Dzisiaj jest 01 maja 2024, 10:59

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

chce kupic kask AGV ARABESQUE

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

chce kupic kask AGV ARABESQUE

Post » 31 grudnia 2008, 00:32

WITAM poszukuje kasku dla siebie i na necie znalazlem pewien kask ale za maly chodzi mi o AGV ARABESQUE kolor czarno szarno srebrny. dzwonilem po roznych sklepach i nie maja tego rozmiaru dla mnie. chodzi mi o L. bardzo podoba mi sie ten kask i co sadzicie o tym modelu i tej firmy. zobaczcie sami...
http://cgi.ebay.pl/AGV-Stealth-Arabesqu ... 240%3A1318
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe

Awatar użytkownika
 
Posty: 309
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 19:33
Lokalizacja: Bytom
Pochwały: 2
Motocykl: FRANEK
Rok produkcji: 0

Post » 31 grudnia 2008, 11:19

W intermotors mają chyba teraz wyprzedaże AGV, szukałeś u nich? A mierzyłeś wogóle taki kask, że wiesz, że potrzebujesz rozmiar L ? Zawsze lepiej na początek mieć troszki ciasnawy kask, bo on sie i tak ubije i dopasuje do kształtu Twojej głowy, więc nie szukaj takiego, który leży teraz w sam raz, bo potem będzie Ci latał, a AGV niestety szybko się rozciskają, moja S-ka po 1000 km już była jak L :(
Franek mój to jest to, kocham go!

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 31 grudnia 2008, 13:49

Jakieś pół roku temu szukałem kasku dla siebie i mierzyłem ten model , o który pytasz...wogóle to nazywa się on AGV STEALTH a malowanie to ARABESQUE(nie model).Kask jest jak dla mnie dziwny nosząc zwykle Mke obwód głowy 57cm z tego modelu ani Mka ani Lka nie leżała dobrze.Jakoś uciskały na górną część głowy, wycięcia na uszy zamiast pasować były zupełnie gdzie indziej i wydawał się jakiś płytki.Mierzyłęm tej samej firmy jeszcze GPPRO czy coś takiego za ok1400zł/malowanie jednokolorowe i tutaj Mka leżała bardzo dobrze i ukształtowanie wyściółki było ok.Z tego co zauważyłem to te kaski niesą rewelacyjnie wykończone i nie cieszą się opinią adekwatną do ceny (zakładając , że kosztował ok 950zł ten STealth).Proponowałbym Ci zmierzyć jeśli jeszcze nie mierzyłeś i porównać z innymi.Jest zima jak dobrze poszukasz to znajdziesz w granicach 1000-1200zł kilka konkurencyjnych kasków np.XR1000 Shoeia (a dla mnie róznica jest kolosalna).Ja w końcu kupiłem Araia Vipera Mke ponieważ z wszystkich mierzonych w kaskach Araia najlepiej się czuję i najlepiej mi pasuje ich rozmiarówka oraz kształt wnętrza (oczywiście też zadecydowało to , że trafiłem w dobrej kasie).

Awatar użytkownika
 
Posty: 458
Rejestracja: 27 września 2008, 22:59
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 1
Motocykl: Była SC57,SC44,SC50 i obecnie SC57
Rok produkcji: 2004

Post » 31 grudnia 2008, 21:51

Jestem obecnie w Wiedniu i bylem w Lousie i przymierzalem rozne kaski i ten XR 1000 wcale mnie nie zachwycil .Moze moj czajnik jest nie pod ten kask.Bardziej mi pasowal Shark S 800.Ale to kazdy indywidualnie z przymiarka powinien dobierac kask.

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 01 stycznia 2009, 03:35

Właśnie kiedyś pisałem , że akurat ze skorupami poszczególnyhc producentów jest różnie i obrazuje najlepiej sytuację stwierdzenie , które kiedyś usłyszałem "jeden ma głowe w stylu araia a drugi shoeia".W moim przypadku jest tak , że niby mam rozmiar M-57cm , ale Shoei , Agv nie leży mi w żadnym rozmiarze tak jak powinien.Natomiast Arai , Shark w Mce leży w każdym modelu idealnie.Tyle co mogę powiedzieć o rozmiarach.Jak chodzi o wykonanie to uważam , żę Shoei i Arai to czołówka bez dwóch zdań.

[ Dodano: Czw Sty 01, 2009 2:35 am ]
Właśnie kiedyś pisałem , że akurat ze skorupami poszczególnyhc producentów jest różnie i obrazuje najlepiej sytuację stwierdzenie , które kiedyś usłyszałem "jeden ma głowe w stylu araia a drugi shoeia".W moim przypadku jest tak , że niby mam rozmiar M-57cm , ale Shoei , Agv nie leży mi w żadnym rozmiarze tak jak powinien.Natomiast Arai , Shark w Mce leży w każdym modelu idealnie.Tyle co mogę powiedzieć o rozmiarach.Jak chodzi o wykonanie to uważam , żę Shoei i Arai to czołówka bez dwóch zdań.

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

sisi

Post » 30 stycznia 2009, 21:57

witajcie koledzy szukelem nowego sasku dla siebie w jakims ladnym malowaniu i bardzo podobaly mi sie kaski firmy AGV, ale mialem problem z rozmiarem danego modelu i nie moglem go nabyc, zmienilem ostatecznie decyzje na SHOEI XR-1000 CUTLAS. kaska pozadnej firmy i super malowanie. dzieki koledzy za rade z sprawie tego kasku jestem zajebiscie zadowolony
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe


Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości