Strona 1 z 3

SC33 rozrząd, etc. Pilnie potrzebna pomoc!

Post: 17 sierpnia 2009, 12:42
autor: sobol
Upatrzyłem sobie CBR sc33 98 rok http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1473018 Gadałem długo i namietnie moto było po glebie na stopie niby od tego pekł dekiel alternatora ale został wymieniony, plastki gdzieniegdzie porysowane posklejane koles mówił o tym odrazu ,głowki ramy uszczelniaczy etc. mówi ze nie ruszał zamieniony był tylko akumulator wszystkie czesci tuningowe było już jak ją kupił, przyprowadzona z angli była posiada ją 3 lata żaden bieg nie wypada etc. chicho ale słychać rozrząd (przebieg 54 000) cena jest 9000 do negocjacji wydaje mi sie ze w miare przystepna tylko martwi mnie stan motocykla, napewno ktoś orientuje sie jakie sa koszta przy wymianie rozrządu chciał bym sie głownie dowiedzieć tego, ale moze ktoś zna to moto wie coś o nim albo ma blisko i był by wstanie je dokładnie sprawdzić bo moja wiedza na temat cbr duża nie jest... a nie chce się naciać licze sie z wkłądem finansowym ale chciał bym wiedzieć dokładnie na czym stoje ile musze wsadzić kasy co może być jeszcze do roboty co sprawdzić etc.

Licze na jakas fachową pomoc, nie przedstawiłem sie bo niestety jeszcze nie moge nazwac sie pelnoprawnym userem tego forum gdyż cbr dopiero bede posiadał mam nadzieje ze pomożecie mi z wyborem i posłużycie radami :)

Re: SC33 rozrząd, etc. Pilnie potrzebna pomoc!

Post: 17 sierpnia 2009, 13:34
autor: Martin.B.M.
Łańcuszek ok 180-250zł napinacz ok 300 robota 150-350zł (zależy gdzie) .Oglądając te fotki cena nie jest adekwatna do tego stanu moto porysowane popękane a czacha mat jak by ja ktoś sprajem nitro malował :D Poczekaj do końca września,października to kupisz lepszą taniej :piwo:

Post: 17 sierpnia 2009, 13:34
autor: toper-utl
Jeśli rozrząd dopiero zaczyna być słyszalny to narazie bym nie ruszał. Moja poprzednia sc33 przy przyśpieszaniu chrobotała łańcuszkiem w przedziale 3 - 5 tyś obr, ale stan ten się nie pogłębiał a zrobiłem jakieś 6kkm i kolejny właściciel dalej lata. Koszt rozrządu z robocizną to około 800 pln.
Pojutrze będę wracał z Rzeszowa przez Ostrowiec św. więc jeśli chcesz mogę tam podjechać i ocenię sprzęta.

Post: 17 sierpnia 2009, 14:06
autor: sobol
Stary spadłeś mi z nieba! nawet flaszke pocztą ci za to wyśle :p jak mozesz to wyslij mi na pw twój numer fon g czy cos jeśli możesz to ogarnij mi ta cebre :) ogolnie co sądzicie na pierwszy rzut oka ? nie warto ?

Jestem zdesperowany potrzebuje moto ale nie chce sie w badziew pchać :)

Post: 17 sierpnia 2009, 15:09
autor: toper-utl
W środę po południu napisze co i jak. Porobię dodatkowe fotki i posłucham co mówi silnik.
A czy warto ? to się okaże.

Post: 17 sierpnia 2009, 18:21
autor: przemek
Toper w porządku chłopak, na pewno obiektywnie oceni :) Hehe, to już druga w Ostrowcu ;)
Ja tez o niej myślałem ale po przejrzeniu zdjęć dałem na luz...
Ale może akurat :)

Post: 17 sierpnia 2009, 22:25
autor: sobol
No Ok to ja w razie co umówie sie z kolsiem na wieczór gdyby było warto jechać ;] Jeszcze raz wielkie dzieki !

Post: 17 sierpnia 2009, 22:51
autor: chanbord
Osobiście gdybym chciał kupić taką, to same zdjęcia by mi wystarczyły, żeby odrzucić ofertę i nie trudzić się by ją oglądać. Sam miałem sc33 i 65 tyś przejechane ale żadnych łańcuszków nie było słychać.

Poczekaj, nie napalaj się i kup coś co będzie Ci służyć i co najważniejsze da Ci zadowolenie psychiczne.

Post: 18 sierpnia 2009, 11:42
autor: sobol
Yhymmm to czekam na info :) a co myslicie o http://moto.allegro.pl/item708336222_ho ... blade.html zadupek malowany ale zadupek to raczej nic złego ;P

jeszcze taka jest też...

http://moto.allegro.pl/item716917840_sp ... _kask.html

Post: 18 sierpnia 2009, 12:46
autor: Martin.B.M.
Ta ostatnia nawet ładna ale te opisy sprzedających są bajeczne...
`` - 0-100 kmh 2s.
- 0-200 kmh 5s. HAHAHAH nawet 1000RR i na moto gp nie mają takiego przyspieszenia :D

http://www.metacafe.com/watch/154853/f1_vs_moto_gp/

Post: 18 sierpnia 2009, 15:08
autor: banshee
Kolego, koniecznie chcesz sc33 II gen.? Mam rok 97 na sprzedanie technicznie igła.
Zerknij na dział Sprzedam.
Pzdr

Post: 18 sierpnia 2009, 16:16
autor: sobol
Mam za mało kasy :P mam 10 tyś na wszystko (podatek,regniecie,dojazd) :diabel2: