Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:04

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Odcinkowy pomiar prędkości jak to działa ?

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 1546
Rejestracja: 18 maja 2011, 20:50
Lokalizacja: Mrągowo
Pochwały: 20
Motocykl: 929 -> GSX-R 1000 k5
Rok produkcji: 2005

Odcinkowy pomiar prędkości jak to działa ?

Post » 03 lipca 2017, 13:53

Powiedzcie mi czy ktoś z Was ma wiedzę lub kogoś żeby spytać o takie rzeczy jak

czy każdy pomiar dokonany czy to przekroczenie czy też nie, jest analizowany i przesyłany gdzieś do centrum obsługi?
czy są doliczane wykroczenia za np podwójną ciągłą (gdy sie akurat kogos wyprzedza pod kamerami)
czy możliwy mandat za pasy i np rozmowe przez telefon komórkowy?

pytam bo mam pod samym domem cholerny odcinek ponad 6km i teraz jak tablica nie bedzie widoczna a ja bede ciagle latał wiadomo z jakimi predkosciami to znajda mnie chwila moment ale nie wiem czy musi być zarejestrowany numer tablicy zeby przeslac zdjęcia dalej do obróbki i wystawienia mandatu czy takie zdjecia gdzie nie ma tablicy są z automatu kasowane? czy każde jedno auto/moto jest analizowane czy numery są czy ich nie ma.? Pewnie ciężko bedzie uzyskać odpowiedz bo trzeba by spytać kogoś z obsługi tego dziadostwa no ale kto pyta nie błądzi.

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Re: Odcinkowy pomiar prędkości jak to działa ?

Post » 21 lipca 2017, 11:12

Wydaje mi się ze wszystkie auta sa analizowane, a jak na koncu jest przekroczenie to idzie dalej, raczej nie beda sie brali za analizowanie moto ktory szybko sie przemieszcza w dodatku bez blach... pewnie za malo ludzi by to ogarniali :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 5
Rejestracja: 14 marca 2018, 16:02
Motocykl: Hurley
Rok produkcji: 2012

Re: Odcinkowy pomiar prędkości jak to działa ?

Post » 26 marca 2018, 13:56

System automatycznie odczytuje numery rejestracyjne i oblicza czas przejazdu pomiędzy sprawdzanymi punktami. Na jego podstawie obliczana jest średnia prędkość.
Remember me


Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości