Strona 1 z 1

Pokradzieżowa SC59 ABS

Post: 02 listopada 2017, 23:00
autor: Bob
Witam serdecznie wszystkich fajrewoców!
Potrzebna pomoc mądrych głów. Pokrótce..Zakupiłem sc59 2011 abs po kradzieży. Nowy moto 1000km przebiegu ale ogołocona z plastików, zbiornika, zegara, przedniej wiązki i rozpepszoną stacyjką. Kluczyki mam ( rzekomo z tego moto) szt 2. W czym problem, otóż zakupiłem bak z pompą , zmostkowałem kable ze stacyjki i..napiecie jest, przekaźniki cykają tylna lampa świeci:) a pompa milczy. Przykładam kluczyki do anteny hiss..cisza. Antena z hiss dość zmasakrowana była to kupiłem inną . Pełen nadziei powtarzam procedurę i dalej cisza..PROSZĘ BARDZO o sugestię . Antena była bodajże z sc57 ale nr ten sam, tylko wtyczka inna to przelutowałem. Zastanawiam się czy antena popsuta, kluczyki nie z tego moto, czy coś przeoczyłem? Licznik zdaje się nie potrzebny do odpalenia?

Re: Pokradzieżowa SC59 ABS

Post: 03 listopada 2017, 18:41
autor: Patryk_
no co, nie te kluczyki, uwalony komp ew wiązka coś nie halo, innych opcji nie ma.

Re: Pokradzieżowa SC59 ABS

Post: 03 listopada 2017, 19:03
autor: toper-utl
Żeby odpalić silnik, musisz zamontować czujnik przechyłu albo zmostkować dwa skrajne piny w jego wtyczce. Z tego co pamiętam fabrycznie jest on pod zegarami.

Re: Pokradzieżowa SC59 ABS

Post: 04 listopada 2017, 23:31
autor: Bob
toper-utl pisze:Żeby odpalić silnik, musisz zamontować czujnik przechyłu albo zmostkować dwa skrajne piny w jego wtyczce. Z tego co pamiętam fabrycznie jest on pod zegarami.


No i wielkie PIWO. Nie ma stelaża nie ma czujnika. Kable zmostkowane - DZIAŁA:)
Dziękuje. :clap:

Re: Pokradzieżowa SC59 ABS

Post: 13 listopada 2017, 22:37
autor: Her Otto Flik
Pokaż te Furmankę.