Dzisiaj jest 18 kwietnia 2024, 10:04

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Strój na moto ?

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 104
Rejestracja: 29 września 2008, 09:42
Lokalizacja: Irlandia
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 1000RR SC59
Rok produkcji: 2012

Post » 09 lipca 2010, 01:14

Moim zdaniem to na takie moto tylko skóra i to dwu częściowy kombinezon mi sie tylko kask z tego zestawy podaba sam mam na niego chote , a co do reszty to napisze o tym co mam sam i wszystko jest bardzo wygodne a mało nie jeżdżę a zarazem dość bezpieczne o ile to możliwe czyli co do rękawic to ja mam TE ale myśle ze te co podałeś też nie będą złe no bo tauzen za rękawice to troche przesada buty SIDI naprawde są wygodne i dobrze chronią no i niezłą wentylacje mają no i kombinezon DAINESE fakt jest to wszystko bardzo drogie ale ja bezpieczeństwo przekładam nad wszystko wolałem tańsze moto a leprze ciuchy a jezali byś chciał coś tańszego to buty Sidi vertigo będą tańsze i jakiś kombinezon za 2500 spox mozna znaleść tak czy siak tylko skóra .
Lepiej sie wdycha TCH z powietrzem

Poprzednia

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości