Dzisiaj jest 05 maja 2024, 22:52

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Policyjna baza danych.....

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 22 czerwca 2010, 18:14

MaciekM pisze:mnie kiedys też zatrzymali jak jechałem puszka za zwracanie w niedozwolonym miejscu, pan policjant po krótkiej rozmowie poszedł do radiowozu z dokumentami ( juz niby przyjołem mandat. po dłuższej chwili wrócił i stwierdził że skoro mam tez kategorie A to pewnie punkty przydadza mi sie później i żebym jechał:)

Wiadomo w policji są normalni ludzie ale są też jełopy którym władza uderzyła do głowy. a ci z pokolenia jp i hwdp niech sie nie dziwą że policja ich dobrze nie traktuje jak sami odnoszą sie do nich bez szacunku przy zwykłej rutynowej kontroli.




:ooo: takiego to bym na kolacje zaprosił :dance: :P

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 22 czerwca 2010, 19:46

I takie i takie ale wiadome ze spotykalem sie z normalnymi tez chociaz oczywiscie w mniejszej ilosci przypadkow. Ogolnie chodzi mi o to zeby nie dawac sobie w kasze napluc jesli spotkacie jakiegos niedowartosciowanego gnojka ktory probuje sie dowartosciowac praca w policji

Awatar użytkownika
 
Posty: 244
Rejestracja: 21 marca 2008, 00:43
Lokalizacja: Drzewica/
Motocykl: CBR 1000rr kosa z USA
Rok produkcji: 2005

oki

Post » 22 czerwca 2010, 20:20

ja wiem jedno koledzy ze GĘBĄ nic sie nie załatwi tylko pełna kultura, jak ty bedziesz wporzadku w stosunku do mundurowego to on tez do ciebie a jesli nie to jeszcze bardziej sie wkur.....i nic nie wskurasz. jego chroni prawo i zawsze on ma racje. a jesli ty uwazasz inaczej to mozesz sie tłumaczyc tyle ze przed sadem grodzkimi.




takie jest moje zdanie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"POLICJA "stoj bo strzelam .......... ze sprzegla hehe

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 22 czerwca 2010, 20:53

a nie mówiłem !

SISI TO JEST GOŚĆ !! :dance: :piwo:

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 22 czerwca 2010, 22:24

ja na to juz wczesniej wpadlem:)
sisi to jest gość

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 23 czerwca 2010, 08:53

tutaj macie

dlaczego tyle ludzi nie nawidzi psiarni


http://nasygnale.pl/gid,12398554,title, ... leria.html



ZARAZ SISI ALBO INNY OBRONCA Milicji powie : '' no tak ale WSZEDZIE zdarzaja sie zwyrodnialcy

JASNE ;- ) Wszedzie ale w straży pożarnej jakos nie slychac o tym, zeby podczas ratowania domu, albo podczas nieuzasadnionego wezwania strażacy napierdolili czlowieka.
Pewnie tez sa jakies poyeby, ale PROCENT zwyrodnialcow i debili w szeregach policji jest wiekszy od procenta zwyroli w innych zawodach .




mnie zabiło pare lat temu juz na zawsze

Jak patrol zastrzelil chlopaka na motocyklu, gdy ten nie zatrzymal sie do kontroli. On nie mial prawka a oni chcieli zlapac typa co napadl na bank.

Szkoda ze rysopis byl troche inny, inny motocykl, inny kolor maszyny i inny kolor ubioru [kasku] chlopaka.

Profeska 1sza klasa. A pozatym nie wiem czy powinno sie w oddawac strzały w kierunku uciekajacego typa ktory oyebal bank. Ale policja dorobila bajke ze jechal wprost na nich i bali sie o swoje zycie, niestety w sledztwie wyszlo ze chlopak dostal strzaly w plecy. [rzeczywiscie pedzil na nich tyłem]

Awatar użytkownika
 
Posty: 197
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR 1000RR SC59
Rok produkcji: 0

Post » 23 czerwca 2010, 09:29

sisi1623 pisze:a jesli ty uwazasz inaczej to mozesz sie tłumaczyc tyle ze przed sadem grodzkimi.

Nie ma już wydziałów grodzkich sądów rejonowych, sądzą zwkłe karne - I całe szczęście bo to zmiana na plus.

A poza tym zawsze idę do sądu, jak uważam, że niebiescy nie mają racji. Raz wygram, raz nie, ale chodzi o zasadę. Poza tym mundurowy też musi wtedy napisać wniosek, przyjść i zeznawać pod odp. karną. No risk, no fun.

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 22 marca 2010, 23:35
Lokalizacja: Jarrow /
Pochwały: 1
Motocykl: CBR900RR
Rok produkcji: 1996

Post » 23 czerwca 2010, 10:41

CENZURA MNIE TO ,ZE SAMI WALCZAC ZE STEREOTYPAMI ODNOSNIE MOTOCYKLISTOW POMPUJEMY JE INNYM! szkoda gadac.....

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 24 czerwca 2010, 21:21

Witam!!
Fajny temat ... ja do niedawna miałem spory szacunek do Milicji .... ale po tym co mnie spotkało ostatnio to już go nie mam ( do kolegów którzy tam pracują nadal łapkę podnoszę bo zostali nimi tylko ci którzy są LUDŹMI tam pracującymi a nie Milicjantami !!! ) ... no ale po koleji :
1. BO jak ci ukradną to dzwonisz na 997 !!! Chyba jeb.ne ze śmiechu .. a widział ktoś kiedykolwiek COŚ odzyskane przez tych *....* ?!?!? Banda .. albo sie spóźnią ( przecież ostatnia sprawa z fajerem opisana tu na forum był prosta i logiczna.. oczywiście CENZURA.ANA przez panów Milicjantów) albo w ogóle nic nie szukają .. ŻENADA !!! W ogóle nie ma o czym pisać tylko o ŻENADZIE W TYM WZGLĘDZIE !!
- TO SAMO W KWESTII POBICIA .. kolega czekał 55 minut aż ktoś się raczy pofatygowac na milicji i zejść do niego i potem zamiast jechać na miejsce do gości co go pobili i okradli to przesłuchiwali go jak by to on był przestępcą !!!
Argumenty o kradzieży i pobiciu są GÓWNO warte ..
2. BO MAJĄ SIĘ PRZEDSTAWIĆ ITD...!! heheheheheh chyba umrę .. jak żyję to mnie to jeszcze nie spotkało ...
3. BĄDŹ MIŁY !! - no jakoś mnie to nic nie daje .. zawsze trafiam na jakichś dziwnych czy jak ?? Zawsze pełna kulturka i pożartuje i JEDEN WIELKI CHUIJJ !! Byle doj@bać człekowi !
No i MERITUM ...
12 LAT NIE DOSTAŁEM MANDATU ! Od tego trzeba zacząć .. wracam z Kubalonki ( droga Wisła - Istebna) z kumplem .. jedziemy obok siebie .. Przed Pszczyną widzę w lusterku coś srebrnego co siedzi mi na ogonie ( mam ok. 120 km/h na dozwolonych 100 ) .. zjeżdżamy na prawy ... po chwili widzę że znowu niebezpiecznie blisko jest to auto .. myślę sobie jakiś gówniarz znowu chce pokazać jaki to on nie kozak w puszce .. no to łycha ok. 160 po łuku ... został z tyłu ... dojeżdżamy do świateł .. a tu SYRENA z piskiem opon zajeżdżają mi drogę !! Staja na środku dwupasmówki pod skosem .. kierowca wysiada drzwiami mało nie uderzając mi w moto a drugi otwiera też drzwi i wyskakuje prosto pod kumpla . dobrze że kurw@ nie CENZURA w te drzwi bo nawet przy 30 km/h można się zabić !! No ale dalej .. ten co wyskoczył do mnie to zabiera mi kluczyki wyszarpując je z taka siłą że wygina mi blaszkę w stacyjce która przykrywa jej zamek .... i każe mi prowadzić na pobocze ... ja na to że coś mają z głowa nie tak .. że o co chodzi KOGO ZABIŁEM ??! I że nie będę prowadził bo jest ruch na trasie ( ten drugi odjechał radiowozem już na bok jak kumpel już był uziemiony na poboczu ) ... A ten fagas mina to że nie ma sprawy on MI RUCH ZATRZYMA i centralnie z lizakiem pod pędzące auta i zatrzymał cały prawy pas . a ja prowadziłem ze 100 metrów ( a to było w te upały w 40 stopniach na słońcu) ... PONIEWAŻ jestem raczej spokojny to nie chciałem robić draki .. no i finał że 10 punktów i 500 zł i tekst >> "że dałem się zrobić jak dziecko" a jak kolega powiedział co by jakoś na spokojnie podeszli przecież nie uciekaliśmy to był tekst : " a no to proszę bardzo spróbuj !!! " nakłanianie do samobójstwa z UST MILICJANTA !!! Słowem pozdrawiam MILICJANTÓW ze srebrnej VECTRY z Bielska Białej ( Tak, tak od Bielska się czaili żeby nas tak podpuścić co by CENZURA konkretnie !!! ) ... tak że ja szacunku do nich już nie mam żadnego !!!! Banda zakompleksionych #$%^&* !!!
Aaaa. no i jeszcze jedno co potwierdził kolega co to milicjantem jest i się tak tutaj wymądrza !!! Wiesz co .. CENZURA@ mnie to że właśnie jak sam tu potwierdziłeś PUBLICZNIE >> zawsze odjeżdżasz bez mandatu !!! Nie będę tego komentował że są ludzie PONAD PRAWEM !!!! BRAWO !!! Tak to właśnie wygląda ...... bo ty pracujesz w Milicji to tobie wszystko wolno a reszta do zgnojenia ! No i jeszcze ZAWSZE ten WYZYWAJĄCY ton traktujący innych jak śmieci " BO JA JESTEM NA PRAWE I WSZYTKO MOGĘ, bo ten maluczki to się nie zna na paragrafach to go zastraszę CWELA" ...czyli >> "to powiedz mi to w oczy" .. Oj żebyś się nie zdziwił pewnego dnia !!! Taki jesteś mocny zasłaniając się posadą funkcjonariusza ? Oj kiedyś trafisz na takiego co się tym nie przejmie .....

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 22 marca 2010, 23:35
Lokalizacja: Jarrow /
Pochwały: 1
Motocykl: CBR900RR
Rok produkcji: 1996

Post » 24 czerwca 2010, 23:31

Na frajera i mende mozna trafic wszedzie... W policji, w szpitalu, w sklepie, informacji turystycznej jak i wsrod nas - motocyklistow... Powiem tyle Polanow 2008 - takich qrew i jeb..ych zlodzieji jakie tam sie znalazly wsrod normalnych motocyklistow w zyciu nie bylo co niektorym dane spotkac... Wiec nie ma co generalizowac i pakowac wszystkich do jednego wora przypinajac jednej grupie nalepe

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 24 czerwca 2010, 23:53

Witam!!
OF COURSE ... jednakże Policjanta coraz trudniej znaleść .. Milicjantów za to ze skrzywioną psychiką i mentalnością z poprzedniego ustroju za to coraz więcej :-( ..... Idzie im na mózg żeby nie napisać gorzej ....

Awatar użytkownika
 
Posty: 55
Rejestracja: 22 marca 2010, 23:35
Lokalizacja: Jarrow /
Pochwały: 1
Motocykl: CBR900RR
Rok produkcji: 1996

Post » 25 czerwca 2010, 00:35

Niestety kilka zakompleksionych zqrwieli sra reszcie... Szkoda bo trafiaja sie i "Policjanci" wsrod tego bydla w MSWiA

[ Dodano: Pią Cze 25, 2010 12:45 am ]
Co do milicjantow, to nie do konca sie zgodze, pamietam jak za czasow milicji za brak prawka i papierow wykrecali zaworki, jak jechales na bani to samo, nie bylo lawety czy szlajania sie po sadach... Jest pewnie kilka qrew ktore prubuja zagluszyc swoje kompleksy gnojac innych, wierze tylko (chce wierzyc) ze jest to tylko czesc i ciesze sie niezmiernie ,ze jeszcze na takowego nie trafilem... Za ten numer z kluczykami nie dziwie sie twojego podejscia...

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości