Dzisiaj jest 13 maja 2024, 21:08

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Kupno moto z UK pomocy !

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 19:06
Lokalizacja: OPR
Motocykl: SC57 HRC
Rok produkcji: 0

Post » 16 marca 2011, 08:33

Dostałem wiadomość od kumpla.

hejka ten pedal nie odbiera tego tel ale to chyba zaden anglik tylko polski CENZURA bo ta dzielnica to w wiekszosci zamieszkala przez polusow , jak mi sie uda do pedala dodzwonic to dam ci znac.

Kazałem już Jemu nie dzwonić ;)
Czasem lepiej się nie łasić na takie okazje ;)
Pozdro

Awatar użytkownika
 
Posty: 315
Rejestracja: 10 marca 2009, 20:10
Lokalizacja: Mogielnic
Motocykl: Honda CBR 954 RR, Silver Wing, CR250R
Rok produkcji: 2002

Re: Kupno moto z UK pomocy !

Post » 16 marca 2011, 12:31

Cris83cbr900 pisze:Koledzy potrzebuje informacji na temat firmy PACK Cargo www.pack-cargo.co.uk . Jest to firma za pomoca której mam zakupic SC57b z anglii. Koles mieszka w Londynie i pokrywa koszty przesylki okolo 200Euro. Pisal ze miszkal rok w polsce kupil ja i się wyprowadzil do anglii więc moto jest na polskich papierach.
Jest to bezpiczny sposob transakcji z pośrednictwem tej firmy? Jak to najlepij zrobić?
Może są jacyś forumowicze mieszkajacy w Londynie którzy by mogli mi sprawdzic ten motor? Oczywiscie nie za darmo <piwo>


Daj link z aukcją to zrobię tego naciągacza w H..A, trochę sobie pobiega

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 18 marca 2011, 21:26

Aukcji nie ma, było ogłoszenie na oto moto, które też znikło ale znalazłem tu: http://gielda.scigacz.pl/Honda,CBR,M2465840.html

Oto email do gnojka: Brown Paul <dusteauack@yahoo.com

gnojek tez mi podal tel: +44 785 187 08 59

Nawet przesłał mi takie foty swoich dokumentów (z twarzy nie wygląda na rocznik 80)
Załączniki
1drive.jpg
1pas.jpg

 
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwietnia 2011, 22:39
Lokalizacja: Radom
Motocykl: YZF 1000 THunderace
Rok produkcji: 0

SIEMA

Post » 04 kwietnia 2011, 22:42

SIema specjalnie sie zarejestrowalem bo znalazlem Twoj watek z tym typem , to musi byc oszust bo tez od jakiegos czasu z nim rozmawiam , meile sa identyczne jakie Ty otrzymujesz .
Jego aukcja http://otomoto.pl/ducati-multistrada-10 ... 14529.html
wiec nie ma co ze zlodziejami gadac

[ Dodano: Pon Kwi 04, 2011 10:45 pm ]
Dear Sir ,

2004 Ducati Multistrada 1000 DS
The bike is in excellent condition,no damage or no accident,polish documents+full service book,2 keys.It was kept only in garage during winter .
The total price is 7200 PLN = 1800 EUR ( transport included to your home address ).It has polish documents ,registration certificate and all papers in
Poland ! If you are interesed to buy the bike please contact me ( WRITE IN ENGLISH ) .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards and i wait your e-mail ,


Dear Sir ,

The bike is in has no technical damage at all, no scratches or damage, no hidden defects .
I bought the bike while I stayed in Poland.Now I stay in London / United Kingdom with my family and the bike is here with
me.The bike has polish documents with polish registration .
It comes with all the documents you need to register it on your name.You will not have to pay additional taxes for this (the bike is registered in Poland and have polish documents)It's my personal bike.I've listed the bike under this price so I can sell it faster.
I have worked in Poland for the last 1 year and I've purchased the bike there.
I have decided that it's better to sell it because I don`t use it anymore , it `s a pity to keep such a bike and not to use it. Now I'm trying to sell it back in Poland and because i want to sell it fast i sell it for this good price .
I tried to sell the bike in UK, but nobody want`s to buy it with polish documents .
I will cover all the taxes for shipping ( the shipping is free to your home address ) .
If you want to buy the bike let me know your address so i can calculate the shipping taxes .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards and i wait your e-mail ,

Dear Sir ,
Thank you for information. About the delivery I just contacted the shipping company and they informed me it will
cost around 200.00 euro to deliver the motorcycle from London to you . I will handle the shipping, so this will be
free of charge for you. We will use a third party service, they will take care about shipping and payment. The
company web site is: www.pack-cargo.co.uk , I say to visit their web site and read the terms and condition and if
you agree let me know and send me your full name and address so we can start the deal .
Also send me your phone number .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards ,




Szkoda tylko ze sobie czasami nadzieje zrobimy na okazyjne kupienie motocykla. No ale coż dobrze ze kasy sie nie władowało jeszcze w ten przekret . Pozdro

Awatar użytkownika
 
Posty: 591
Rejestracja: 21 kwietnia 2009, 18:38
Lokalizacja: Radomsko
Pochwały: 1
Motocykl: sc57a
Rok produkcji: 2005

Post » 05 kwietnia 2011, 09:04

3 lata temu szukając moto w UK natknąłem się na tylu oszustów, że Poland wysiada.
Pierwszy przy zapytaniu o bladego napisał o GSXR, druga niby kobitka po propozycji spotkania zerwała kontakt.
Ogólnie na Ebay jest dużo bzdur tego typu, dziecko w drodze, sprawa rozwodowa itp.
Na otomoto i allegro sporo się znajdzie, czasami przetłumaczone bzdurnie (ból serca itp.) translatorem i nikt tego nie tępi.
Moto Psycho

Awatar użytkownika
 
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwietnia 2011, 12:45
Lokalizacja: chester
Motocykl: cbr 900
Rok produkcji: 2001

Post » 05 kwietnia 2011, 09:17

cris mieszkam w Anglii i mam kolesi w Kolobrzegu ktorzy maja firme transportowa oni zalatwiali transport maszyn do uk i polski.

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 10 maja 2011, 22:48

Dzieki REM jak bede potrzebowal to sie odezwe

Awatar użytkownika
 
Posty: 57
Rejestracja: 03 kwietnia 2011, 12:45
Lokalizacja: chester
Motocykl: cbr 900
Rok produkcji: 2001

Post » 15 maja 2011, 23:57

Co do opisow kolegow w Anglii na takie zeczy mowi sie ''dodgy'' lecz Polacy czasami mysla ze sa bystrzejsi od innych i sie dziwia.Nikomu nie ufaj.

Poprzednia

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości