Dzisiaj jest 13 maja 2024, 13:31

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Italia 2013

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Rejestracja: 11 marca 2012, 21:54
Lokalizacja: Centrum
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 19 lutego 2013, 19:59

marcinSC33 jak ja chciałem kupić to czekałeś hehe teraz sam zbudowałem stelaż, ale 290 to dobra cena za parę rurek;)
Grzester co do ubezpieczenia ja w PZU biorę asistans jest tam wsio co potrzeba 200zł kosztuje na rok, masz tam holowanie do 2000km czyli styknie ci do polski w razie czego;) A dla siebie wykupuje też w PZU VOJAGER (chyba tak się nazywa) ok 50zł na 7 dni tam w warunkach masz co obejmuje.
Co do samego wyjazdu 700km dziennie to strasznie dużo, jeżeli zamierzasz korzystać z widoków podczas przejazdów i jeść obiad bez pośpiechu to max 500 zaplanuj dziennie. Jak jechałem do austrii chyba 700 zrobilismy w ciągu dnia ale to dużo za dużo, trzeba było jechać w deszcz, obiad w pośpiechu, kawa przy tankowaniu też na szybko ahhhh. W tym roku 500km na dzień robiliśmy i było w sam raz. Oczywiście to moje zdanie dla innych 1000km będzie w sam raz.

Co do tłumików w austrii, czechach raczej się nie czepiają ale zakłada sie samemu dla wygody podróży.

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 19 lutego 2013, 20:22

Respol - masz rację, wyszło niezbyt dobrze z tą sprzedażą wówczas ale wyjaśniłem Ci to na pw (poczytaj).

Jak chodzi o przebiegi to ja mam dzienny rekord 1250km solo a z pasażerką w granicach 700km. Jednak jak to ma być fun to w przypadku autostrad fajne odległości to 500-600/dzień a jeśli górskie trasy to czasem 300km jest już dużo :D Kwestia konkretnej trasy.

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 03 marca 2011, 14:07
Lokalizacja: Rudna
Motocykl: SC57B
Rok produkcji: 2007

Post » 19 lutego 2013, 21:34

Dzięki za podpowiedzi panowie, nad stelażem jeszcze pomyślę, mam kupione 4m kw. folii przezroczystej oracal, także teoretycznie bym sobie to zabezpieczył, dodatkowo też mam taki pas z materiału podobnego do mikrofibry, zapobiega rysowaniu i przemieszczaniu się bagażu rzekomo. Co do wyjazdu to chciałem wyjechać jeszcze zmierzchem, ok 4 rano, żeby na spokojnie dolecieć z przerwami do Austrii i tam gdzieś zanocować. Muszę odwiedzić kilka firm ubezpieczeniowych i zadzwonić do Hondy w sprawie tej promocji, co oni mi powiedzą. Dbkiler chyba wezmę ze sobą na wszelki wypadek. Hondzia tak strasznie nie wyje, żeby męczyła ucho, gorzej z wiatrem, ale na to mam już przygotowane stopery 3m i "choinki" więc myśle, że z hałasem bym się uporał. Zrobi się cieplej, to spróbujemy na próbę się załadować z gratami, ile to zajmie miejsca i czy się wszystko zmieści. Właśnie fajny motyw jest z tym bagażnikiem, bo możnaby dopakować jakiś gratów, no ale zobaczymy, cała szafa to nie wejdzie w te sakwy :)

Poprzednia

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości