Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:50

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Alarm spy 5000m

Akcesoria, ubrania, kaski i inne rzeczy związane z motocyklami - ogłoszenia dziale GIEŁDA!

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Rejestracja: 04 marca 2011, 10:33
Lokalizacja: Łomża
Motocykl: sc33
Rok produkcji: 1998

Alarm spy 5000m

Post » 15 lutego 2012, 02:47

Panowie, zastanawiam się nad zamontowaniem alarmu spy 5000m (opisy są ogólno dostępne na necie)

Prezentacja w/w alarmu:

http://www.youtube.com/watch?v=yy8rMbBFf8A

Moje pytania z tym związane:

1. Czy ktoś z was ma taki alarm i czy może wyrazić o nim opinię?
2. Czy alarm, który jakby nie było ingeruje w elektrykę pojazdu, nie będzie powodował niemiłych niespodzianek?
3. Czy jeżeli mam w chwili obecnej założony imobilizer to czy jedno nie wyklucza drugiego?

 
Posty: 3350
Rejestracja: 19 grudnia 2010, 13:40
Lokalizacja: Piechcin
Pochwały: 104
Motocykl: CBR125,f4i,sc44,sc57A,ZX10R,Cb,sc57A :)
Rok produkcji: 2005
Samochód: Seat leon 1 1.9 Tdi :)

Post » 15 lutego 2012, 22:47

przy dwóch moto miałem alarmy i takie problemy że CENZURA mnie :wnerwiony: wybebeszyłem gówno prędzej bym zainwestował w jakąś blokade na tarcze niż w to możesz gdzieś pojechać i nie odpalisz motoru a jak bedą chcieli zaj........bać to i tak to zrobią z alarmem czy bez
Oddam nerkę za cbr :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 126
Rejestracja: 27 lipca 2009, 16:37
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 3
Motocykl: CBR 900 RR SC33
Rok produkcji: 1998

Post » 16 lutego 2012, 10:37

Ja mam trochę podobny w swoim moto. Pilot wydaje identyczne dźwięki, praktycznie to samo wyświetla, tylko centralka nie ma tylu bajerów, diody, kilku czujników.. jest tylko jeden udarowy, ale ma płynną regulację czułości (jako jedyny na rynku, kiedy kupowałem) i daje radę. To ten:
http://stig.pl/produkty.php?id_produktu=410&id=116#dol
Ale żadnemu alarmowi, nawet tym najdroższym nie powierzyłbym elektryki, bo potrafi się dziać to, o czym napisał wiertło... A bez narzędzi, daleko od domu, wcale nie jest łatwo coś takiego wybebeszyć.. Swój podpiąłem tylko pod +, - i kierunkowskazy. Jakoś wytrzymuje bez tego śmiesznego "odpalania z pilota" (pod remizą wiadomo, takiego lansu już nie zrobi ;) ). Z zasięgu jestem naprawdę bardzo zadowolony, syrenka też głośna.. po prostu spełnia swoje zadania, piszczy i daje mi o tym znać, kiedy ktoś go niepokoi, ale..

wiertło pisze:... jak bedą chcieli zaj........bać to i tak to zrobią z alarmem czy bez


Dokładnie, alarm jedynie trochę wewnętrznie uspokaja, jak się znajdzie prawdziwy amator na motocykl, nic nie pomoże :/
Franek '98

 
Posty: 104
Rejestracja: 19 stycznia 2010, 18:35
Lokalizacja: Jawor / L
Pochwały: 1
Motocykl: Ducati 996
Rok produkcji: 0

Post » 22 lutego 2012, 13:57

1. Zwykły chińczyk. Mówi samo za siebie.
2. Z alarmem wpinasz się bezpośrednio w elektrykę motocykla/samochodu. Jeżeli zepsuje się centralka pojazd stoi. Masz wtenczas dwa wyjścia. Zmostkować(obejść) alarm albo wymienić centralkę. Można również podłączyć alarm nie wpinając do do instalacji( zapinamy tylko zasilanie 12V) ale jaki to ma sens?
3. Centralka alarmowa pracuje równolegle z zabezpieczeniami pojazdu. Immobilizer i system alarmowy będę działać jako dwa autonomiczne zabezpieczenia.
No speed limit, no police - no FUN :-)


Wróć do Akcesoria, gadżety, odzież, narzędzia (bez ogłoszeń)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości