Dzisiaj jest 18 kwietnia 2024, 17:32

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

A co też się pochwalę sc 33

cbr 900

Kupiłeś nowy motocykl, przerobiłeś moto ? tu możesz się tym pochwalić :)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 39
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:34
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 1
Motocykl: CBR1000RR
Rok produkcji: 2004
Samochód: A4 B6 cabrio, CR-V 2.0

A co też się pochwalę sc 33

Post » 01 sierpnia 2014, 22:49

Witam wszystkich dziś spełniło się kolejne moje marzenie :) czekałem na nie tylko jakieś 15 lat :) hahaha
Kiedyś chyba w 99r Martyna W. testowała bladego i tak sobie wtedy pomyślałem ( kiedyś będę miał taki motocykl ) miałem wtedy 19 lat i jawę TS 350 91r biała ( na niej poznałem obecną żonę :) ) .
Potem po drodze były 2 hondy CBR F2 93 i 95 r - rodzina ( córeczka Martynka :) , mieszkanie , budowa domu, zmiana auta aż wreszcie dziś zakup 900 RR w zajebistym malowaniu.
Mało tego, moto forumowe z Katowic - moto miało może i przygody ale sprzedający o wszystkim mnie poinformował gdzie i co było robione - trochę mnie przeraził jak powiedział że jeździł na nim Tytus :) nie znam Cię Tytus ale widziałem Twoje wszystkie filmiki :) ale co tam może i była latana na gumie jak w sumie chyba 90% sportów - wszystko jest zrobione tak jak trzeba - moto jedzie prosto jak po sznurku na razie jestem mega zadowolony :) jeździłem od kumpla na sc33 i na R6 nawet z żoną ale swój sprzed to wiadomo całkiem inaczej.
Dziś w marę delikatnie :) z respektem i szacunkiem do mocy jednak F2 inna bajka :) Co najlepsze że moja ładniejsza połowa była źle nastawiona do cebry że "krowa" i w ogóle chciała R6-F4 a dziś również była zadowolona że wygodnie i pozytywnie zaskoczona.
Także pije browara i micha mi się cieszy - dziś mógłbym spać w garażu :) pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje na spotkanie przy kawie w Chudowie. Nie wiem czy uda mi się dać fotkę ale spróbuję.
Sory że się tak rozpisałem ale chyba jestem już pijany :) :P

Wróć do Mój Fireblade, nasze motocykle, nowe nabytki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości