Strona 1 z 2

Naklejka !

Post: 28 listopada 2011, 22:10
autor: Kecajm69
Czy ktoś spotkał się już ktoś z taką naklejką na czaszkę i wie gdzie takową można nabyć. Byłbym zainteresowany bo podoba mi się zarąbiście.
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-954-rr ... 14247.html

Post: 28 listopada 2011, 22:30
autor: Elyot
zadzwoń do typa który sprzedaje te moto i zapytaj on może wie najlepiej

Post: 28 listopada 2011, 22:32
autor: Adam K
faktycznie baardzo fajna naklejeczka, też byłbym zainteresowany

Post: 28 listopada 2011, 23:23
autor: crazyduck
kolega mial podobne z tym ze w VTR sp2 i w UK je kupowal .

Post: 28 listopada 2011, 23:55
autor: Yarson 954
swojego czasu, no z 2 lata temu na allegro, były w roznych kollorach takie do 954, za chyba ok.200pln;/
zobacz na ebayu,

naklejka jest wypukła, gość mógł tam schować np 2 sruby na srodku czachy mocujace ja do stelaza kumpel tak mial bo zapiecia ciagle pekaly), no ale ciebie nie moto, a naklejka interesiuje:) sory za wywod:D

Post: 29 listopada 2011, 01:16
autor: wewir
widziałem je kiedyś z 3 miechy temu nie pamiętam dokładnie na Allegro, w dziale naklejki wpisałem Schoei bo była szukałem innej na kask. A co do tej naklejki to cena jeżeli mnie pamięć niemyli to kosz był duży jakies 250zl.
Ale jak to napisał nasz Stały Bywalec :)) Yarson 954, służy do maskowania gównie

Post: 29 listopada 2011, 18:07
autor: Kecajm69
Dzieki bedę szukał. Mnie się po prostu podoba nic nie mam zamiaru ukrywać przynajmniej na razie :D

Post: 29 listopada 2011, 23:08
autor: Chappy
Kecajm69, ustaliłem od gościa który sprzedaje ta 954,że on już kupił sprzęta z tą naklejką więc nie jest w stanie powiedzieć gdzie taka można dostać :)

Post: 29 listopada 2011, 23:23
autor: szymekzx7rr
Najprędzej takie naklejki można dostać na Ebay'u http://www.ebay.co.uk/itm/Motografix-CB ... 19c0b57e3f

Post: 30 listopada 2011, 02:24
autor: Kecajm69
O no i super. Dzięki chłopaki.

Post: 30 listopada 2011, 05:27
autor: Darkness
Gdybyś chciał tańsza wersje za trochę ponad 100zł oto link. http://www.ebay.pl/itm/front-number-boa ... 43a44c451f T . Jak prezentuje sie na bladym? nie mam pojęcia. W tamtym roku sam rozważałem jej kupno ( motografix nie miał wystawionych w tamtym czasie front numberów do 954) .Jednak zdecydowałem sam zaprojektować własną naklejkę na przód. Wstępny projekt zrobiłem, były pierwsze przymiarki itd. Z wymiarowane jest dobrze, jednak koszty takiej naklejki (laminacja etc. )zniechęciły mnie do ciągnięcia tego tematu. Wstępny mój pomysł wyglądał mniej więcej tak:
http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... epng1.jpg/

Oczywiście był to tylko projekt(który zresztą po przymiarce całkowicie mnie zniechęcił bo mi się nie spodobał, myślałem że będzie lepiej rotfl2: Mam gdzieś foto ale nie pokażę hihi:

Post: 30 listopada 2011, 08:46
autor: pit
To są panele MotoGrafix trochę przypominają Stompgrip, ale są bardziej kozackie.
Zobacz na http://www.motodemon.co/ to chyba Angielska firma wszystko co związane z motografix przenosi na tą stronę. Jakość jest zarąbista odwzorowanie grafiki super, w dodatku jak na razie nic nie żółknie. Moja machine ma kompletny kit do sc57a na czachę zbiornik i zadupek.
http://www.pit.brejk.pl/fotki/motograf.jpg