Dzisiaj jest 29 marca 2024, 13:30

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Mój fajer is dead

Tematy dotyczące usterek lub awarii Hondy Fireblade CBR900RR SC28 1992-1995

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 242
Rejestracja: 08 czerwca 2009, 23:37
Lokalizacja: Łowicz
Pochwały: 2
Motocykl: CBR900RR SC28
Rok produkcji: 1994

Post » 23 kwietnia 2010, 15:38

rommi dlatego byle grat przy którym będę stale dłubał, raz że jak się trochę spieniężymy to będzie motywacja w stylu "dobra misiek... nie babraj się w tym złomie! Jedziemy po 954 :diabel: ", a dwa to do tego czasu będę latał... trupem bo trupem, ale na 2 kołach... Zresztą ja się ciesze z jazdy i byle czym... Ważne aby miało koła, jechało więcej niż 30 km/h i spalało paliwo hihi:

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 1:35 pm ]
Przeliczyłem się i wyszło mi, że przy dobrych wiatrach mogę wyciągnąć z mojego sc28 nawet 10.000zł w częściach :ooo: Sprzedaje na części :
Zapraszam po graty --->> http://forum.fireblade.pl/topics11/s-sprzedam-w-calosci-lub-na-czesci-cbr900rr-sc28-94rok-vt4297.htm#39805

Temat raczej można zamknąć. Wszelkie pytania odnośnie części proszę w "giełdzie". Jeśli uważacie, że jakaś cena jest idiotycznie wysoka/niska proszę o napisanie szczerze... Za to weźmiesz tyle czy tyle max, lub bierz tyle czy tyle minimum...

Dzięki i pozdro

[ Dodano: Pon Kwi 26, 2010 2:10 pm ]
Panowie AKCJA CZĘŚCI STOPUJE.

Dostałem blok z wałem i korbami w prezencie :jupi: :jupi: :jupi:
Lucky się ulitował nad moim losem... Jeszcze w to nie wierze... Musi mi ktoś strzelić z liścia... :ooo: :ooo: :ooo: Panowie są jeszcze ludzie na tym świecie...

[ Dodano: Czw Maj 27, 2010 9:44 am ]
Silnik doszedł... Niestety blok okazał się pęknięty bo jakiś idiota z dhl'a zrobił sobie rzut na pakę :wnerwiony: Generalnie pękła część gdzie siedzi sprzęgło...

Hahah nie ma ściemy proszzzzzz:
Młody przed dziełem się posilił :P
Obrazek

Potem rozpruł piec niemiłosiernieee
Obrazek

I poskładał do kupy...
Obrazek

Aha silnik wczoraj ok 20 został wrzucony do ramy... Zarzuciłem łańcuch i linkę sprzęgła... Dziś dalej składam i może... możee... :fart:
Obaczymy :lol:

[ Dodano: Pią Maj 28, 2010 2:28 pm ]
LUDZIE!!! TO ŻYJEEEEE :lol: Wczoraj już zdążyłem silnik rozruszać... Do 220km/h przyspiesza bardzo ochoczo, jest mega... Coś minimalnie jakby szeleści w piecu, ale tak było i wcześniej to może jestem przewrażliwiony... Najważniejsze, że moge zapier..... :P

Dzięki panowie... Gdyby nie Lucky i chłopaki z polishbikers.com pewnie teraz pakował bym paczki a nie szukał długiej czystej prostej :D albo fajnego winkla :kowboj:

[ Dodano: Sro Cze 02, 2010 11:02 am ]
No i nakręciłem następne 100km'ów hehe :lol:

Byłem z kobietą się posilić...
Obrazek

Potem nad wodą :lol:
Obrazek
Obrazek

Dobrze czasem stanąć przy żubrze...
Obrazek

Wyskoczyliśmy na lody do Nieborowa :)
Obrazek
Obrazek

No i dostałem meeeegaaaaa prezent!!! Ręczniczek plażowy :lol:
Obrazek
Zajefajny co??
Jadę w lassss odkręcam gazzzz i... wypada maneteka ;-)

Poprzednia

Wróć do Usterki/awarie (CBR900RR SC28)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości