Dzisiaj jest 17 maja 2024, 17:46

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Ucieczka przed policja

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

oki

Post » 20 czerwca 2009, 00:01

podziekowac koledzy :one: :one: :one: . staram sie pomoc jesli tylko potrafie :mrgreen: . zlozylem papiery do policji :jupi: i cos nie cos wiem na ten temat :027: . tymbardziej majac tatusia policjanta :diabel2: :diabel2: .
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe

Awatar użytkownika
 
Posty: 8
Rejestracja: 30 maja 2009, 15:04
Lokalizacja: Kwidzyn/G
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 97

Post » 20 czerwca 2009, 00:51

za niezatrzymanie sie jest mandat wg taryfikatora (500 zl i 6pkt lub 600zl i 5pkt)
jak spisali blachy do dostaniesz wezwanie na paly w celu wyjasnienia sprawy - bron cie ku*wa CENZURA sie przyznac ze to ty!!! nie ty, nie wiesz kto jechal, nie przyznawaj sie za zadne skarby, bo jak to zrobisz, to sprawa leci do grodzkiego a pozniej sprawa.. a wynikiem sprawy jest zatrzymanie prawka + grzywna + oplata sadowa - nie wylgasz sie w sadzie, musisz to zgasic na komisariacie.. i niech cie nie zastraszy zabraniem prawka czy innym ch**em bo to wszystko klamstwo, zebys sie tylko przyznal.. pogrozi sadem i tyle z jego strony

jak masz watpliwosci to zapraszam na pw ;)
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2009, 13:19 przez soldi, łącznie zmieniany 1 raz
dzień bez wyprzedzenia jest dniem straconym

Awatar użytkownika
 
Posty: 128
Rejestracja: 27 stycznia 2009, 22:31
Lokalizacja: Lublin
Motocykl: 1000 RR
Rok produkcji: 7

Post » 20 czerwca 2009, 02:59

ja sie zatrzymalem (normalne tablice) i dostalem 500zl i 6pk i nigdy wiecej juz sie nie zatrzymam.


To zastanow sie teraz czy twoje zdrowie lub zycie jest warte tylko te 500 PLN i 6pkt ??
podczas ucieczki sie przestaje myslec. Za wszelka cene chcesz uciec i kiedys mozesz popelnic blad. A i policja lubi strzelac w plecy :wnerwiony:
Ja tam wole sie zatrzymac bo zadne pieniadze nie sa warte zycia. A jak zabiora kwity?? Coz to tylko 300-500PLN i to juz bez punktow :diabel2:

 
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2009, 08:50
Lokalizacja: Żarki
Motocykl: SC 44
Rok produkcji: 2000

Post » 20 czerwca 2009, 08:42

wlasciciel pojazdu jest zobowiazany wskazac, kto kierowal. i ludzie, nie ludzcie sie, ze ktos wam odpusci bo sprawa i tak pojdzie do sadu a obwinionym bedzie wlasciciel. w policji nie pracuja goscie o zerowym ilorazie inteligencji. pomyslcie, gdyby wam ktos tak prosto w oczy wciskal takie bradnie, ja bym sie wk.. i byl jeszcze bardziej zlosliwy.
co sie tyczy prawa jazdy, policjant za niezatrzymanie do kontroli drogowej ma prawo zatrzymac prawo jazdy (dokument) do czasu rozprawy, dopiero sad jest wladny do zatrzymania uprawnien na okreslony czas.
nie zyjemy na dzikim zachodzie a jak ktos sie za duzo filmow o kowbojach naogladal to trudno...
nie kieruje tych slow do nikogo konkretnego, bez obrazy, pozdr

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 20 czerwca 2009, 09:47

sisi1623 pisze: tak wiec trzeba uwazac na misiakow i przestrzegac przepisow ruchu drogowego nie bez powodu znaki stoja na drodze. pozdro i szerokosci koledzy.



amos pisze:Sisi, ciesze sie, ze na tm forum mozna spotkac gosci na poziomie...pozdr



krolik pisze:bo Sisi to gość............... pewnie już o tym czytałeś.............



SISI TO NA PRAWDE GOSC

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 20 czerwca 2009, 10:09

Znajomy miał podobną przygodę... Śmignął, ale zdążył kolo zapamiętać jego numery... Konsekwencje jak wyżej- sąd grocki, możliwy wyrok to utrata prawka.
Jedyne logiczne wyjście jako właściciela pojazdu, to znaleźć sobie "kolesia" bez prawka i ochoty na jego zrobienie, który zgłosi się jako kierujacy. No ale nic za darmo.....

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 20 czerwca 2009, 10:45

sisi mam nadzieje ze ty bedziesz łaskawy dla motocyklistow jak sie dostaniesz tata moze jednak tam cos ci pomoze, bo ty jestes naprawde gosc i juz nie jednemu pomogles tu na forum tak trzymaj :mrgreen: :mrgreen:
sisi to jest gość

 
Posty: 83
Rejestracja: 03 maja 2009, 23:33
Lokalizacja: ireland
Motocykl: blade rr7, erlan -bez komentarza
Rok produkcji: 2006

Post » 20 czerwca 2009, 12:13

ja kiedys probowalem uciekac (nie na bladym) i skonczylo sie to dla mnie wizyta w rowie :/ .nie mialem prawka ani ubezpieczenia. jak to juz ktos wczesniej napisal -podczas ucieczki nie mysli se zbytnio. pozniejsza analiza calego zajscia uswiadomila mi ze moglbym uciec gdybym wjechal w inna droge w ktora radiowoz by sie nie zmiescil.na szczescie dla mnie, nigdy nie ponioslem zadnych konsekwecji :)

Awatar użytkownika
 
Posty: 141
Rejestracja: 14 września 2008, 11:03
Lokalizacja: slask/uk
Motocykl: SC28/SC33/SC50/SC57/SC59
Rok produkcji: 2008

Post » 20 czerwca 2009, 12:50

mnie za mlodych lat czesto gonili ale to policja jeszcze nyskami ganiala nas no i moj wlasny teren to niemieli najmniejszych szans jedna ucieczka mnie do dzis smieszy jak chlopaki po akcij jechali przez ulice i mowili przez megafon ze maja moje numery rejestracyjne i mam sie zglosic na policije rotfl2: rotfl2: rotfl2: rotfl2: a te numery gdzies tam znalazlem i sobie tak przykrecilem zeby sie nie rzucac w oczy ;) jedno jest pewne ze jakbym jechal z 250km/h
i policjant by chcial mnie zatrzymac to udam ze go niewidze :diabel2:

 
Posty: 76
Rejestracja: 14 marca 2009, 20:31
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 1
Motocykl: cbr 900
Rok produkcji: 0

Post » 20 czerwca 2009, 13:06

To wychodzi na to ze lepiej nie miec prawka (kat A) bo nie maja wtedy co zabrac i pkt nie daja

Awatar użytkownika
 
Posty: 272
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 10:45
Lokalizacja: pomorze
Pochwały: 1
Motocykl: gazela, SC33 :)
Rok produkcji: 0

Post » 20 czerwca 2009, 13:28

Może poza małymi wyjątkami w stuncie nie widziałem jeszcze nikogo bez A, który ogarniałby na tyle sporta żeby uciekanie przed policją było w miarę sensowne. A co do kontroli to przecież często zatrzymują tylko po to żeby pogadać ile poleci :mrgreen:

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

oki

Post » 20 czerwca 2009, 14:25

koledzy teraz wam powiem swoja historie z zycia wzieta :/ . jesli bedziesz zagrazal bezpieczenstow na drodze i uciekniesz przed policja a oni beda miec twoje numery to tak bedzie jak u mnie!!!!!! :< kilka lat temu. dostaniesz wezwanie na policje w zwiazku z tym zaistniala sytuacja :< a jesli powiesz ze to nie ty kierowales to kto????? :| :( . jesli powiesz ze kierowal to twoj kolega ktory nie ma prawka to on dostaje 500 zl za kierowanie pojazdem bez uprawnien a ty dostajesz sprawe do sadu grodzkiego za udostepnienie pojazdu osobie ktora nie posiada uprawnien na kierowanie tym pojazdem,. wynik taki :027: kolo dostanie 500 zl (i moze zakaz robienie prawka na min 3 lata) a ty min 500 zl plus koszty sadowe. jedyne rozsadne wyjsce to :one: . po calym zajsciu jechac na policje i powiedziec ze ktos ukradl tobie motocykl i tyle masz alibi koledzy i wtedy nic tobie nie zrobia. nie maja dowodow a ty masz ze to nie ty tylko trzeba to zrobic jak najszybciek kwestia 2 godzin od zajasci. a nie 3 dni.
skad to wiem koledzy, na wlasnym przykladzie. tylko widzicie czasem wlasny tata nie pomoze wam.

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 1:30 pm ]
goOly19 pisze:sisi mam nadzieje ze ty bedziesz łaskawy dla motocyklistow jak sie dostaniesz tata moze jednak tam cos ci pomoze, bo ty jestes naprawde gosc i juz nie jednemu pomogles tu na forum tak trzymaj :mrgreen: :mrgreen:

na haslo koledzy FIREBLADE PL gdy bedzie kontrola w moim przypadku to bedzie rabat 10% hehehehe
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości