Strona 1 z 1

światła led

Post: 27 grudnia 2013, 22:35
autor: majster
siemka chłopaki mam pytanko , chciałem w swojej 954 zrobić ze swoja lampą coś na wzór tej https://www.xdcycle.com/discount-motorc ... -Eyes.html ale kwestie są dwie, pierwsza to podłączenie, myślę ze niema z tym większego problemu gdy usunę pozycyjne i podepnę ledami sie w ta wiązkę, kwestia druga to jak oddzielić najłatwiej klosz od lampy? i czy da sie tak w ogóle no i czy po takim montażu moto przejdzie przeglad i czy niebiescy panowie nie zabiora dowodu, co o tym myslicie?

Post: 27 grudnia 2013, 22:56
autor: a-tomek
witam , podgrzej opalarka ale nie za mocno styk klosza z obudowa lampy i odejdzie ,ja u siebie tak robilem

Post: 27 grudnia 2013, 23:01
autor: majster
ale to całą przednia owiewkę muszę ścigać , czyli licznik tez?

Post: 28 grudnia 2013, 14:16
autor: wiertło
majster, tak czache licznik musisz zwalić nie wiem czy boczki też. Rozbierać tak jak kolega wyżej pisze robota żmudna i delikatna

Post: 28 grudnia 2013, 15:36
autor: majster
to żeście mnie chłopy zmotywowali : :/ ale cóz trzeba działąć:) dzieki za info ,mam nadzieje ze sie uda, czekam jeszcze na wasze wypowiedzi w kwesti prawnej

[ Dodano: Sob Gru 28, 2013 9:06 pm ]
mieliście chłopaki racje, rozebranie lampy to przesrana sprawa, męczyłem sie dwie godziny i myslałem że nie dam rady ale jakos w koncu poszło, mam nadzieje ze efekt bedzie bardzo fajny gdy skończe :one:

Post: 21 stycznia 2014, 11:39
autor: Marcin22
I co wyszło Ci z tymi światłami, wrzuć fotke jak skończyłeś

Post: 21 stycznia 2014, 15:49
autor: wydra
Hej!
Ja w swojej 954 zamontowałem te światła w 2011r. Z rozkręceniem nie było problemu czaszy i reszty tylko dałem do firmy co się zajmuje regeneracją kloszy, bo rozkleić to bym nie dał rady :P w cenie 70zł za całość tylko te DemonEye sam na silikonie zamontowałem oni skleili, ja poskładałem do kupy i tak to wyszło :)
pozdro!!!

Post: 22 stycznia 2014, 20:26
autor: majster
a ja zrobiłem inaczej i wyszły tak: http://forum.fireblade.pl/topics2/954-led-vt13188.htm