Dzisiaj jest 29 marca 2024, 09:46

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

MotoWeek Fireblade.pl Maj 2012 Warszawa> Lwów<

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 963
Rejestracja: 18 marca 2008, 21:58
Lokalizacja: Varsovia
Pochwały: 32
Motocykl: 954,929 pora na 1000RR
Rok produkcji: 2001

MotoWeek Fireblade.pl Maj 2012 Warszawa> Lwów<

Post » 08 listopada 2011, 23:39

Mimo, iż czasu sporo, zakładamy Temat dotyczącu wspólnego wypadu na Majowy wekendzik:) Nie majówka!Majówka= Tłok na drodze :diabel: ,granicy, w noclegowni; ale wielu z Nas cche z rodziną ją spędzć...Zatem Tydzień po Majówce 11-13,lub 18-20 Maja 2012. Przyjmijmy, że pierwszy termin, w razie nie powodzeń od nas niezaleznych(pogoda) przełożymy wypad :-< o tydzień.
np.Piątek rano Wyjazd z Wawy,wszyscy zatankowani i spakowani do Lublina. Tam tankowanie( może Ekipa FB z LBL dołaczy z Wściekła na czele) :) potem Zamość i przed Granicą tankowanie na FULL. Trochę Czasu możemy spędzić na Granicy...mimo UE, Ukraina wymaga Paszportu Ważnego min.6m-cy, i limit na Papierosy i %...

Drogi na Ukrainie, trochę Gorsze od Polskich, ale po przejściu granicznym w "HREBENNE" to Tylko 60 km.
Gdyż Całą Trasa ze Stolicy Do Lwowa to jedynie 380km. Malutko,ale jak na 1 Wypad Za granicę Ekipa która się nie zna, albo zna jedynie po Naszym Zlot-spocie,lub Kilku ustawkach, zupełnie wystarczy :D

Lwów=Tani Alkohol, imprezy i Szybkie jak nasze Fireblad'y ,piekne Kobiety :one:

Oczywiście jedziemy poznać tamtejsza kulturę, Kuchnię, pozwiedzać, pocykać fotki naszych Maszyn na tle Powykrzywianych liter :) i ..się poznać.
Wg, tych co tam byli 300pln na tydzień we Lwowie, jedząc, imprezując w najlepszych lokalach styknie. My wstępnie na 2,3 dni,więc dużo mniej:)
PIwo w Exclusive Knajpie na starówce= ok.3pln :dance:
a Nocleg Hotelu 4* w Centrum ok.70pln za dobę/osoba,wiec.... :clap:

Na Ukrainie Podobno Lubią Kraść,więc w Hotelu parking strzeżony+alamr z allegro(straszak) i spinamy nasze Żonki :diabel:
a Tamtejsza Milicja, tak jak Nasza...Tylko, że tam Biorą i się nie boją...( 1$ od tak za kontrolę-nawet jak nic nie dolega) Na granicy podobno też można w bagaże wrzucić $,lub Kilka ichniejszych "CHRYWIEŃ" :okulary: off Corse- ku polepszenia kontroli.

Jak obejrzałem film na YT Polskiego Klubu Travellers MC z Lwowa (i auta parkujące na torach, w nocy tubylcy bez świateł, jeźdzą) to aż wydaje się nie możliwe...

Nie przesdzajcie, że na Sporta się nie spakujecie... skoro ja potrafiłem spakować nad Bałtyk, kapcie, adidasy, jeansy, majtki,skarpety, dezodorant itp+ 5 kg Świeżych ryb dla Ukochanej na Wykupienie Duszy i komfortowo jechać do180km/h, i jak na poniższej fotce na Weekend w Rucianym Spakować się w tę Jedyną torbę...to Dacie radę rotfl2:

dodam, że to Bagaż Wspólny,a Panowie dobrze wiecie: Bagaż Kobiety=4xBagaz Faceta :dance:

Kto Ma Ochotę Zaszaleć na Wschodzie :kosci: ???
Załączniki
zgon.jpg
Fotka nie oddaje Prawdy:)
ZAPRASZAM na> www.zespoloxide.pl Podaj dalej

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 08 listopada 2011, 23:47

hihi: :one:

Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 21:58
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Honda Crosstourer
Rok produkcji: 0

Post » 09 listopada 2011, 08:30

dzikękujemy wszystkim za zainteresowanie i liczne komentarze :P

koledzy, lista uczestników jest ograniczona z oczywistych powodów, dlatego tylko najbardziej wytrwali i zdesperowani maja szansę na zapisy na listę główna i oczekującą rotfl2:

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 09 listopada 2011, 22:02

mnie to się wydaje, że chłopaki nie wiedzą co dobre .... pewnie bliżej wyjazdy znajdziemy kilku wytwalców... Nie można być miękkim ;) trzeba wiedzieć co się chce. Ja mam nadzieje że z każdym dniem liczba potencjalnych chętnych będzie się powiększała .....
No to czekamy ........... :027: wpisywać się.

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 20 maja 2008, 23:24
Lokalizacja: Leżajsk/Wiedeń
Pochwały: 4
Motocykl: SC28,SC33,SC57b,CR250, SC59/08, SC59/2012
Rok produkcji: 2012
Samochód: A5

Post » 09 listopada 2011, 22:03

pomysł zajebiaszczy:) szkoda ze tak daleko do maja, i ze w maju nasza piękna polska wiosna może nas przywitać śniegiem:) ale planowac i szykować maszyny mozna juz teraz. ja odebralem dzis moto z serwisu od jutra zaczynam sie pakować:!!!!

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 09 listopada 2011, 22:05

no i już lepiej.... Jednak konstruktywna mobilizacja działa ;)
Czekamy na następnych....

Awatar użytkownika
 
Posty: 210
Rejestracja: 23 maja 2008, 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: CBR 954
Rok produkcji: 2002

Post » 09 listopada 2011, 22:22

Yarson, nie wiem czy nie przesadziłeś z tymi cenami u naszych sąsiadów. Myślę że na ceny we Lwowie w centrum raczej musicie się nastawić na podobne do naszych warszawski za hotel jak i za piwo.

Awatar użytkownika
 
Posty: 297
Rejestracja: 16 sierpnia 2010, 23:20
Lokalizacja: Kluczbork
Pochwały: 3
Motocykl: gsx-r 1000 k7
Rok produkcji: 2004

Post » 10 listopada 2011, 00:05

No ja jestem za :) hmmm nad morze chcialem leciec :) ale i tam moge przegonic fajera ! :) jakas lista jest zeby sie zapisac? :)
Motocykle - mój ustrój, mój wybór, moje życie...

Awatar użytkownika
 
Posty: 963
Rejestracja: 18 marca 2008, 21:58
Lokalizacja: Varsovia
Pochwały: 32
Motocykl: 954,929 pora na 1000RR
Rok produkcji: 2001

Post » 10 listopada 2011, 08:58

Nie przesadzilem:) Rozmawialem z TRAVVELERS MC POLAND- byli na weekend w 2010, kolezanka z pracy tez byla, ceny w centrum w najbardziej wypasionych knajpach = cena w barach piwnych osiedlowych i mniej:)
a hotel 4* za dobe taki z basenem, to ok.180pln.
Generalnie, dużo Polskich rodzin wynajmuje kwadraty... napisalem kilka emaili z zapytaniem jakie lozka, ile max osob i czy parking stzrezony jakis :one:

Czekam na info, to bedzie przed EURO wiec ceny moga troszke skoczyc, ale... przeciez Tam są skrajnie biedni i mega bogaci...wiec jakos duzo cena nie podskoczy:)

nie marudzic:) w kwietniu serwis moto po zimie,+ alarm z allegro za 80pln, kazdy sam podlaczy i gitara:)
Tamtejsze Dyskoteki i ich ssaki,już czekaja na Łowców rotfl2:
ZAPRASZAM na> www.zespoloxide.pl Podaj dalej

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 10 listopada 2011, 12:40

pomysl fajny ale do maja to dalekooooo... :)

 
Posty: 1
Rejestracja: 10 listopada 2011, 13:46
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Bandit
Rok produkcji: 0

Post » 10 listopada 2011, 13:55

Siemka. Yarson, ja już widzę jak tam wszystkie czekają tylko na nas ;) tyle, że w burdelach :mrgreen: czyli tak jak u nas. Marudzić nie ma co, trzeba CENZURA w zimę, chować do skarpety ile się da i jechać, zobaczymy jak będzie.

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 10 listopada 2011, 19:51

Tytus pisze:pomysl fajny ale do maja to dalekooooo... :)


ee tam gadasz, trzeba mieć marzenia i mieć o czym pogadać przy piwku w wieczorne zimowe weekendy. A tak to przynajmniej wszystko będzie ustalone... Fakt myślę że przy tak odległym terminie będziemy wiedzieli kto jaki kolor skarpetek bierze hihi: , ale i to nie jest pewne ;)

Tak wiec listy nie ma będziemy odświeżać temat, i przypomnimy się bliżej terminu tak wiec jak ktoś choć odrobinę ma chęć jechać niech skrobnie 3 słowa w temacie .
PS. Tylko kulturalnie proszę :027:


Łuki pisze:Siemka. Yarson, ja już widzę jak tam wszystkie czekają tylko na nas ;) tyle, że w burdelach :mrgreen: czyli tak jak u nas. Marudzić nie ma co, trzeba CENZURA w zimę, chować do skarpety ile się da i jechać, zobaczymy jak będzie.


ooo Łuki Ty pałko a jednak jesteś na forum :jupi:

Następna

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości