Dzisiaj jest 22 maja 2024, 10:19

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Dziewczyna... czy Motor... ??? :-)

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 20
Rejestracja: 11 lutego 2009, 17:15
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: 1000 rr
Rok produkcji: 2005

Post » 11 maja 2009, 17:49

Może Forum miało ostatnio kilka wpadek możne ten temat jest banalny ale po odpowiedziach kolegów Stwierdzam że są tu bardzo Wartościowi ludzie :) . Wstępnie powiedziałem że sprzedam moto ale mam nadzieje że sprawa przycichnie choć tak między nami to łatwiej powiedzieć niż zrobić więc 1000RR raczej bezpieczne ;) azdjęcia dla porównania bym zapodał ale nie wiem gdzie wrzucić :/ . hehe

Awatar użytkownika
 
Posty: 81
Rejestracja: 07 października 2007, 13:39
Lokalizacja: Sulejówek
Motocykl: sold:954RR current: VTR :)
Rok produkcji: 0

Post » 11 maja 2009, 18:17

Spoko.... stary numer to wystaw franka za 35tyś na allegro a kobiecie mów że się sprzedać nie chce... może sama sprawdzić ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 11 maja 2009, 18:49

Darxi skąd Ty masz takie problemy?Ile masz lat? Niedawno zakładałeś temat , że rodzice Ci się burzą na temat moto - teraz dziewczyna... Chłopie to nie Bravo Girl tylko Fireblade.pl ogarnij się!!! Niechce mi się odpowiadać w takim temacie, ale powiem Ci oczywistą prawdę jak się coś Kocha to się to robi i niema takich dylematów. W drugą stronę również jak dziewczynie zależy to niech to zaakceptuje - chyba , że jest nie do końca normalna. I wez z dylematami moralnymi pomyśl sam bo to trochę śmieszne robić z tego publiczne sondaże - może pokaż lasce co Ci chłopaki radzą? Ave

Awatar użytkownika
 
Posty: 272
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 10:45
Lokalizacja: pomorze
Pochwały: 1
Motocykl: gazela, SC33 :)
Rok produkcji: 0

Post » 11 maja 2009, 18:51

E tam, jak ci stawia takie ultimatum, to albo jej na tobie nie zależy albo myśli że tak głęboko siedzisz pod pantoflem że się poddasz, czyli tak czy siak wybieraj motor. Lepiej z nią już nie będzie.

Moja na szczęście cieszy się kiedy jestem zadowolony więc sprawę motohobby (a nie jest to tylko fajer hihi: ) toleruje a czasem nawet pomaga :) kiedyś było takie gdybanie niezobowiązujące i wyszło że zrezygnowałbym dla niej ze sprzętu, ale jeśliby ta propozycja wyszła od niej to znaczy że ona nie byłaby warta tej rezygnacji, czyli takie błędne koło :P , nie zamieniaj motocykla na kobietę!!!

Nie zamieniaj stryjek siekierki na kijek, a poza tym pokaż fotki :diabel:


Jeśli teraz dasz choć cień wątpliwości że zrobisz to dla niej to już ZAWSZE będzie ona myślała że możesz żyć bez sprzętu, a ponadto będzie tobą rządzić w innych sprawach, a jak długo wytrzymasz bez powietrza, przyduszony obcasem?

 
Posty: 66
Rejestracja: 02 lutego 2008, 20:41
Lokalizacja: wrocek
Pochwały: 1
Motocykl: sc59
Rok produkcji: 0

Post » 11 maja 2009, 19:01

Ja ci powiem kolego w ten sposób,najważniejsze jest żyć w zgodzie ze sobą,a twoja pasją sa motory także nie rezygnuj z tego bo ktoś inny niehce tego zaakceptować.
Moja Pani wie że ja zajebiście to lubie chociaż co chwile słyszy i widzi wypadki (ja sam też miałem wypadek )ale dalej jeżdżę, cóż taka mam pasję i jak pisali koledzy albo sie kogos akceptuje albo nie.Zastanów się poważnie bo jak zrezygnujesz z moto to będziesz żałował.Mam też koleżankę która lata na ścigu i zawsze powtarza że nie ma takiej opcji żeby jej facet zabronił jazdy. :one:

 
Posty: 14
Rejestracja: 10 marca 2009, 21:17
Lokalizacja: warszawa
Motocykl: cbr 1000 rr
Rok produkcji: 2005

Post » 11 maja 2009, 19:14

A moze to zwyczajna troska o Twoje bezpieczeństwo? Ale jeśli to tylko taka fanaberia to zmień babkę. Moja żona tez się martwi, mam dwie córki i nie chciałaby ich sama wychowywać, więc wychodząc z domu robie wszystko aby tam wrócic........
Piter

 
Posty: 20
Rejestracja: 11 lutego 2009, 17:15
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: 1000 rr
Rok produkcji: 2005

Post » 11 maja 2009, 19:43

MarcinSC33 to forum to nie tylko plastick i śrubki czasem można pogadać o czymś nie materialnym zwłaszcza jak jest z kim a jak kogoś to nie interesuje lub nie ma nic do powiedzenia to nie podejmuje tematu który go przerasta albo na który nic nie wie . Mam 23lata ale nieważne ile się ma tylko jak intensywnie się Żyje :-D . Sorry jak trochę pojechałem... koledze z okolic :one: .

 
Posty: 22
Rejestracja: 29 marca 2009, 15:30
Lokalizacja: Zawiercie
Motocykl: CBR 929 RR
Rok produkcji: 2000

Post » 11 maja 2009, 19:48

Witam, dobre rady koledzy Ci tutaj dają, sam miałem tak samo, wybór padł, skoro laska nie akceptuje tego co robisz to i Ciebie, a skoro teraz daje taki powód to pomyśl co będzie potem, z czego jeszcze zrezygnujesz, jak ktoś powiedział tego kwiatu jest pół światu... pozdro i dobrze wybierz :D bo odwrotu nie będzie :D

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

moto

Post » 11 maja 2009, 20:25

kolego rzuc kobiete i badz wierny swojej hondzie ona nigdy nie odmowi ci przyjemnosci ze smigania. nie ma humorkow co miesiac jak kobieta. a w najgorszym wypadku pozostanie ci fireblade i renia raczkowska ktora nigdy ci nie odmowi..hehe :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel: :diabel:
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe

Awatar użytkownika
 
Posty: 660
Rejestracja: 02 marca 2009, 21:45
Lokalizacja: Olesno
Pochwały: 4
Motocykl: HONDA CBR 1000RR
Rok produkcji: 2004

Post » 11 maja 2009, 20:26

Słuchaj moja żonka tak mówi od 20 lat, a ja przyzwyczaiłem się do tej płyty, tak to już jest pasja jest silniejsza i nic nie jest w stanie tego zmienić. Wysłucham grzecznie a potem ubieram ciuszki i fru na polankę polatać...takie życie czasami bywa okrutne. Ale jak u Ciebie jest aż tak źle to zastanów się nad dalszym związkiem bo nie wiem czy warto? Ja np. moto nie zostawię i już a ty zrób jak uważasz, przecież dorosły jesteś... :mrgreen:

Awatar użytkownika
 
Posty: 468
Rejestracja: 05 marca 2009, 19:59
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Pochwały: 1
Motocykl: było cbr954rr & sc59 jest sc57b i K4
Rok produkcji: 2007

Post » 11 maja 2009, 20:27

A moja polubiła jazdę na moto:) a jak jakieś fochy to daje jej autko a ja na moto:) i już się lepiej robi,,,,

Awatar użytkownika
 
Posty: 279
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 19:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 929 RR
Rok produkcji: 2000

Post » 11 maja 2009, 20:28

ja bym radził Ci wsadzić ją na moto. przewieść ponad 200km/h. zatrzymać się i zapytać czy jej się ani troche nie podobało.. jeśli powie ,ze nie to możesz powiedzieć jej cześć :jupi: metoda sprawdzona :kosci: u mnie wynik był pozytywny :brawo: tzn podobało się i teraz już skuterkiem śmiga xD

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości