Dzisiaj jest 02 maja 2024, 12:56

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Jak wszyscy, to może i ja :)

Kupiłeś nowy motocykl, przerobiłeś moto ? tu możesz się tym pochwalić :)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 14
Rejestracja: 07 lutego 2012, 22:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: Honda SC50
Rok produkcji: 2003

Jak wszyscy, to może i ja :)

Post » 17 lutego 2012, 03:49

Witajcie.
Jak już wszyscy się chwala swoimi motorkami, to stwierdziłem iż ja też moge - wszak vinko mi pomogło podjąć tą decyzje :)
A więc... Prawko na "motorynke" zdobyłem 25,06,2010 - wcześniej prawie że żadna styczność z moto :/ Na pierwszy sprzęt padło na SC 50 z 2003r. Moto pewne i zadbane-z pewnej ręki. Wszystko było ładnie pięknie ;) w dniu zakupu przejechałem 150 km po Bydzi, i nie wiem co sie stało, ale się stało :P No właśnie...
Po tych 150km moze sie jakoś zbyt pewnie poczułem, i na dojeździe do świateł .... echhh, szkoda gadać :/
No dobra, "pochwale" się :P Dojeżdzam do świateł, lewy pas wolny, i chca zredukować na 2 - zapalało sie zielone, traf chciał że zapodałem jedyneczke, do tego dodajcie odkręcona manetke i strzał ze sprzęgła i już macie obraz co się dalej działo :wnerwiony: Jako że młody byłem :P to oczywiście nie odpuściłem gazu, tylko uporczywie trzymałem kierownice najmocniej jak umiałem-co za tym idzie dostał jeszcze więcej mocy i..... i uciekł mi spod dupy :wnerwiony:
Całe szczęscie, że tylko zakończyło sie na uszkodzeniach mojego moto, oraz na startej skórze z mojej prawej kostki (jeszcze nie zdażyłem się odziać w strój ani papcie więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądała moja kostka po spotkaniu z asfaltem w adidaskach :P ) Po całym zdarzeniu zdołałem postawić moto na koła, i w tym momencie miałem juz udzielana 1pomoc przez strazaków - wszak zaliczyłem glebe przed jednostka strazy pozarnej :clap: Tutaj chciałbym podziękowac strazakom za przechowanie sprzętu :)
Ja jakoś to przeżyłem, natomiast Hondzina już troche gorzej. Najbardziej bolała kapa silnika. Nie chcąc ryzykować w używke zakupiłem nowa z uszczelka i to bodaj wyszło 500zł. do tego poklejenie czaszy,poklejenie i polakierowanie zdpuka, i w 1000zł na dzień dobry się zmieściłem w remoncie :P
No ale nic... Jakoś mnie ta przygoda zbytnio mnie nie zraziła, i w sezonie zrobiłem ok 4,5tys km co uważam za przyzwoity wynik ;)
Kurde coś mi nie wyszło wstawienie zdjęc :/ Jak dam rade to ogarnać to wrzuce, a jak nie to zapodam na jakimś serwerze.
Pozdrówka.
Byle do wiosny ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 104
Rejestracja: 29 września 2008, 09:42
Lokalizacja: Irlandia
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 1000RR SC59
Rok produkcji: 2012

Post » 17 lutego 2012, 03:58

He dobre , bywa najleprzym się przytrafia . Najwarzniejszy motocyklista co by zawsze wychodził bez szwanku bo moto sie naprawi .
Wiesz temat Nowe nabytki a ty nawet foty nie dałeś .
Lepiej sie wdycha TCH z powietrzem

 
Posty: 928
Rejestracja: 13 lutego 2011, 15:44
Lokalizacja: Żory
Pochwały: 22
Motocykl: Cbr 900rr
Rok produkcji: 1999

Post » 17 lutego 2012, 06:00

ty kolego zrobiles przynajmniej 150km . ja na mojej pierwszej japoni , wszak jezdzilem bardzo duzo wiecej wiejskimi sprzetami kaskaderskimi i nie ma to nic wspolnego z umiejetnoscia jazdy zrobilem 5km i wyladowalem w rowie:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 17 lutego 2012, 08:16

Ważne , że Tobie kolego nic się nie stało.
A moto jak widać, poskładałeś dość szybko.
I czekamy na zdjęcia .
Fajnie jak by były po glebie i po naprawie :)
Pozdro i oby do wiosny!

Awatar użytkownika
 
Posty: 151
Rejestracja: 08 listopada 2010, 09:12
Lokalizacja: CHEŁM
Motocykl: Cbr sc33 & CBR sc28 :)
Rok produkcji: 1999

Post » 17 lutego 2012, 12:32

Na pierwsze moto 150KM hmm... Samo mówi za siebie
Wskazówka na blacie w strefie czerwonego pola...

 
Posty: 14
Rejestracja: 07 lutego 2012, 22:57
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: Honda SC50
Rok produkcji: 2003

Post » 17 lutego 2012, 12:41

Hondzina przed zakupem poprzedniego właściciela
Obrazek

Hondzina w stanie w jakim ja zakupiłem ;) Ta owiewka to załatwiona przez poprzedniego właściciela :P
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Teraz moje dziło zniszczenia ;) Niestety powcinało mi gdzieś kilka ciekawych zdjęć więc szału nie będzie :P
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Udało sie nawet wgniota na feldze zrobić :/
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Moje "motocyklowe" buty po przygodzie :diabel2:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

A z tego rozpoznania byłem naprawde dumny hihi:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Podczas składania
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Kapa silnika wymieniona,przy okazji zaraz filtry i oleje,owiewki posklejane i poskładane i jakoś zdołałem nakulać te pare km na moto w takim stanie :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Mam nadzieje że zaspokoiłem w pewnym stopniu Waszą ciekawość :diabel:

Awatar użytkownika
 
Posty: 938
Rejestracja: 31 grudnia 2008, 16:05
Lokalizacja: W-wa
Pochwały: 11
Motocykl: SC57a
Rok produkcji: 2004

Post » 17 lutego 2012, 13:57

To już wiesz czemu warto się "męczyć" w butach motocyklowych ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 17 lutego 2012, 15:12

oo drugi Sasza :D i tez nie jest bezwypadkowy jak ja hehe pozdro

 
Posty: 63
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 19:27
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: 900 RR
Rok produkcji: 1999

Post » 17 lutego 2012, 15:13

łeee, widać wiesz co robisz, ogarniesz swojego szatana do wiosny bedzie cacy :brawo:

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Post » 17 lutego 2012, 15:17

i dlaczego na pierwsze moto nikt nie poleca narwanej 150konnej maszyny :) jest duże prawdopodobieństwo że jakbyś zakupił coś w 600tce nie wystrzeliło by spod dupska :) hehe ale dobrze że nie zrezygnowaleś poskladales sprzeta i latasz dalej to się chwali i widać że kochasz motocykle :brawo: ale fakt faktem niezła historia :) i przebieg też konkretny do gleby hehe ja wyglebiłem przy około 10 tyś km także trochę pojezdzilem ładnym motocyklem :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 716
Rejestracja: 23 lutego 2010, 18:47
Lokalizacja: Wrocław-W
Pochwały: 12
Motocykl: zawsze HONDA !
Rok produkcji: 0

Post » 17 lutego 2012, 15:21

maciekx pisze:i dlaczego na pierwsze moto nikt nie poleca narwanej 150konnej maszyny :) jest duże prawdopodobieństwo że jakbyś zakupił coś w 600tce nie wystrzeliło by spod dupska :) hehe ale dobrze że nie zrezygnowaleś poskladales sprzeta i latasz dalej to się chwali i widać że kochasz motocykle :brawo: ale fakt faktem niezła historia :) i przebieg też konkretny do gleby hehe ja wyglebiłem przy około 10 tyś km także trochę pojezdzilem ładnym motocyklem :)


Zgadzam się.
Ale kolega uczy się na błędach, i jak widać parę tys km zrobił bez kolejnego wypadku!
I to się chwali się!

Awatar użytkownika
 
Posty: 679
Rejestracja: 09 lipca 2011, 18:40
Lokalizacja: Gubin
Motocykl: Honda cbr 929 rr
Rok produkcji: 2000

Post » 17 lutego 2012, 16:07

dokladnie kolego "sasza" najwazniejsze ze nic powaznego Ci sie nie stało moto zawsze ozna zrobic i idze c to calkiem dobrze z tgo co widac na foto :)

oby do wiosny!!

[ Dodano: Pią Lut 17, 2012 3:08 pm ]
z drugiej strony moja halina to te moj pierwszy motong ale kupuje stroj na wiosne i nie odwazylbym sie na kolo ja dac ;p
Pale Gume, a nie dusze

Następna

Wróć do Mój Fireblade, nasze motocykle, nowe nabytki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość