Dzisiaj jest 02 maja 2024, 07:40

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Zegarek - pomoc w wyborze

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 147
Rejestracja: 21 września 2010, 13:17
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: GSXR K8
Rok produkcji: 2008

Re: Zegarek - pomoc w wyborze

Post » 09 października 2015, 11:13

marcinSC33 pisze:Hej,
Podobnie rozglądam się za zegarkiem i zbieram informacje bo nie jestem wielkim znawcą.
Myślałem o kupnie FOSSILa za ok.600zł. Jednak ostatnio przypadkiem byłem z kumplem,
który się zna na zegarkach a właściwie trochę je również kolekcjonuje po zegarek dla niego
(padło na kolejnego w jego kolekcji Frederique Constanta) i trochę namieszał mi w głowie.
W jednej z Rzeszowskich Galerii w salonie sprzedawca przedstawił mi Atlantica taki bardziej
elegancki model z mechanizmem automatycznym po rabatach za 1100zł (bardzo podobny
do tego: http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-ATLANTIC ... 1.65G/6398).
Dla mnie również jest to górna granica cenowa i się zastanawiam teraz.

Ja szukam czegoś bardziej eleganckiego niż sportowego więc nie wiem czy w sportowym
stylu z mechanizmem automatycznym znajdziesz za taką kasę.
Jedno co jeszcze mi kumpel nagadał to żeby zwrócić uwagę aby szkło było szafirowe.

pozdro


Marcin, a może rzuć okiem na Festinę, w Twoim budżecie do wyboru do koloru, a wg. mnie, całkiem przyzwoita firma, mam już 3 sztuki Festiny w różnych pułapach cenowych i jestem bardzo zadowolony.

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Re: Zegarek - pomoc w wyborze

Post » 09 października 2015, 22:48

co takiego jest w tym g shocku ze kosztuje 3 tys zl ? i do czego Tobie do wykorzystania? jest taki wielki ze pod kombi i rekawiczki nie wejdzie pewnie :D
kurde za siuraka nosiłem zegarków kupa ciekawe czy kiedyś dorosnę żeby sobie coś kupić może nadejdzie to za parę lat

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Re: Zegarek - pomoc w wyborze

Post » 10 października 2015, 00:17

Juras,
Dziękuję za poradę. Pooglądam zegarki Festiny może akurat :)

Maciekx
Jak to mawiają "zegarek jest jedyną biżuterią dla mężczyzny" :D
Sam nie myślałem , że się nakręcę ale chyba nadszedł czas żeby sobie sprawić jakiś.

Też ciekawy jestem czemu ten G-Shock jest taki drogi ... napiszecie ? :) Tutaj moje laictwo wychodzi więc się nie zrażajcie.

pozdro

Awatar użytkownika
 
Posty: 682
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 15:32
Lokalizacja: Starachowice
Pochwały: 4
Motocykl: SC59
Rok produkcji: 2008
Samochód: E61 525d

Re: Zegarek - pomoc w wyborze

Post » 10 października 2015, 13:05

Dlaczego? Bo to najnowszy model tzw. swiezynka. Jak ze wszystkim i w każdej dziedzinie.

Ten zegarek ma automatyczna synchronizację z zegarem atomowym, szkło szafirowe, baterie solarna, czujniki typu barometr, wysokosciomierz, termometr, kompas, normalka czyli stoper, timer, 5 alarmów. Do tego najwyższą wodoszczelność 200m, system antywstrzasowy. Ma 6 lat gwarancji, dzięki tymi wszystkim funkcjami jest bezobslugowy. Nie trzeba przy Nim nic robić, a do tego jest najdokladniejszym czasomierzem. Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ;D

Jest piękny, duży i wygodny :)

To model który ją mam to dokładnie Casio G-Shock GWG-1000 1AER tzw. mudmaster.

Obrazek

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Yamaha R1 RN22 !

Poprzednia

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości