Strona 1 z 1

Narodowy Program Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Post: 09 stycznia 2013, 22:56
autor: betacd1

Post: 09 stycznia 2013, 23:08
autor: wiertło
lepiej niech wezmą się za nasze drogi bo są dziurawe jak szwajcarski ser banda debili :wnerwiony:

Post: 10 stycznia 2013, 13:54
autor: PatRRyk
Trzeba w końcu zrobić CENZURA w tym kraju, bo te patałachy już za dużo sobie pozwalają. Zamiast zająć się gospodarką to biorą się za "poprawe" bezpieczeństwa.

Potrzebne są zmiany, tylko każdy boi się je zacząć. Dalej bedziemy zaciskali zęby patrząc na to jak skutecznie pozbawiają nas pracy, pieniędzy i w coraz większym stopniu wolności.
Czytałem o nowym projekcie UE który ma nakazać montowanie kamer w samochodach, takich czarnych skrzynek. Oczywiście środek samochodu też będzie filmowany.

Ja wysiadam, nie wiem jak Wy.

Post: 10 stycznia 2013, 14:10
autor: wiertło
PatRRyk, zobacz to
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... F130119962
:wnerwiony: :wnerwiony: :wnerwiony: :wnerwiony:
brak słów !!!!

Post: 10 stycznia 2013, 14:52
autor: PatRRyk
W tym kraju jedyne co pozostaje to kraść, ale dużo. Bo za mało zamkną. ;) Nasi posłowie wychodzą z tego samego założenia.

Post: 10 stycznia 2013, 15:33
autor: OZI
Ten cały plan poprawy bezpieczeństwa to ściema!!! Poziom bezpieczeństa określony jest na podstawie statystyk które z roku na rok odgórnie muszą być wyzsze. Rząd co roku paluje przyrost pieniędzy do budżetu za wykroczenia kierowców. Wiąże się to z wytycznymi do zwiększenia aktywności służb odpowiadających za bezpieczństwo w ruchu drogowym. Potem mamy w mediach pięknie to przedstawione jako "program" a chodzi o zwykłe zdzieranie kasy z kierujących bo to jest najprostsze. Nikt nie zwraca uwagi na to że zwiększa nam sie liczba pojazdów w stosunku do infrastruktury drogowej, która jest w opłakanym stanie.

Post: 11 stycznia 2013, 00:16
autor: PatRRyk
Liczba aut ciągle rośnie więc logiczne jest, że liczba wypadków rownież. Logiczne.. jak widać nie dla wszystkich.

No ale By Żyło Się Lepiej! Komuna wiecznie żywa. :)

Post: 14 stycznia 2013, 00:20
autor: adm
Żenada, żenada, żenada, Ja 31.12.12 otrzymałem fantastyczną korespondencję z UM Gliwice o zalegającym mandaciku i w zębach trzeba było dziadom zanieść.

Ale panowie to jeszcze nic w ubiegłym roku na Słowacji - fajne winkle jak i w CZ dostaliśmy każdy po 360 euro mandatu za przekroczenie o 37km, płatne na miejscu lub kredytowy ale w tej opcji prawko do odbioru po uiszczeniu opłaty i okazaniu potwierdzenia w Liptowskim Mikulaszu na komendzie :D .

Post: 14 stycznia 2013, 00:34
autor: PatRRyk
Czytałem, że teraz nawet śmigłowiec będzie polował na nasz hajs. Zajebiście. :) Kur.wy.

Post: 14 stycznia 2013, 17:02
autor: streetfighter-1
To k.u.r.w.a na śmigłowce ratunkowe nie mają kasy bo po co niech ludzie zdychają czekając aż karetka przyjedzie ale za to na p.i.e.r.d.o.l.o.n.y gadżeciarski śmigłowiec który Cie wypatrzy jak sikasz pod drzewem w środku lasu to jasne. żenada.