Dzisiaj jest 05 maja 2024, 15:00

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

No i sie zesralo!!!!!!!!!!

Możesz napisać swoje doświadczenia i inne ...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2009, 21:26
Lokalizacja: Jarocin
Motocykl: Honda Fireblade 900
Rok produkcji: 1995

No i sie zesralo!!!!!!!!!!

Post » 21 lutego 2009, 01:38

Wiec krotko mowiac, po 2 dniach CENZURA, jakis debil mi CENZURA i skasowal fajera, jechalem dwupasmowka w korku srodkiem koles z prawego pasa nagle skrecil w lewo przecinajac mi przed nosem droge i zachaczajac mnie (oczywiscie nie wlaczyl wogole migacz, na co mam dwoch swiadkow), niestety nie bylo szans i szlifnalem i CENZURA w samochod:/ bylo to wczoraj, i dopiero dzisiaj mnie wszystko boli:/ stalo sie to w Anglii bo tutaj smigam obecnie, koles uciekl z miejsca wypadku, ale ktos spisal blachy, okazalo sie ze samochod nie byl zarejestrowany anie ubezpeczony, policja znalazla samochod i go skasowala ale nie ma wlasciciela, niestety mialem tylko OC angielskie i nie dostane ani grosza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz troche z lepszej strony, jestem tylko lekko poobijany, ciuchy przetarte:) skora sie sprawdza:P a jesli chodzi o fajera to czasza i lampa rozwalone, zgiety uchwyt zegarow i lampy, na szczescie zegary nie dostaly, i lewo strona owiewki i dekiel przerysane, plus zlamany lewy podnozek i dzwignia biegow (podnozki sportowe Harrisa) na szczescie Akrapov jest po drugiej stronie i sie nie uszkodzil:P generalnie patrzylame po czesciach na ebayu, mam cala czasze nowa za 109 funta, plus stelaz pod zegary za 20 funta, blotnik 35 funta, klamka sprzegla z 10, podnozki mamnadzieje w poniedzialek bede dzwonil ze mozna kupic tylko sama koncowke podnozka i dzwigni biegow bo to sa nie skladanie wiec mam nadzieje ze sa przystosowane do wymiany, no i poki co nie mam lampy, jutro bede dzwonil po sklepach z uzywkami zeby lampe znalezc:) plan jest prosty, pozbierac czesci do kupy zlozyc i wracac na droge:D nie ma na co czekac:p w Polsce pojedzie do lakiernika:) wiec chlopaki uwazajcie w korkach jak latacie, debili nie brakuje:) pozdro

 
Posty: 44
Rejestracja: 31 lipca 2008, 22:05
Lokalizacja: Wro / Poo
Motocykl: sc-28 byl
Rok produkcji: 1994

Post » 21 lutego 2009, 02:01

ciesz sie ze jestes caly, ja nie mialem tyle szczescia ale na szczescie za moto zwrocili na reszte czekam :mrgreen: , tez w anglii wydzwonilem. gdzie tak smigasz? jaki region?

 
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2009, 21:26
Lokalizacja: Jarocin
Motocykl: Honda Fireblade 900
Rok produkcji: 1995

Post » 21 lutego 2009, 02:21

jestem z Wolverhampton a Ty? jak wydzwoniles? a co sie Tobie stalo? masz racje, ciesze sie bardzo ze tylko moto dostalo a nie ja:] moto szybciej sie naprwi niz siebie:/

 
Posty: 44
Rejestracja: 31 lipca 2008, 22:05
Lokalizacja: Wro / Poo
Motocykl: sc-28 byl
Rok produkcji: 1994

Post » 21 lutego 2009, 10:39

Ja na samym poludniu mieszkam w Poole, u mnie od kwietnia w kazdy wtorek na wybrzeze przyjezdza jak jest dobra pogoda nawet 1500 motocykli od tak :mrgreen: cos pieknego. Ja czolowo przywalilem w bok auta ktore wyjechalo z podporzadkowanej (laska dopiero prawko odebrala), noge w udzie zlamalem w dwoch miejscach, blady na szrot, 100% jej winy teraz czekam na odszkodowanie bo narazie tylko za motor dostalem

 
Posty: 530
Rejestracja: 05 października 2007, 10:45
Lokalizacja: LZA
Pochwały: 3
Motocykl: Piechota
Rok produkcji: 0

Post » 21 lutego 2009, 10:45

Szybkiego powrotu do dobrej motocyklowej kondycji:)

Moj kolega, Polak tez sie tu rozbil, dwa razy. Dwa razy po pijaku i co? Raz prawko na rok zabrali a po drugim razie na 18 mieisecy. Aha i £200 kary:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 21 lutego 2009, 12:30

szczerze to na twoim miejscu sprzedalbym tego baldego na czesci i kupil jakies 929.
za 2k nawet da rade juz cos wyhaczyc MIŁEGO jak sie postarasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i oczywiscie pzdr i cieszymy sie zeŚ CAŁY

 
Posty: 62
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Poznań
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 1000 RR
Rok produkcji: 0

Post » 21 lutego 2009, 14:29

też mi się zdażyło orzech coś takiego, przeciskałem się w korku i koles jak bylem na równi z nim to skręcił w lewo, tylko że to wszystko dzialo się przy małych prędkościach i wtedy mialem tylko popękaną czache w swojej F3

Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Rejestracja: 22 grudnia 2008, 00:03
Lokalizacja: Ozarow Ma
Motocykl: YZF R1
Rok produkcji: 2005

Post » 21 lutego 2009, 16:46

heh...kiedyś też byłem w podobnej sytuacji. Wyskoczyłem na lewy pas i na równi z seicento jego kierowca też postanowił bez kierunku zmienić pas. Moto opanowałem i sie nie położyłem ale kolanem przerysowałm mu drzwi i urwałem kierunek. Typ w kapeluszu był bardziej wystraszony niż ja :) - no ale szczerze mówiąc miał prawo mnie nie zobaczyć.

Ciuchy rulezz...

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 22 lutego 2009, 00:05

orzech69, wspolczucia w zaistnialej sytuacji ale nie martw sie, caly sezon jeszcze przed toba bo moto sie posklada a ty nie musisz sie regenerowac :)

 
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2009, 21:26
Lokalizacja: Jarocin
Motocykl: Honda Fireblade 900
Rok produkcji: 1995

Post » 22 lutego 2009, 10:41

dzieki chlopaki:) od razu mi lepiej ze sam tak nie jestem w podobnej sytuacji:) najwazniejsze ze jestem caly bo szybciej zloze fajera niz mialbym siebie skladac do kupy:) dzisiaij zamowilem czescie calosc bez malowania (bede mial biale owiewki narazie) kosztuje mnie jakies 350 funta wiec nie jest najgorzej:) na przyszly weeekend powinien wyjechac na drogi moj fajerek:) a jesli chodzi o 929 to zajebisty srzet ale pokic co zabraknie kilku grosza:/ wiec poki co sc 28 zostaje ze mna, a wogole na nie nie narzekalem przez 2 dni po jakis 200km wiec po zlozeniu spowrotem bede latal dalej:) jak juz bedzie poobijane jak jest teraz bedzie latac szybciej bo nie bedzie mi zal w razie jakiejs [przygody:) plan zaliczyc kilka torow w tym roku miedzy innymi Nurburgring:) pozdro
PS czekam na czesci:P

Awatar użytkownika
 
Posty: 221
Rejestracja: 20 stycznia 2008, 15:35
Lokalizacja: LUBAWA
Motocykl: HONDA FIREBLADE SC33-98R
Rok produkcji: 0

Post » 22 lutego 2009, 11:47

apropo crasha w uk to tez mialem kilka przypadkow--dla angoli 100mil na godz to predkosc swiatla wiec nie dziwcie sie ze nas nie widza--
zapodawalem niezle po m25 i tak jakos jak nigdy wszyscy mi ustepowali miejsca na najszybszym pasie a z do czasu-- dolatuje do polowki jade jakis czas za nia nic--mruglem swiatlami --nic znavczy sie zgasilem i zapalilem bo ja tam caly czas na dlugich walilem w dzien (zawsze)CENZURA cie widza jakos tak szybciej.a kobitka ciapata nic nie reaguje .
wiec mysle sobie capne ja lewa strona tak szybciutko przeladowanie i szczala---jak pomyslalem tak zrobilem---tylko ze w momencie jak bylem juz na wysokosci jej tylniego blotnika ta suka stwierdzila ze mi zjedzie uprzejmie--i zjechala ale we mnie
trafila mi w klamke chamulca ,wyrwalo mi kiere z rak i shimma jak jej zajebalo kierownica w blotnik tak z 3 razy to w polowcepojawily sie w blotniku 3 dziyry jak po broni maszynowej :twisted: (odwazniki mam takie ostre i ciezssw)
zanim zalapalem co sie dzieje moto sie odniej odbil i uspokoil__nie mialem jeszce wtedy amora skretu.zlapalem kiere popaczylem z boku na moto swszystko oki.wiec dzida -----
ZAWSZE W UK JEZDZIJCIE NA DLUGICH SWIATLACH W DZIEN --NIE RAZ URATUJE WAM TO ZYCIE!!!!!!!!!!!!A ZWLASZCZA W KORKACH
skladaj bladego i na droge --powodzenia

[ Dodano: Nie Lut 22, 2009 10:59 am ]
a po Nurburgring jezdzilem ale autem fajny tor --daj znac jak bylo
pozdrawiam Tomek

 
Posty: 13
Rejestracja: 18 lutego 2009, 21:26
Lokalizacja: Jarocin
Motocykl: Honda Fireblade 900
Rok produkcji: 1995

Post » 05 marca 2009, 02:48

no i w koncu dobre wiadomosi:) po dlugiej i zacietej walce fajer wrocil na droge dzisiaj po poludniu:D mniam.....i od razu mi sie przypomnialo czemu tak go lubie:P pysznosci, nie jest narazie czasza pomalowana, jest biala ale daje rade::) az nawet rozwazalem czy caly motocykl na bialo nie walnac bo naprawde daje rade:D z elementami czarnego zrobilby furore:d poki co bede latal ile wlezie:D wkrotce lecimy na tor:) pozdrawiam

Następna

Wróć do Szkoła jazdy, stunt, tricki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości