Dzisiaj jest 16 kwietnia 2024, 06:53

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

bielizna termoaktywna

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 12
Rejestracja: 13 maja 2008, 14:08
Lokalizacja: Brodnica
Motocykl: SC50
Rok produkcji: 2003

Post » 14 marca 2013, 09:52

czytam i czytam ale nadal się nie dowiedziałem, co z upalnymi dniami, jest to dodatkowa część garderoby którą mamy na sobie, więc powinno być również cieplej? jak to z tym jest?
mnie głównie chodzi o gatki gdyż latem jak nogi się spocą bezpośrednio pod skórą trudno się ją ściąga.

Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Rejestracja: 29 marca 2010, 16:27
Lokalizacja: Dolnośląskie
Pochwały: 3
Motocykl: Sprzedany
Rok produkcji: 2002

Post » 14 marca 2013, 16:22

Odzież termoaktywna różni się od siebie. Najcieplejsza (najdroższa) jest tkana z wełny merynosów, mega ciepło. Do tego dochodzą tzw uniwersalne komplety (w brubecku seria dirt dla motocyklistów). A na gorące dni są tzw coolery. Ja mam serie dirt, fajnie się sprawdza, na dniach kupuję komplet coolera z brubecka. Taka bielizna fajnie się sprawdza, odprowadza pot, nie czujesz się mokry i do tego robiona w bezszwowej technologii, cienkie, praktycznie nie czuć że się ma coś na sobie. Polecam brubecka, bardzo solidna polska firma. Należy uważać na jej podróbki, jest ich trochę na allegro. Sklepy sieci modeka i większość sklepów z odzieżą autdoorową posiada w ofercie termo od brubecka

 
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 12:24
Lokalizacja: Kielce
Motocykl:

Post » 24 grudnia 2013, 12:26

Thomas fajnie to opisałeś, a znasz może markę Tervel ? Dostałem właśnie na mikołaja taki komplecik http://skimarket.pl/komplet-termoaktywny-meski-tervel-comfortline-czarno-czerwony,id290.html jeszcze nie testowałem ale szukam trochę opinii na temat tej firmy, wykonanie jest OK, wygodne nie ciągnie ale ciekawy jestem co sądzą inni.

Awatar użytkownika
 
Posty: 136
Rejestracja: 29 marca 2010, 16:27
Lokalizacja: Dolnośląskie
Pochwały: 3
Motocykl: Sprzedany
Rok produkcji: 2002

Post » 24 grudnia 2013, 12:52

Niestety nie znam tej firmy. Ja głównie brubeck. Info poszukaj na portalu ngt.pl piszą tam zazwyczaj ludzie aktywnie zajmujący się wszelakimi rodzajami sportów i sporo wypowiedzi można uznać za zgodne z prawdą. Jeśli jeździsz na nartach to bez problemu możesz przetestować jeszcze przed sezonem motocyklowym :) Niedawno kupiłem bluzę merino extreme z brubecka, muszę przyznać że super działa, na wiosenne temperatury będzie idealna pod kombi.

 
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2018, 08:21
Motocykl: SC20
Rok produkcji: 2010

Re: bielizna termoaktywna

Post » 24 października 2018, 08:26

Ja kupuję odzież marki BRUBECK jeżdzę od niedawna dlatego narazie spokojnie jeżdżę. Do takiego użytku się dla mnie nadaje :) https://termoaktywnie.pl/produkty,2?search=brubeck

Poprzednia

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości