Dzisiaj jest 02 maja 2024, 15:11

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Buty SIDI VERTIGO - opinie

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 882
Rejestracja: 04 marca 2010, 00:37
Lokalizacja: Małopolsk
Pochwały: 8
Motocykl: Honda FireBlade 929RR
Rok produkcji: 2001

Buty SIDI VERTIGO - opinie

Post » 30 września 2010, 23:19

Witam wszystkich forumowiczów :D

Jak w temacie chciałbym poznać Wasze opinie na temat butów SiDi Vertigo ponieważ własnie takie mam zamiar sobie kupić w najbliższej przyszłości* Proszę Was abyście wypisałi wady i zalety tych sandałków. Lepiej kupić nowe czy np. powystawowe (nie jeżdzone po drodze) za dobrą cene nie będą miały wad??

Proszę Was bardzo o pomoc

Dzięki wielkie z góry




*patrz do grudnia 2010 - bo podobno tańsze mają być
...Hamuj Fantazje, Rozwijaj Wyobraźnie...

Awatar użytkownika
 
Posty: 442
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 22:14
Lokalizacja: Królestwo słoja
Pochwały: 5
Motocykl: cbr 929 sc 44 CENZURA wi co z tego bedzie
Rok produkcji: 2000

Post » 01 października 2010, 00:33

mogę się wypowiedzieć o Vertigo Corsa w sumie to to samo tylko dodatkowe zapieńcie.
Całkiem dobre buty szkrzypia ja każde z czasem . Średnią ulewę wytrzymują (tylko pamiętaj wloty zamknij )

No co można powiedzieć więcej wytrzymały ze mną jednego dzwona konkretnego i jednego szlifa ..(a jestem drugim właścicielem)

jak dla mnie alternatywą dla tych butów są tylko alpiny SMX PLUS

 
Posty: 30
Rejestracja: 06 lipca 2009, 13:07
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Honda CBR 1000RR / CR125
Rok produkcji: 2008

Post » 01 października 2010, 10:40

Witam
podepne sie bo mam takie na sprzedaz w rozmiarze 42. Nowe bez kartona

kolor: czerwono czarne
cena 680zł
jak by co to dzwoncie pod nr : 606255401
pozdrawiam

 
Posty: 72
Rejestracja: 29 lutego 2008, 16:20
Lokalizacja: Świebodzi
Pochwały: 3
Motocykl: CBR1000RR
Rok produkcji: 0

Post » 01 października 2010, 11:11

Bardzo dobre buciki, no i te wloty powietrza. Świetna sprawa. Musisz tylko najpierw przymiarke zrobić jak chcesz kupic przez netea bo mając nr 42 musiałem kupic 45 :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 313
Rejestracja: 29 grudnia 2009, 23:02
Lokalizacja: KCH
Pochwały: 1
Motocykl: gixx k7
Rok produkcji: 0

Post » 01 października 2010, 11:31

http://www.youtube.com/watch?v=Vwu7MMdXQEc - recenzja i porównanie do corsy. Sidi maja to do siebie ze skrzypia. Ja mam alpiny supertechy R i po 2 sezonach nie zdarzylo im sie zaskrzypiec :P

 
Posty: 16
Rejestracja: 28 lipca 2008, 19:10
Lokalizacja: warszawa
Motocykl: cbr900rr
Rok produkcji: 0

Post » 01 października 2010, 20:53

Panowie a czym konserwowac takie bucisze?
czym popadnie czy tylko markowe produkty ze wzgledu na ich sklad (no i przy okazji cene) ??

 
Posty: 567
Rejestracja: 05 marca 2008, 01:29
Lokalizacja: małopolsk
Pochwały: 2
Motocykl: SATAN-LUCYFER 954RR
Rok produkcji: 0

Post » 01 października 2010, 23:15

Przejeździłem cały sezon w tych bucikach i jestem mega zadowolony!! Wentylacja na prawde się sprawdza i na wygode też nie narzekam, więc polecam!! Konserwuje je pastą do kombinezonów skórzanych firmy DAINESE i są jak nowe po całym sezonie, ale jest bardzo dużo na rynku dobrych środków konserwujących do skóry i nie za jakieś kosmiczne pieniądze!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 820
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 12:23
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 10
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 0

Post » 27 października 2010, 17:00

Sidi schodzi na psy i to zdecydowanie! przez wiele lat bylem fanem tej marki uzywajac wowczas najwyszego modelu Vertebra Comfort, sluzyly wiernie przez dobrych 5-7 lat?! sprzedalem je uzywane i dalej chlopak zadowolony w nich jezdzi. Teraz uzywam wlasnie Sidi Vertigo w wersji AIR, po dwoch latach sa juz troche podniszczone ale to akurat jest malo wazne.

Buty sa dosc wygodne ale jakosc wykonania i ich budowa nie idzie w zaden sposob z tym co powienien but tej klasy oferowac. Przykrecane ochraniacze piety to jakas porazka, bajer z wymiennymi kolorowymi wstawkami rodem z butow z biedronki ktory odpada z buta zanim jeszcze moglby uratowac twoja stope, srubki zatopione za plytko odpadaja same z sebie a jak ma to ochronic stope podczas kontaktu z asfaltem i jezdzie dupa po asflacie przez 50-100 metrow to nie wiem, zamkniecia wlotow poweitrza z boku same potrafia sie otwierac, system zaciskania holewki jest do bani bo nie da sie go obslugiwac w rekawiczkach a jesli raz jezdzimy w kombi a raz jeansach to stale trzeba regulowac szerokosc holewki, tu lepsze byloby rozwiazanie na pasek jak jest w alpinach plusach

prawda jest ze buty sa bardzo wygodne, maja zgrabna budowe i lekko w nich zmieniac biegi ale dzis nie kupilbym tych butow
Proste drogi sa dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwietnia 2011, 12:45
Lokalizacja: chester
Motocykl: cbr 900
Rok produkcji: 2001

Post » 04 kwietnia 2011, 09:24

fabiq, zgadzam sie z toba,ja mam sidi vertigo corsa,uchwyty od zamkow urwaly sie podeszwa baardzo szybko sie zuzyla,buty jednorazowe.

Awatar użytkownika
 
Posty: 30
Rejestracja: 12 czerwca 2010, 20:31
Lokalizacja: Gdynia
Motocykl: ZX6R
Rok produkcji: 2009

Post » 05 kwietnia 2011, 08:52

Dziwi mnie wasza opinia, ja jeżdżę w SiDi Vertigo już 3 sezony ok 25 tyś km, nic się z nimi nie dzieje są wygodne, co prawda gleby w nich nie miałem, ale nnic się nie odkręce, nie odpada itd. podeszwa sie trochę zużyła, ale to raczej moja wina, bo lubie sobie czasem poszorowac stopą o asfal, ale to nie problem, podeszfy, tak jak inne detale, można kupic w motoakcesoria za 50 pln, dac do szefca i po temacie.

Szczeże polecam te buty.

P.S. Alpiny też miałem, strasznie mnie wkurzało zakładanie i to że skrzypią przeraźliwie, sprzedałem po nie całym sezonie.

 
Posty: 20
Rejestracja: 17 grudnia 2009, 13:45
Lokalizacja: Białystok
Motocykl: supersport
Rok produkcji: 0

Post » 12 kwietnia 2011, 14:26

Jeżdze w Vertigo Corsa Air już 3 sezon a w sumie maja 4 bo kupowałem lekko używane. Takie są moje odczucia:

+nie skrzypią
+fajnie wyglądają
+dobra klima
+wygodne

-szybko schodzi podeszwa, już prawie zdarta na czubku (zważywszy, że sie tylko w nich jeździ a nie chodzi do parku na spacer)
-odpadają zawleczki suwaków (zamiast zawleczek wstawilem agrafki:) )
-odkrecają sie śrubki na mocowaniu ochrniaczy piet

Szlifa w nich nie miałem, wiec o wytrzymałości nie moge sie wypowiedzieć.
Ogólnie na plus choć mogło by być lepiej. Czy bym kupil je drugi raz? myśle, że tak

 
Posty: 518
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:28
Lokalizacja: WLKP Kalisz
Pochwały: 7
Motocykl: była cbr 954 jest ZX10R
Rok produkcji: 2008

Post » 12 kwietnia 2011, 21:50

witam...mam sidi wertigo trzeci sezon i zaczeły lekko skrzypieć,poza tym wszystko ok.
Fakt że moje przebiegi to tyle co kot napłakał.ostatni sezon to 2,5tyś ale na wiącej czas niepozwala.minus to tak jak pisze fabiq system holewek, w rękawiczkach za cho-ere nie idzie. :)

Następna

Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości