Dzisiaj jest 12 maja 2024, 16:08

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Dzisiaj jest 12 maja 2024, 16:08

Nowości Nowości dla FORUM.FIREBLADE.PL

Mapa strony FORUM.FIREBLADE.PL » Forum : FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR 1000RR | 954RR | 929RR | 900RR | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Dławi się powyżej 7 tys. na luzie, w jeździe idzie do odciny

Czytałem inne tematy i nikt nie miał takiej zagadki :/
Na postoju wkręca się gdzieś do 7-8 tys. a dalej się dławi, ale objaw ustępuje w czasie jazdy - idzie do odcięcia normalnie, chociaż czasem jakby najpierw delikatnie się przydławiała.
Pompa ma ciśnienie OK, ładowanie OK, moduł był podmieniany na inny (bez Imo) ...
Elektrycznie sprawdzany i jakby znikał prąd na wtryskach ...


Trwały męski zapach. Co polecicie?

Aktualnie używam azarro chrome ale musze je zmienić, ogólnie kupiłem bo była promocja w sephorze ale nie polecam bo zapach słabo się trzyma, po takich perfumach oczekiwałbym jednak czegoś lepszego. Po 2 godzinach już praktycznie niczego nie czuje. Ogólnie zastanawiam się nad działaniem feromonów, czy coś takiego może mieć wpływ na kobiety. Mianowicie jakis czas temu zaczałem pracę w nowej firmie i jest tam wiele fajnych kobietek, czasami widuje je w pubie pod pracą. I ...
Czytaj więcej : Trwały męski zapach. Co polecicie? | Odsłony : 147 | Odpowiedzi : 4 | Forum : Off-Topic


Uszczelka do pokrywy sprzęgła z SC57B do SC57A

Witam jak czytałem producent nie przewidział uszczelki do pokrywy sprzęgła jeżeli założę uszczelkę od sc57b nie będzie z tym probulemu (zamiast silikonu ) ?
Czytaj więcej : Uszczelka do pokrywy sprzęgła z SC57B do SC57A | Odsłony : 120 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Ogólne (CBR1000RR SC57)


Ремонт квартиры или постройка дома своими руками

Ремонт квартиры или постройка дома своими руками
Источник: https://stroj-sam.ru


Cbr 954 sc50 faluje na ssaniu słychać kosz

Witam dzięki za przyjęcie do grupy motocykl cbr 954 sc50 2002 r 30 tyś przebiegu motocykl faluje na zimnym na ssaniu i słychać kosz sprzętowy po wciśnięciu sprzęgła stuksnie ustaje po rozgrzaniu motocykl przestaje falowac i stuki sprzęgła ustaje z góry dzięki za pomoc i pozdro
Czytaj więcej : Cbr 954 sc50 faluje na ssaniu słychać kosz | Odsłony : 426 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Usterki/awarie (CBR954RR SC50)


Wlot powietrza Modyfikacja

Witam rozbieram teraz zakupione moto Honda sc59 2008r i są wloty powietrza po prostu pełne. Bez zaworów regulacyjnych. Pytanie czy tak ma być ? Ktoś wie? Jak patrzę na shcemat części to brakuje ogólnie cały kompletny Wlot powietrza. Motocykl jest po modyfikacja ma power commander wsadzony, quickshift, bez sondy lambda. Teraz Pytanie czy muszę kupić nowe kompletne wloty powietrza czy zostawić tak jak jest. Motocykl działa jak i jeździ normalnie, o ile można tak to ...
Czytaj więcej : Wlot powietrza Modyfikacja | Odsłony : 203 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Modyfikacje i Tunning (CBR1000RR SC59)


SC57, wtyczka sondy lambda

Witam,

mam pewien problem z moja SC57 (rocznik 2005). Przy obrotach w granicach okolo 2000-3000 rmp poszarpuje (skoki w obrotach), jest niestabilna i ma tez jakby mniej mocy. Co ciekawe problemy te wystepuja tylko po rozgrzaniu motocykla i szczeglnie wtedy, kiedy odejmuje sie gaz. Jest to problem dosc irytujacy zwlasza przy jezdzie miejsckiej. Przy wyzszych obrotach motocykl idzie juz raczej normalnie. Probuje na razie sam zlokalizowac problem, zostawiajac opcje mechnika na ostatnia ewentualnosc. Sprawdzilem juz ...
Czytaj więcej : SC57, wtyczka sondy lambda | Odsłony : 305 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Usterki/awarie (CBR1000RR SC57)


Dławi się i zacina sc57b

Problem z sc57b
Byłem pojeździć i gdy zjechałem na bok zgasła, odpalam zgaśnie to tak wstępnie po skrócie
Jeśli chodzi o motocykl jeśli wrócił do garażu
Na zimnym żadnych objawów, chodzi normalnie, można dodać gazu i nie dzieje się nic, jak się nagrzeje to zaczyna się dusić, telepać i gaśnie, jeśli zwiększy się obroty ponad 3tys to gdy spadnie do tej wartości zatrzymuje się na niej na 15-20 sek kreci, po czym obroty spadają dusi ...
Czytaj więcej : Dławi się i zacina sc57b | Odsłony : 123 | Odpowiedzi : 0 | Forum : Usterki/awarie (CBR1000RR SC57)


Sc57A brak ładowania na wolnych obr.

Witam. Mam problem z sc57A z 2004r. Mam ładowanie tylko powyżej 3tys.obr. Na wolnych obrotach 0Vładowania. Nie wiem czy to kwestia statora czy regulator. Na wysokich obrotach też szału nie ma. Max 13.8-14V Jak daje gazu widać że wszystko się lekko rozjaśnia(tak jak powinno). Pozostawione na jałowym światłach moto po 10min już nie odpali.
Może miał ktoś podobny przypadek że ładuje tylko na wysokich.
Pzdr!!!
Czytaj więcej : Sc57A brak ładowania na wolnych obr. | Odsłony : 251 | Odpowiedzi : 1 | Forum : Usterki/awarie (CBR1000RR SC57)


 

Zaloguj się  •  Zarejestruj się


Statystyki

Liczba postów: 114218 • Liczba tematów: 8485 • Liczba użytkowników: 4617