Dzisiaj jest 13 maja 2024, 12:33

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Kupno moto z UK pomocy !

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Kupno moto z UK pomocy !

Post » 10 marca 2011, 15:56

Koledzy potrzebuje informacji na temat firmy PACK Cargo www.pack-cargo.co.uk . Jest to firma za pomoca której mam zakupic SC57b z anglii. Koles mieszka w Londynie i pokrywa koszty przesylki okolo 200Euro. Pisal ze miszkal rok w polsce kupil ja i się wyprowadzil do anglii więc moto jest na polskich papierach.
Jest to bezpiczny sposob transakcji z pośrednictwem tej firmy? Jak to najlepij zrobić?
Może są jacyś forumowicze mieszkajacy w Londynie którzy by mogli mi sprawdzic ten motor? Oczywiscie nie za darmo <piwo>

Awatar użytkownika
 
Posty: 194
Rejestracja: 28 lutego 2010, 12:38
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: 954fb
Rok produkcji: 2003

Post » 10 marca 2011, 16:16

kiedys gadalem z gosciem ktory gxa sprzedawal,udawalem zainteresowanego zeby dowiedziec sie z ciekawosci jak to jest.Gosciu mi to wytlumaczyl tak ze moto do ciebie przyjezdza,ty je ogladasz i firmie ktora ci go przywiozla dajesz kase za moto a potem firma przekazuje kase sprzedajacemu.Sadze ze chyba to najbardziej prawdopodobne rozwiazanie bo tak to bys mu kase zaplacil a on by ci przyslal sama rame :one:

 
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 19:06
Lokalizacja: OPR
Motocykl: SC57 HRC
Rok produkcji: 0

Post » 10 marca 2011, 19:17

Mam ziomka w Londynie który też sprowadza moto...
Jeśli chcesz to daj jakiegoś linka albo coś na PW i jak będzie miał czas na weekend to może oblooka.

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 10 marca 2011, 23:29

czyli ja musze dac najpierw zaliczke firmie a puzniej reszte?

Awatar użytkownika
 
Posty: 146
Rejestracja: 14 maja 2010, 18:25
Lokalizacja: Gorlice
Motocykl: FireBladeee 1000 RR
Rok produkcji: 2004

Post » 11 marca 2011, 00:10

witam, podpinam sie pod temat. Mam możliwość sprowadzenia moto z uk macie może jakieś namiary na tanie moto może być po ślizgu.

 
Posty: 155
Rejestracja: 16 maja 2009, 22:14
Lokalizacja: PL
Motocykl: cbr 954
Rok produkcji: 0

Post » 11 marca 2011, 07:37

kolego skąd TY teraz weźmiesz moto po ślizgu :D
pzdr

 
Posty: 480
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 21:08
Lokalizacja: Stara Iwi
Pochwały: 5
Motocykl: CBR SC28
Rok produkcji: 0

Post » 11 marca 2011, 07:56

morwa76 pisze:kolego skąd TY teraz weźmiesz moto po ślizgu :D
pzdr


Myślę ze UK to możliwe ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 146
Rejestracja: 14 maja 2010, 18:25
Lokalizacja: Gorlice
Motocykl: FireBladeee 1000 RR
Rok produkcji: 2004

Post » 11 marca 2011, 11:56

MILO pisze:kolego skąd TY teraz weźmiesz moto po ślizgu :D
pzdr


Myślę ze UK to możliwe ;)


hihi:

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 11 marca 2011, 16:11

Kto kiedys pisal ze zna firme co zajmuje sie transportem motocykli z UK. Nie moge znalesc tego tematu :/. Poslijcie mi link lub kontakt.

Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Rejestracja: 17 lutego 2010, 23:00
Lokalizacja: Grójec
Motocykl: CBR 1000rr
Rok produkcji: 2006

Re: Kupno moto z UK pomocy !

Post » 14 marca 2011, 22:24

Cris83cbr900 pisze:Koledzy potrzebuje informacji na temat firmy PACK Cargo www.pack-cargo.co.uk . Jest to firma za pomoca której mam zakupic SC57b z anglii. Koles mieszka w Londynie i pokrywa koszty przesylki okolo 200Euro. Pisal ze miszkal rok w polsce kupil ja i się wyprowadzil do anglii więc moto jest na polskich papierach.
Jest to bezpiczny sposob transakcji z pośrednictwem tej firmy? Jak to najlepij zrobić?
Może są jacyś forumowicze mieszkajacy w Londynie którzy by mogli mi sprawdzic ten motor? Oczywiscie nie za darmo <piwo>


Daj sobie spokój to naciągacze, było o nich nawet na portalu Ścigacz a firma Pack Cargo nie istnieje to tylko strona inernetowa

[ Dodano: Pon Mar 14, 2011 9:38 pm ]
a oto jedno z ich wcieleń http://www.fraudwatchers.org/forums/sho ... hp?t=38356

[ Dodano: Pon Mar 14, 2011 9:52 pm ]
a oto treść maila jakie dostałeś:
1 e-mail:

Dear Sir ,

2006 KTM 250 EXC
The bike is in excellent condition,no damage or no accident.I am the first owner.The total price is
1500 EUR ( shipping included ).It has polish documents ,registration certificate and all papers in
Poland ! If you are interesed to buy the bike please contact me ( WRITE IN ENGLISH ) .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards and i wait your e-mail ,

2 e-mail:
Dear Sir ,

The bike is in has no technical damage at all, no scratches or damage, no hidden defects .
I bought the bike while I stayed in Poland.Now I stay in London / United Kingdom and the bike is here with
me.The bike has polish documents with polish registration .
It comes with all the documents you need to register it on your name.You will not have to pay additional taxes for this (the bike is registered in Poland and have polish documents)It's my personal bike.I've listed the bike under this price so I can sell it faster.
I have worked in Poland for the last 1 year and I've purchased the bike there.
I have decided that it's better to sell it because I don`t use it anymore , it `s a pity to keep such a bike and not to use it. Now I'm trying to sell it back in Poland and because i want to sell it fast i sell it for this good price .
I tried to sell the bike in UK, but nobody want`s to buy it with polish documents .
I will cover all the taxes for shipping ( the shipping is free to your home address ) .
If you want to buy the bike let me know your address so i can calculate the shipping taxes .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards and i wait your e-mail ,

3 e-mail::
Dear Sir ,
Thank you for information. About the delivery I just contacted the shipping company and they informed me it will
cost around 200.00 euro to deliver the motorcycle from London to you . I will handle the shipping, so this will be
free of charge for you. We will use a third party service, they will take care about shipping and payment. The
company web site is: www.Hyp-Cargo.co.uk , I say to visit their web site and read the terms and condition and if
you agree let me know and send me your full name and address so we can start the deal .
Also send me your phone number .
For translation use : http://www.google.com/language_tools?hl=pl
Regards ,
sc57b + Accord i-CTDi Sport

 
Posty: 38
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 19:06
Lokalizacja: OPR
Motocykl: SC57 HRC
Rok produkcji: 0

Post » 15 marca 2011, 20:40

Gadaliśmy na PW, dałem namiary znajomkowi z UK i cisza.więc pewnie była lipa... Jak będę z Nim rozmawiał to dam znać.

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 15 marca 2011, 22:22

Mina jak sie patrzy !!!!
NApislaem kolesiowi tak: Pośle polska firme transportujaca motocykle z UK do Polski i ci zaplaca za motocykl przy odbiorze. Od tego emaila cisza. A tak to mi pisal pare razy na godzine, ze mam brac moto.

Dzieki koledzy jeszcze raz za pomoc :one:

Następna

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości