Dzisiaj jest 29 marca 2024, 08:45

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Znalazlem zakład kotry poleruje czesci i za małą kase

Miejsce przeznaczone do ogólnych rozmów na temat motocykli Honda ;)

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 50
Rejestracja: 06 stycznia 2008, 21:46
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: sc33 cbr rr
Rok produkcji: 0

Znalazlem zakład kotry poleruje czesci i za małą kase

Post » 04 czerwca 2008, 22:00

Miałem rame w swoim sc33 i poprzedni wlasciciel chcial sprobowac polerki a ze chyba nie nalezal do myslacych zaczal odrazu probe od widocznego elementy i to na samaym srodku (zamiast wczesniej sparwdzic na niewidocznym fragmencie) a polerowanie ramy w sc33 nie nalezy do łatwych.
Strasznie to kuło mnie w oczy :roll: po dwoch latach postanowilem to spolerowac niestety po godzinie juz mialem dosyc bo rama w sc33 jest cholernie mocno czymś pokryta (anodowana lub cos podobnego). Przejazdem przez wioski znalazlem tablice zaklad ślusarski polerowanie szlifowanie. Zapisalem numer i po skonczonym sezonie rozebralem oddalem rame i kilka czesci tam do polerowania i wszystko pieknie a cena jeszcze lepsza zaplacilem za wydech rame i polke 200zl i jeszcze koles mi wyslal. Jak cos daje namiar mozna spokojnie mu wyslac i zaufac. nr do kolesia 506048354 adres tam to ul.spoldzielcza 3 MARCINOWICE
We wrocku znalazlem kolesia ktory tez anoduje ale do niego to raczej osobiscie bo robi to na fuchy. pozdro

Wróć do Ogólne Dyskusje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 5 gości