Dzisiaj jest 12 maja 2024, 03:27

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Zaliczyłem plecy na bladym :/

Możesz napisać swoje doświadczenia i inne ...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 221
Rejestracja: 20 stycznia 2008, 15:35
Lokalizacja: LUBAWA
Motocykl: HONDA FIREBLADE SC33-98R
Rok produkcji: 0

Post » 22 października 2008, 21:22

wlasnie poco szczelasz na jedynce -na 1 to z gazu idzie szybko piostawic sprzeta -strzal z 2 tylko,.
ja miesiac temu tez zonka mialem -ryzyko wkalkulowane
pozdrawiam i szybkiego powrotu do zdrowia :twisted:
pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
 
Posty: 820
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 12:23
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 10
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 0

Post » 22 października 2008, 21:24

cziken929, wiesz jak zrobic handbrake w motocyklu?! wtsraczy zalozyc pompe i przewod na rozgalezenie przy tylnej pompie dac czy trzeba do samego zacisku bo bedzie sie plyn cofac?!
Proste drogi sa dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 22 października 2008, 22:04

Fabiq wbij na StuntPoland w dzial garaz tam o HB masz napisane wszystko bo mi nie chce sie przekopiowywac.
Nie wiem co sie uwzieliscie tak na ten gaz. W stanach i w sumie nie tylko tam walenie sprzeta z gazu na kolo to jest wstyd kazdy daje ze sprzegla, jak robisz to dobrze to wcale sprzeglo tak w dupe nie dostaje.
Fakt faktem ze kazdy czuje inaczej moto ale mi duzo lepiej wychodzily gumy ze sprzegla na F4 niz z gazu na 954, lepszy pion wieksza kontrola i pewnosc na moto. Poza tym jakbyscie nie wyrywali to jak nie ma nogi na hamulcu to predzej czy pozniej plecy poleca.
I nie wiem po co z 2jki walic? Zeby wieksza predkosc byla i zeby bardziej moto rozpieprzyc ? Nie lepiej uczyc sie na jedynce i zwalniac, lepiej to wyglada i wieksze opanowanie.

 
Posty: 1629
Rejestracja: 01 maja 2007, 20:22
Pochwały: 10
Motocykl:

Post » 22 października 2008, 22:21

Witam moj kolega w tym sezonie 2 motory zalatwil,ze na plecy polecial i juz nie bedzie jezdzil zona mu zabronila :( piszecie o strzale ze sprzegla Tytus ma litra wiec nie musi ze sprzegla strzelec, podejrzewam ze nawet z 3 na gume z gazu idzie i pytanie do niego czy 1000rr idzie na 3 z gazu na gume?1000rr nie jezdzilem ale k2 1000 jezdzilem i wiem ze idzie bez problemu :mrgreen: i powiem,ze jak sie przejechalem k2 to swojego franka zaraz na allegro wystawilem. :mrgreen:

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 22 października 2008, 22:38

RudiszRR pisze:...
Nie wiem co sie uwzieliscie tak na ten gaz. W stanach i w sumie nie tylko tam walenie sprzeta z gazu na kolo to jest wstyd kazdy daje ze sprzegla, jak robisz to dobrze to wcale sprzeglo tak w dupe nie dostaje.
Fakt faktem ze kazdy czuje inaczej moto ale mi duzo lepiej wychodzily gumy ze sprzegla na F4 niz z gazu na 954, lepszy pion wieksza kontrola i pewnosc na moto. Poza tym jakbyscie nie wyrywali to jak nie ma nogi na hamulcu to predzej czy pozniej plecy poleca.
I nie wiem po co z 2jki walic? Zeby wieksza predkosc byla i zeby bardziej moto rozpieprzyc ? Nie lepiej uczyc sie na jedynce i zwalniac, lepiej to wyglada i wieksze opanowanie.


Szczerze to mam to w d... co w stanach i w polsce stuntarzy preferuja i czy to wstyd czy nie :D :P ;) Nie posiadam moto przerobionego jak oni i nie mam zamiaru cwiczyc wolnych gum wiec jezdze tak jak mi wygodnie i skuteczne :D Nie wspomniales ze motocykl przygotowany do stuntu ma z tylu zebatke wielkosci pizzy i wszyscy jezdza nie przekraczajac 100km/h dlatego nie widze powodu jadac 200km/h (lub szybkich gumach) strzelac ze sprzegla. Ja stawiam z gazu, ze sprzegla nie bede bo szkoda mi sprzetu i nie czuje sie pewnie przy duzych predkosciach (nieprzewidywalny nagly pion)

ps
pierwszy raz slysze ze ze sprzegla ma sie lepszy pion niz z gazu :o :D

crazyduck pisze:...Tytus ma litra wiec nie musi ze sprzegla strzelec, podejrzewam ze nawet z 3 na gume z gazu idzie i pytanie do niego czy 1000rr idzie na 3 z gazu na gume?

wystrczy obejzec byle jaki moj film i wydac ze tylko z 3 wyrywam na gume z gazu ;) z 4 nie umie chyba ze to fajer 2008 :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 815
Rejestracja: 03 września 2007, 01:21
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: SC44 01r. i ZX6R 02r. (stunt maszyna)
Rok produkcji: 2001

Post » 23 października 2008, 07:51

a mi np na tylnych podnozkach duzo lepiej stawia sie ze sprzegla na 2 niz z gazu. A to pewnie dlatego ze tak sie nauczylem no i szybciej mi wchodzi na odp wysokosc. ale w przyszlym sezonie pocwicze z gazu bo i sprzegla szkoda i lancuch sie wyciaga...

Awatar użytkownika
 
Posty: 820
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 12:23
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 10
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 0

Post » 23 października 2008, 09:45

ciezki to temat te gumowanie, na seryjniaku zrobic wolna gume jest niemal niemozliwe chociaz widzialem takich co to potrafia chociaz i tak nie byla to tak wolna guma jak na prawdziwej stunterskiej dziwce, jedno jest pewne czym szybciej jedziesz i robisz power wheelie tym latwiej moto utrzymac w lini prostej
Proste drogi sa dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 815
Rejestracja: 03 września 2007, 01:21
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: SC44 01r. i ZX6R 02r. (stunt maszyna)
Rok produkcji: 2001

Post » 23 października 2008, 10:52

to jest fakt.... a za rok po nast sezonie, moj brat bedzie sprzedawal swaja F2 i chyba ja kupie i zrobie fajna stunt dziwke. Wtedy blady odpocznie.....

Awatar użytkownika
 
Posty: 820
Rejestracja: 16 czerwca 2008, 12:23
Lokalizacja: Olsztyn
Pochwały: 10
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 0

Post » 23 października 2008, 11:09

ja sam przerabialem swoja kawe, powiem ci ze sie nie oplaca lepiej juz kupic gotowy do stuntu motocykl, po drodze napotkalem wiele problemow ktore musialem sam rozwiazac i dorabiac jeszcze wiele rzeczy, w kazdym razie mam prawie stunt psa, brakuje juz tylko klatki i czasu zeby nim jezdzic
Proste drogi sa dla szybkich motocykli... kręte drogi są dla szybkich kierowców... ja wole kręte :)

 
Posty: 50
Rejestracja: 07 marca 2008, 16:54
Lokalizacja: rzeszów
Motocykl: honda cbr 954 rr
Rok produkcji: 0

Post » 23 października 2008, 11:24

zgadzam się z Wami wszystkimi!!! Zależy jak co komu pasuje. jeden woli z gazu drugi ze sprzęgła... Na początku sezonu stawiałem z gazu i było ok! Teraz ciągne na 1 ze sprzęgła, z resztą jak wygodnie i jaka sytuacja.

Mam jeden problem i proszę o pomoc??
Kiedyś miałem R1 2000rok, później kraksa i takie tam... ale do czekgo zmierzam???
Na 2 ze sprzęgła szła jak CENZURA.... a mojego bladego strasznie ciężko postawić... muszę naprawde się postarać i okrutnie strzelić żeby poszedł i nie zawsze się uda!!!
Mam wersję 954 USA 2002, zębatka z tyłu 43 i podobno z przodu 15 (przełożenie USA) a nie 16 jak powinno być w wersji europejskiej. Nie wiem czy to wina przełożeń czy coś innego??? Mówią mi że może sprzęgło siada ale nie odczułem żeby ślizgało??? co prawda dawno nie przekroczyłem 250km/h zeby zobaczyć czy uśliguje???
Dodam że nie ma dołu, chodzi o to że jest bardzo elastyczny.

Dziekuje z góry
Pozdr jacek954

Awatar użytkownika
 
Posty: 815
Rejestracja: 03 września 2007, 01:21
Lokalizacja: Gorzów Wl
Pochwały: 1
Motocykl: SC44 01r. i ZX6R 02r. (stunt maszyna)
Rok produkcji: 2001

Post » 23 października 2008, 15:31

wiem co przechodzą psy i boje się takiego kupić bo chyba nikt nie sprzedaje takiej maszyny w dobrym stanie... no chyba że znasz taka za w miare nieduza kase....

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 23 października 2008, 17:01

ja tam nie bede kupowal do stuntu motoru :) Do konca roku w garazu bedzie stala CRF450R :D przerobie ja na supermoto i wtedy bedzie jazda :D

PoprzedniaNastępna

Wróć do Szkoła jazdy, stunt, tricki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość