Dzisiaj jest 20 maja 2024, 09:48

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Dzisiaj jest 20 maja 2024, 09:48

Nowości Nowości dla Modyfikacje i Tunning (CBR900RR SC28)

Mapa strony Modyfikacje i Tunning (CBR900RR SC28) » Forum : Modyfikacje i Tunning (CBR900RR SC28)

Tematy dotyczące modyfikacji i tunningu Hondy Fireblade CBR900RR SC28 1992-1995

Lampy 1992 w modelu 1995

Witam mam bladego z 95 roku biały niebieski czerwony i myślę o zamontowaniu w nim lamp z przed liftu ( dwa reflektory) bo te pierwsze lampy wyglądały dla mnie perfekcyjnie i zastanawiam się czy da radę to zrobić czy wzory na owiewkach będą pasować i czy mocowanie czaszy trzeba by zmieniać czy nie , a jesli rak to czy da rade to spasowac z reszta owiewek . Bardzo proszę o rade, dzieki !!!
Czytaj więcej : Lampy 1992 w modelu 1995 | Odsłony : 3122 | Odpowiedzi : 0


Honda sc28 Neked

Mianowicie, mam instrukcję podłączenia tego licznika ale za nic nie mogę podłączyć obrotimierz do cewki. Na żadnym z kabli idących do nich nie pokazuje obrotów . Pomóżcie.
Czytaj więcej : Honda sc28 Neked | Odsłony : 1923 | Odpowiedzi : 1


Problem po wymianie filtra na pipercross

Witam,
Mam problem po wymianie filtra na sportowy pipercross. Mianowicie motocykl nie ma mocy na wysokich obrotach. Ma dziurę okolo 2000-2500. Dysze byly zmieniane po zmianie tlumiku na przelot. Od 180 zbiera sie tak ze można minuty liczyć zanim osiagnie 250. Moj nadworny mechanik powiedzial iz nie spala benzyny bo na hamowni mu az w oczy szczypalo jak wlozyl analizator spalin. Jego werdykt "za duzo benzyny dostaje i ja z tym nic nie zrobie". Spalanie ...
Czytaj więcej : Problem po wymianie filtra na pipercross | Odsłony : 2261 | Odpowiedzi : 1


Pokrętła regulacji zawieszenia

Witam wszystkich serdecznie.

Mam taki problem, kupiłem sobie te pokrętła (rozmiar 22mm)
ZDJ 1
https://postimg.org/gallery/kls22aou/

jednak jak da się zauważyć na zdjęciach 2 i 3 no ni jak to nie pasuje.
Oczywiście sprawdziłem inne sklepy, aukcje i nawet te dedykowane dla mojego modelu tez mają rozmiar 22mm.

Jakieś porady?
To są moje początki a moto więc wielu rzeczy pewnie nie wiem.
Czytaj więcej : Pokrętła regulacji zawieszenia | Odsłony : 3760 | Odpowiedzi : 3


Witam co o tym sądzicie

jestem posiadaczem sc 28 niestety spotkała mnie przykra niespodzianka, paskudny szlif ale postanowiłem że blady dostanie drugie życie
życie dołączę kilka zdjęć z przebiegu remontu wypowiedzcie się co o tym myślicie honda w troszkę innym stylu pozdrawiam:)
Czytaj więcej : Witam co o tym sądzicie | Odsłony : 15002 | Odpowiedzi : 20


Monowahacz z VFR 800 98r do sc28

Siemanko.
Szukalem na forum informacji odnosnie zalozenia do fajera monowahacza z Vfr ale inf znalazlem niewiele.
Moto to sc28 z 94r, wachacz posiadm od vfr 800 z 98.
Czy duzo przerobek trzeba zrobic zeby to wszystko gralo ze soba?
Jesli tak to jakich ?
Z gory dzieki za Pomoc
Czytaj więcej : Monowahacz z VFR 800 98r do sc28 | Odsłony : 5814 | Odpowiedzi : 4


kierunki led

Zamontowałem kierunki ledowe w miejsce oryginalnych,zmienilem przerywacz na ledowy. I dupa blada.Działaja wszystkie jednocześnie jak awaryjne.Wie ktoś czemu? :(
Czytaj więcej : kierunki led | Odsłony : 3380 | Odpowiedzi : 2


wymiana oryginalnego licznika na licznik KOSO

Cześć! Dzisiaj otrzymałem przesyłkę z nowym licznikiem.
Cieszyłem się do chwili jak go nie rozpakowałem i nie zobaczyłem że nie ma tam gotowego przejścia , tylko wszystkie kablę muszę podłączyć sam. Zabrałem się za czytanie instrukcji. Jak się okazuję elektryka w sc28 dla mnie jest bardzo skomplikowana. Posiadam schemat. Nic z niego nie zrozumiałem. Ma ktoś już jakieś doświadczenie z tym licznikiem ? Licznik to Koso DB-01R motocykl , Honda CBR 900rr a dokładniej sc28. ...
Czytaj więcej : wymiana oryginalnego licznika na licznik KOSO | Odsłony : 4934 | Odpowiedzi : 3


Zmiana żębatki tylnej

witam. Przerabiam moto na streeta. Chcę założyć na tył żębatke 52z . Aktualnie siedzi 16z / 42z . Chodzi o to by moto jechało ok 180-200km/h, a lepiej rwało na gumę. Czy takie zestawienie zębatek będzie ok?
Czytaj więcej : Zmiana żębatki tylnej | Odsłony : 3314 | Odpowiedzi : 2


prosta kierownica

Witam przerabiam Honde na razie na streeta kiedyś będzie stunt i mam takie pytanie chce założyć prostą kiere od jakiegoś crossa i jak to zrobić ?? :) muszę kupić adaptery i rozwiercić górną półkę czy są jakieś inne możliwości ??
Czytaj więcej : prosta kierownica | Odsłony : 4616 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 114224 • Liczba tematów: 8488 • Liczba użytkowników: 4619