Dzisiaj jest 12 maja 2024, 21:41

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

II ZLOT FIREBLADE ???

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

W jakim terminie ma odbyć sie II Zlot Fireblade.PL?

Czas głosowania minął 05 lutego 2012, 21:42

1-3 czerwiec
10
11%
8-10 czerwiec
13
14%
15-17 czerwiec
19
21%
22-24 czerwiec
19
21%
29/1 czerwiec/lipiec
13
14%
każdy termin w czerwcu
16
18%
 
Liczba głosów : 90

Awatar użytkownika
 
Posty: 378
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 22:42
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 4
Motocykl: CBR 900rr
Rok produkcji: 1998

Post » 20 stycznia 2012, 21:06

Ja od kilku miesięcy też jestem z LU więc ekipa się zbiera :diabel:

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 20 stycznia 2012, 21:20

Wszędzie byle nie był klimat preclowski bo jak słyszę zlot , to mam czopy przed oczyma a tego brudu nie trawie , nie po to człowiek fajera wymyślił aby ludzie którzy na nich zasiadają bawili sie jak brudasy co 100 na godzinę jeżdżą , pchają beczki , rzucają podkowami a na sam koniec ślinią po szyjach swoje spocone w skórach czarnych baby ! :/

Awatar użytkownika
 
Posty: 938
Rejestracja: 31 grudnia 2008, 16:05
Lokalizacja: W-wa
Pochwały: 11
Motocykl: SC57a
Rok produkcji: 2004

Post » 20 stycznia 2012, 21:35

ks.viki pisze:Wszędzie byle nie był klimat preclowski bo jak słyszę zlot , to mam czopy przed oczyma a tego brudu nie trawie , nie po to człowiek fajera wymyślił aby ludzie którzy na nich zasiadają bawili sie jak brudasy co 100 na godzinę jeżdżą , pchają beczki , rzucają podkowami a na sam koniec ślinią po szyjach swoje spocone w skórach czarnych baby ! :/


heh :mrgreen: jakieś złe doświadczenia ?!? jak my na tor na weekend latamy to namiot jest najlepszą opcją, więc zero porblemu, byle fajna ekipa była :dance:

Awatar użytkownika
 
Posty: 422
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:55
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 11
Motocykl: SC-57
Rok produkcji: 2004

Post » 20 stycznia 2012, 22:54

W górach, to można w Wiśle zrobić, jest kubalonka z fajnymi winklami. Na słowackie winkle 70km. Dla mnie może być morze, chętnie się przejade na wypoczynek i zlot (jestem z Cieszyna i nie narzekałbym gdybym musiał myknac 750km). Nie wiem dlaczego tutaj ktoś najeżdża na choppery i ich zloty. Troche śmieszne to jest ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:09

Może dla Ciebie dla mnie nie chcesz to z nimi jeździj ja dziękuje i mam na nich CENZURA po całosci ! Bym chciał latać jak oni to bym jeździł MZK i w domu siedział ! Nie moje klimaty nie moja bajka jak większości w moim mieście i z SP !!

Awatar użytkownika
 
Posty: 378
Rejestracja: 21 sierpnia 2010, 22:42
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 4
Motocykl: CBR 900rr
Rok produkcji: 1998

Post » 21 stycznia 2012, 00:10

Też nie widzę powodu. Jeżdżę na zloty z choperkami i innymi wynalazkami i bardzo mi się podobają. Zawsze fajny klimat, jest z kim wypić i pogadać.

To może nad morze :diabel:

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:17

Dla mnie jest tylko moto i boks , wódka nie istnieje i inne gówna a motto mojej ekipy masz tutaj na moim ziomku wydziarane i tak sprawa wygląda ...

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 00:25

ks.viki pisze:Może dla Ciebie dla mnie nie chcesz to z nimi jeździj ja dziękuje i mam na nich CENZURA po całosci ! Bym chciał latać jak oni to bym jeździł MZK i w domu siedział ! Nie moje klimaty nie moja bajka jak większości w moim mieście i z SP !!



jeszcze mi powiedz że masz biały kombinezon i białe buciki... zloty tym się charakteryzują, że ludzie nie przejmują się codziennością... wiadomo też lubię czystość i jadąc na zlot jak mam potrzebę to i u baby przy drodze zapłacę i biorę prysznic, ale konkursy, rzuty, zabawy na zlotach są po to żebyś nie siedział i nie lansował się na sprzęcie cały dzień jak pedał...


REDJAC wiadomo, było 70 maszyn.. na początku, ale jak co do czego to została garstka, bo.. "nie było piwa z nalewaka" i mam wrażenie że przez takich ludzi jak wyżej cytowałam... bo co ktoś się może wypowiadać skoro widocznie nie miał dobrego towarzycha na zlocie do zabawy... bo tak naprawdę to ludzie tworzą klimat... czego dowodem było nasze pierwsze spotkanie...



a tak co do ekipy z LBN - z nikim się nie umawiam, jadę sama, bo jakbym liczyła ostatnio na wypad z ekipą to bym w d...ie wylądowała a nie w Wyszkowie! nikt nie dojechał, bo co? bo deszczyk padał i wiaterek wiał... CENZURA takie wyprawy i umawianie się...

sorry chłopaki, możecie się poobrażać, ale jest takie powiedzenie "złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza" - wolę liczyć sama na siebie..

na mazury też parę osób miało dojechać w ub. roku a tylko troje z 4um nas było + znajomy Widdy.... zobaczymy kto zrealizuje to co tu pisze...

czy będzie 200km czy 500 km - jak się jeździ to się jeździ a nie przemieszcza... dla tych co poznałam warto dojechać :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 368
Rejestracja: 14 listopada 2011, 12:49
Lokalizacja: Zamość
Pochwały: 1
Motocykl: --------------
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:27

ks.viki, zdanie juz znamy i dziekujemy ze się z nami nim podzieliłeś. Jednak pragne zwrócić uwage że ten temat nie temu służy!! Także piszmy na temat naszego zlotu a nie chopperow.

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:33

Przyjedź koleżanko na Borsk na ustawki nie zloty wpadnij na SGP , luknij na Bojanowo itp i zobaczysz co to spotkania , Obejrzyj produkcje Krzyśka Adamskiego ,, Fiodorka" Stund Days a zrozumiesz o czym mowa a co Ty masz takiego na zlotach prócz chlania , a dla Twojej wiadomości nie latam na biało ubrany bo kombiaka użyłem z 5 razy przez wszystkie lata i mam CENZURA na kombi chyba ze na ściganko to owszem i mam nadzieje ze ten teks o pedałach to nie do mnie ! Ja nie obrażam tu nikogo i nikomu nic nie nażucam ale dostosowuje sie tylko do konkretnych gości a tamte klimaty mnie nie interere i odbijam . Mam swoje fora i swoją ekipe ale od zawsze latam tylko i wyłącznie na Fajerkach wiec tu sie znalazłem , przywitałem jak należy i sprawę traktuje honorowo ! Amen

Awatar użytkownika
 
Posty: 714
Rejestracja: 13 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Lbn/W-wa/Ząbki
Pochwały: 8
Motocykl: GSXR 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 21 stycznia 2012, 00:35

tak, a poza tym zloty są po to, żeby się bawić, napić, spotkać, powygłupiać, zrobić ognicho lub grilla, pośmiać, pogadać, spalić komuś rękę... a nie żeby grać w szachy i siedzieć z kołkiem w d..ie na motocyklu i czekać na uwielbienie...

ks.viki nie wiem czego oczekujesz zatem po wizycie na zlocie? możesz nie znaleźć na naszym spotkaniu ZIOMKÓW :027:

[ Dodano: Pią Sty 20, 2012 11:37 pm ]
ks.viki pisze:Przyjedź koleżanko na Borsk na ustawki nie zloty wpadnij na SGP , luknij na Bojanowo itp i zobaczysz co to spotkania , Obejrzyj produkcje Krzyśka Adamskiego ,, Fiodorka" Stund Days a zrozumiesz o czym mowa a co Ty masz takiego na zlotach prócz chlania , a dla Twojej wiadomości nie latam na biało ubrany bo kombiaka użyłem z 5 razy przez wszystkie lata i mam CENZURA na kombi chyba ze na ściganko to owszem i mam nadzieje ze ten teks o pedałach to nie do mnie ! Ja nie obrażam tu nikogo i nikomu nic nie nażucam ale dostosowuje sie tylko do konkretnych gości a tamte klimaty mnie nie interere i odbijam . Mam swoje fora i swoją ekipe ale od zawsze latam tylko i wyłącznie na Fajerkach wiec tu sie znalazłem , przywitałem jak należy i sprawę traktuje honorowo ! Amen



kilometrów niestety sądzę, że robię więcej niż Ty sezonowo, ustawki mam u siebie i takich jak Ty oglądać mi się nie chce, a koleżanką Twoją nie zostałam z tego co pamiętam :) i nie zostanę
(o pedałach absolutnie nie do Ciebie, nie obrażam ludzi jak ich nie znam)

Awatar użytkownika
 
Posty: 26
Rejestracja: 30 listopada 2011, 12:20
Lokalizacja: bydgoszcz
Motocykl: rr 59
Rok produkcji: 0

Post » 21 stycznia 2012, 00:38

Dlatego pytam o konkrety a ziomków mam i nie szukam powiedziałem ze z przyjemnościa spotkam nowych ziomków z 1 stajni , nie zrozumiałaś mnie , mi pasuje wszędzie i tak latam wszędzie wiec dostosowuje sie panno
Bez obrazy ale znajać życie skończyłąś juz sezon w październiku a ja latam caly rok i robie w roku średnio 15 kolą wiec jak robisz wiecej chylę czoła , i w tym sie zgodzę z Tobą koleżanką moją nie jesteś ! nie pisze tu żeby sie kłucić ale nie znasz realli tego sportu sorki , koniec dyskusji bo to nic nie wnosi !

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości