Dzisiaj jest 01 maja 2024, 17:10

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Wypad do Ułężą

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 571
Rejestracja: 29 lutego 2008, 20:06
Lokalizacja: Warszawa/
Pochwały: 5
Motocykl: Junak M10/Maxster/KXF450->SM/TE450+SM
Rok produkcji: 0

Wypad do Ułężą

Post » 19 sierpnia 2009, 11:48

Witam w najbliższy weekend, chyba w niedzielę 23.08 odbędzie się całodzienny trening fastbike'ów i supermoto jak chłopaki dopiszą (mnie niestety nie będzie) w Ułężu (okolice Ryk około 100km od Warszawy przy trasie na Lublin). Koszt z tego co wiem to około 150 - 170 zł. Trening będzie prowadil Artur Wajda. Kontakt do niego znajdziecie w temacie supermotowym, który jaiś czas temu zakładałem lub wpisując jego nazwisko w google. Więcej szegołów na obecną chwilę nie znam. Jeśli dowiem się czegoś więcej to dam znać.

Zachęcam do takich wypadów szczególnie po tym jak ostatnio jakichś kilku dickhed'ów jeździło pod moim blokem o 2 w nocy bez db killer'ów. Przysięgam miałem ochotę zadzwonić po policję mimo że sam nie mam cichego wydechu, to jednaj nie jeżdżę z uporem maniaka w środku nocy w miejscach gęsto zamieszkanych.

Zachecam również do organizowania takch wypadów i promowania ich to o wiele lepsze niż lansowanie się na mieście i irytowanie emerytów.Jako motocykliści sami pracujemy na naszą opinie w społeczeństwie, więc zadbajmy o to żeby mówiono o nas jak najlepiej. Koniec moralizowania.

Pozdro

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości