Dzisiaj jest 12 maja 2024, 17:07

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Gsxr 1000 k1 k2 czestochowa Trup mine condon

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 69
Rejestracja: 21 grudnia 2010, 19:38
Lokalizacja: Jankowice
Motocykl: Honda CBR 929RR Fireblade
Rok produkcji: 2001

Post » 11 marca 2013, 20:23

ciekawe jak roksc33 sie wybroni, ale swoja droga nie powiedzial ze chodzi o spaw glowki ramy ?

 
Posty: 130
Rejestracja: 16 czerwca 2007, 10:29
Lokalizacja: Śląsk
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 2004

Post » 11 marca 2013, 21:28

Emocje sięgają zenitu...

Awatar użytkownika
 
Posty: 208
Rejestracja: 23 sierpnia 2010, 22:00
Lokalizacja: Opole
Pochwały: 5
Motocykl: 900rr SC33/ DRZ400 Y/Majest 150
Rok produkcji: 1998

Post » 11 marca 2013, 21:32

bo cos mi się zdaje że rocksc33 to jakiś forumowy pieniacz :) ostatnio szukał igły f4 za 10tys a tu pojechał i co innego mu nie spasowało

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 11 marca 2013, 23:32

Rama jest bez zarzutu ... nic nigdzie nie pękło ... przyjeżdża skrzywiony psychicznie kolo bez miedzi z dwoma kolegami na zasadzie >> zajedziemy gościa to za darmo odda ...
ŻAL.PL !!!! Chłopaczyna nie chciał oddać za darmo to grożąc skopaniem auta wymusili 200 zł za paliwo .... Mechanicy z koziej DUPY !!! Kawał CENZURA i tyle !! Masz szczęście że nie trafiłeś na kozaka bo byś po ryju oberwał i na Policji się tłumaczył za wyłudzenie !! Tyle w temacie ... pękniętego mózgu a nie ramy !!!

Awatar użytkownika
 
Posty: 492
Rejestracja: 12 listopada 2011, 21:22
Lokalizacja: Utr
Pochwały: 9
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Post » 12 marca 2013, 00:15

no to niezła historia :) jak widać w pl nie tylko na popapranych sprzedających można trafić.. :|

Awatar użytkownika
 
Posty: 422
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:55
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 11
Motocykl: SC-57
Rok produkcji: 2004

Post » 12 marca 2013, 00:17

Oj, mama więcej nie da auta na głupie wyjazdy... Lubie tych młodych fachowców, co to doświadczenie złapali prenumerując "mootcykl" i "auto-świat". Ja na takich wyłudzaczy, to mam przygotowanego psa, z którym mogą dyskutować o tym i o wym .... ;)

 
Posty: 928
Rejestracja: 13 lutego 2011, 15:44
Lokalizacja: Żory
Pochwały: 22
Motocykl: Cbr 900rr
Rok produkcji: 1999

Post » 12 marca 2013, 03:32

odpisuje dopiero teraz poniewaz jestem doroslym czlowiekiem pracuje mam zone i dziecko, buduje dom i nie mam czasu na siedzenie 24h/h na forum a wiec tak:

zajmuje sie motocyklami jakies 10 lat. motocykl mial spawana rame... dzien pozniej kupilem identycznego i moge zrobic zdjecia. jezeli ktos ma do mnie jakies obiekcje to zapraszam do rozmowy na temat motocykli.... zdjecie z tabliczka znamionowa. rama pekala od dolu w gore glowki ramy, i spaw jest poprawiony...
SPAW PO STRONIE TABLICZKI ZNAMIONOWEJ NIE JEST FABRYCZNY LUDZIE!!!! przeciez to widac golym okiem. przeciez widac ze gestosc spawu do polowy jest polozona inna poniewaz w tym miejscu pekalo...a moze chinczykowi braklo gazu do spawania i zanim uzupelnil gaz to ustawil inne wartosc? :):):)

motocykl sluzyl do stunt ma skrocona czache i szybe zeby siadzac na baku z nogami na czaszy i jezdzic na kole...
Jezeli ktos ma jeszcze jakies watpliwosci to zrobie zdjecie jutro z rana mojego motocykla i popoludniu takiego samego motocykla ktory ma kolega .i gwarantuje ze nigdzie niema kladzonej lagi(spawu do polowy i od polowy do gory inny)

panowie i panie. facet w ogloszeniu mial jasno napisane 100% bzwypadek. ogranicznik skasowany. dolna polka nowa... opona z felga kierunkowo zle zalozona. wahacz ma slady od zerwanego lancucha, ssanie trzeba trzymac zeby chodzil na ssaniu(a moze sie CENZURA nieznam i tak ma byc?)czacha i zadupek malowany. dzwignia zmiany biegów bez tulejki lata jakby mial zaraz odpasc. mocowanie airboxu urwane. MAm dalej wymieniac?Nie wspomne o przebiegu 8tys mil. 13 tys km.!!!

JA nawet niechcialem negocjowac ceny bo za 5 tys zl nikt o zdrowych zmyslach by nie kupil!!!!



[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 2:41 am ]
stashekcn pisze:Oj, mama więcej nie da auta na głupie wyjazdy... Lubie tych młodych fachowców, co to doświadczenie złapali prenumerując "mootcykl" i "auto-świat". Ja na takich wyłudzaczy, to mam przygotowanego psa, z którym mogą dyskutować o tym i o wym .... ;)


w tym momencie mnie obrazasz a czegos takiego nie toleruje. do Cieszyna mam rzut berete jezeli chcesz porozmawiac. a jezeli zaslaniasz sie psem to znaczy ze niezly kocurek z ciebie

JUTRO TO DOKLADNIE UDOWODNIE ROBIAC W DWOCH INNYCH EGZEPLARZACH Z TEGO SAMEGO ROCZNIKA ZDJECIE I BEDE RZADAL PRZEPROSIN OD PIANOBIJCOW W TYM TEMACIE.

http://www.voila.pl/061/0hdjj/?1 tutaj poruwnanie.

[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 6:16 am ]
roksc33 pisze:odpisuje dopiero teraz poniewaz jestem doroslym czlowiekiem pracuje mam zone i dziecko, buduje dom i nie mam czasu na siedzenie 24h/h na forum a wiec tak:

zajmuje sie motocyklami jakies 10 lat. motocykl mial spawana rame... dzien pozniej kupilem identycznego i moge zrobic zdjecia. jezeli ktos ma do mnie jakies obiekcje to zapraszam do rozmowy na temat motocykli.... zdjecie z tabliczka znamionowa. rama pekala od dolu w gore glowki ramy, i spaw jest poprawiony...
SPAW PO STRONIE TABLICZKI ZNAMIONOWEJ NIE JEST FABRYCZNY LUDZIE!!!! przeciez to widac golym okiem. przeciez widac ze gestosc spawu do polowy jest polozona inna poniewaz w tym miejscu pekalo...a moze chinczykowi braklo gazu do spawania i zanim uzupelnil gaz to ustawil inne wartosc? :):):)

motocykl sluzyl do stunt ma skrocona czache i szybe zeby siadzac na baku z nogami na czaszy i jezdzic na kole...
Jezeli ktos ma jeszcze jakies watpliwosci to zrobie zdjecie jutro z rana mojego motocykla i popoludniu takiego samego motocykla ktory ma kolega .i gwarantuje ze nigdzie niema kladzonej lagi(spawu do polowy i od polowy do gory inny)

panowie i panie. facet w ogloszeniu mial jasno napisane 100% bzwypadek. ogranicznik skasowany. dolna polka nowa... opona z felga kierunkowo zle zalozona. wahacz ma slady od zerwanego lancucha, ssanie trzeba trzymac zeby chodzil na ssaniu(a moze sie CENZURA nieznam i tak ma byc?)czacha i zadupek malowany. dzwignia zmiany biegów bez tulejki lata jakby mial zaraz odpasc. mocowanie airboxu urwane. MAm dalej wymieniac?Nie wspomne o przebiegu 8tys mil. 13 tys km.!!!

JA nawet niechcialem negocjowac ceny bo za 5 tys zl nikt o zdrowych zmyslach by nie kupil!!!!



[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 2:41 am ]
stashekcn pisze:Oj, mama więcej nie da auta na głupie wyjazdy... Lubie tych młodych fachowców, co to doświadczenie złapali prenumerując "mootcykl" i "auto-świat". Ja na takich wyłudzaczy, to mam przygotowanego psa, z którym mogą dyskutować o tym i o wym .... ;)


w tym momencie mnie obrazasz a czegos takiego nie toleruje. do Cieszyna mam rzut berete jezeli chcesz porozmawiac. a jezeli zaslaniasz sie psem to znaczy ze niezly kocurek z ciebie

JUTRO TO DOKLADNIE UDOWODNIE ROBIAC W DWOCH INNYCH EGZEPLARZACH Z TEGO SAMEGO ROCZNIKA ZDJECIE I BEDE RZADAL PRZEPROSIN OD PIANOBIJCOW W TYM TEMACIE.

http://www.voila.pl/061/0hdjj/?1 tutaj poruwnanie.



tutaj zdjecie ramy z gsxr 750 k1 czyli konstrukcyjnie bardzo podobna :

http://www.voila.pl/063/3c7gu/?1

wydaje mi sie ze dalsze komentarze sa zbedne. Bronicie buraka handlarzyka ktory wozi złom naprawia w garazu i wystawia jako 100% bezwypadkowy. a jak dostal opie**** to plakal ze on sie nie zna... a w garazu pod stołem lezal krzywy tylni stelaz z cbr900rr sc33.
Wiec dziekuje wam drodzy BRACIA forumowi za zrozumienie i wsparcie.:)
Zapewne jakis młodo upieczony motocyklista i zrazi sie do motocykli albo odejdzie z tego swiata.

P.S Drogi Włascicielu gsxr 1000 Z Czestochowy. Szkoda ze tak daleko mam do ciebie, bo powinienes dostac klapsa w pupke:)

[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 6:57 am ]
Jeszcze jedno poruwnanie gdyby ktos mial problem z oczami!!!

http://www.voila.pl/064/22iqe/?1

Awatar użytkownika
 
Posty: 430
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:23
Lokalizacja: Kobyłka
Pochwały: 5
Motocykl: 954 RR
Rok produkcji: 2003

Post » 12 marca 2013, 09:03

hehe ja się nie znam ( tak jak 98% ludzi na forum) , ale teraz pewnie pójdzie krytyka na kolesia z Częstochowy ze śmiecia sprzedaje itp, do momentu aż nie odpisze czegoś na roksc33, bo potem znowu przekona ludzi i będą narzekać na kupujących :)

 
Posty: 403
Rejestracja: 03 lipca 2008, 17:19
Lokalizacja: opole
Pochwały: 3
Motocykl: k8 1000
Rok produkcji: 0

Post » 12 marca 2013, 10:40

roksc33 z tego co pamietam z forum giksow, ze szukales czegos duzo nowszeo...

 
Posty: 928
Rejestracja: 13 lutego 2011, 15:44
Lokalizacja: Żory
Pochwały: 22
Motocykl: Cbr 900rr
Rok produkcji: 1999

Post » 12 marca 2013, 10:45

remek bardzo chcialem 1000 k6 ale niedam za motor z 06r ponad 20tys. wiec tak jakos wyszlo ze stanol u mnie k1 1000 tanie i mocna:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 422
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 19:55
Lokalizacja: Cieszyn
Pochwały: 11
Motocykl: SC-57
Rok produkcji: 2004

Post » 12 marca 2013, 12:10

[ Dodano: Wto Mar 12, 2013 2:41 am ]
stashekcn pisze:Oj, mama więcej nie da auta na głupie wyjazdy... Lubie tych młodych fachowców, co to doświadczenie złapali prenumerując "mootcykl" i "auto-świat". Ja na takich wyłudzaczy, to mam przygotowanego psa, z którym mogą dyskutować o tym i o wym .... ;)


w tym momencie mnie obrazasz a czegos takiego nie toleruje. do Cieszyna mam rzut berete jezeli chcesz porozmawiac. a jezeli zaslaniasz sie psem to znaczy ze niezly kocurek z ciebie


Nie biłem tu osobowo do Ciebie roksc33, tylko ogólnie w kolesi co zawracają dupe, wymyślają usterki na siłe, aby jak najbardziej zbić cene na niewiedzy właściciela. Wiec skoro Ty tak nie robisz, to nie masz się o co obrażać. 28 lat, to już taki młódek nie jesteś całkiem. Wyraziłem swoją opinie wobec zachowań, jakie opisywali tutaj koledzy. Jeśli Ty z tego powodu chcesz przyjezdzac do Cieszyna... Kurde ja latami niektórych osób nie moge sciagnac na grilla, a tutaj wystarczy wpis na forum ;) Oglądłem foty ktore wrzuciłeś i rzeczywiście jest inny ten spaw od dołu... Chyle czoła

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 12 marca 2013, 12:52

Ten spaw jest oryginalny .. porównaj sobie na tym samym zdjęciu spaw powyżej ( ten prostopadły do tego co pokazujesz strzałką ) .. ten po lewej wygląda idealnie a ten po prawej to masakra .. nierówny, w jednym miejscu robi się cienki itp .. Ja identyczne połączenia jakie pokazujesz miałem ile dobrze pamiętam na wahaczu ....
TE RAMY tak były robione .. i po prostu robisz aferę o nic .. Nie mam już swojego K1 ale tez bym ci pokazał zdjęcia jak różne spawy były ... a moto było orydzinal ;-) .. tak że deko się zaplatałeś w ostrożności ;-) .. ale spoko .. zerwany ogranicznik to już inna bajka ...

A tak na koniec jeśli ktoś potrafił by tak spawać alu to był by mistrzem Świata ;) ... zatrudnię go OD RAZU !!!! Będę milionerem za pół roku :mrgreen:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości