Dzisiaj jest 18 maja 2024, 13:08

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

UWAGA !! MINA !! Ku przestrodze chcącym kupić ten motocykl

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 164
Rejestracja: 26 marca 2010, 23:16
Lokalizacja: kalisz
Pochwały: 1
Motocykl: FIREBLADE SC59
Rok produkcji: 2008

Post » 13 kwietnia 2010, 13:55

jaro pisze:Moto kupiłem w Frankfurcie nad M zanlazlem na mobile zadzwoniłem i zarezerwowałem zeby jechac na bank za moto zapłaciłem na nasze 30800 zł.Moto jest git pozprawdzałem je na wszystkie strony przebieg 2890 takze jak nowy.


z tego co patrzalem na mobille to cena za ten stan i przebieg jak piszesz jest bardzo dobra,mam nadzieje ze mi sie tez taki przytrafi

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 13 kwietnia 2010, 14:58

wogóle na mobile.de sa masakryczne ceny, fakt że każdy jeden sprzęt jest ładny i większoś wygląda na seryjne ale najtańsza 1000rr z 2004 za 22 tyś a są i takie co sc57a są tam za 28 tys to już przegięcie. Na pewno u nich te ceny są relatywnie nieduże ale dla nas po przeliczeniu waluty to masakra. A gdzie tam sc59

 
Posty: 66
Rejestracja: 02 lutego 2008, 20:41
Lokalizacja: wrocek
Pochwały: 1
Motocykl: sc59
Rok produkcji: 0

Post » 14 kwietnia 2010, 08:02

Trafiłem okazje bo kupiłem moto od prywatnej osoby takze zaden handler nie narzucił swojej ceny,mozna nieraz trafić.Powiem tak sproawdziłem juz nie jeden motor z Niemiec i auto i nigdy nie narzekałem,a patrząc na stan naszych ofert i niby okazji to co jest u nas to nieraz nie ma porownania sam sie ostatnio przekonałem.U nas nieraz są moto ktore sie nadaja do jazdy,dlatego trzeba uwazać.
wczoraj pierwsza przejażdżka cbr jezdzi jak ja to mówie jak rower fajny sprzęcik.

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 14 kwietnia 2010, 09:40

teraz Niemcy beda sciagać z polski :mrgreen:

 
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 11:15
Lokalizacja: z drzewa
Motocykl: bedzie 929
Rok produkcji: 0

Post » 15 kwietnia 2010, 11:38

Panowie wołam o pomstę do nieba!
Zrobiłem wczoraj 800km aby obejżeć 3 siepy! Ale po kolei:

http://www.allegro.pl/item999193679_hon ... epsol.html

rozmawiałem łącznie porzez telefon około 40 minut - 'oh ah szał pał', mówię że przyjeżdżam z mechanikiem, czy nie ma ramy spawanej bo szkoda czasu nerwów kasy na paliwo, koleś zapewnie że nie nie nie że on jest pewien że nic nie spawane, wspomniał coś o draśniętym ograniczniku, ale "motocykl prowadzi się super, nie ściąga, składa się elegancko na obie strony itp itd, można ściągnąć owiewki, jechać do serwisu hondy" itp itd no dobra to pojechałem obejżeć i co?
Rama spawana, stelaż spawany, czacha klejona, ogranicznik to można palca włożyć, chłodnica ma odciśnięte amory od góry, półka wymieniana, przy skręcie maxa kierą w lewo jest ok, w prawo rączka zapiera się o bak, motocykl leżał chyba na wszelkie możliwe sposoby, koleś nie dość że idiota to i hu.owy aktor. dosłownie h.. mnie strzelił! aaa i malowanie lipa farba odchodzi z każdej strony, a malowana podobno bo była bo taki miał kaprys ;] aaa i opona spalona środkiem praktycznie do drutów a koleś upiera sie że nie palił gumy hahaha

no ale nic jedziemy dalej:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1840500

"Jeśli natomiast szukasz motocykla 100 % pewnego
bezwypadkowego, zarejestrowanego , przygotowanego w pełni do sezonu
i dobrze doposażonego
zapraszam do zapoznania się z opisem i do oględzin motocykla."

H.. mnie strzelił po raz drugi!! sprzedajacy mechanik samochodowy, upiera sie ze w 929 tylko olej wymieniał w warsztacie. Oryginalnie malowany tylko bak, a i to wypłowiały. W szczelinach i pod owiewkami pozostałości pasty polerskiej, czacha szpachlowana i na uchwytach klejona, stelaż tył spawany, lampa diodowa to śmiech na sali jakaś samoróbka w której kierunkowskazy nie dziają(sprzedający jeb.ął reka w zadupek i zaczał mrygac i mowi "ooo pan to sobie w domu przeczysci i beda działać). crash pady to jakiś śmiech na sali, z pompy oleju cieknie, w silniku coś rzęzi zarówno na górze jak i na dole.
nowy akumulator? klocki? GDZIE się pytam chyba w sklepie na półce leżą, koleś musiał przynieść samochodowy aku bo bateria w moto padła przy 1 zakręceniu..

aaaa i najlepsze że sprzedajacy sie upierał że latał nim turystycznie ha ha

Panowie i Panie mówię Wam masakra! Zrobiłem 800km, 17 godzin jazdy, do domu wróciłem ledwie żywy i wk.. na maxa. czlowiek wydaje 15 koła na moto i jeszcze można sie na taka mine wpier... Piszę ku przestrodze, a jeśli już jedziecie b daleko po moto to każcie robić zdjęcia spawów, i umawiajcie sie ze jesli beda ukryte wady to zwrot kasy za paliwo.

PS. Nie wspomniałem jeszcze o 3 cebrze ale widze ze juz jej nie ma na allegro


Żadnym nie jeździłem bo nie było sensu ale kto wie co przyniosła by jazda próbna(a może by to była ostatnia jazda w moim życiu..)

Awatar użytkownika
 
Posty: 310
Rejestracja: 24 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: HONDA CBR 900RR SC33
Rok produkcji: 1997

Post » 15 kwietnia 2010, 11:58

Zgadza się kolego - jednym słowem kupa oszustów.
Trafić wiarygodnego sprzedawcę to sztuka!!!
Może ktoś z forum chce sprzedać dobrego sprzęta - poszukaj lub popytaj na PW.

Ja szukałem ostatnio Audi A4 - zrobiłem 650km i przez telefon słyszałem podobne bajki.
Nie wiem, czy oni myślą, że jak klient przejedzie taki szmat drogi to nie odjedzie z pustymi rękami!
Nie dośc, że ta A4 była droga to jeszcze z oryginału pozostała tylko maska (o dziwo), a tak cała rzeźbiona.
Szkodza, że nie ma jakiejś ogólnopolskiej stronki z oszustami/handlarzami...
W dodatku serwisy Otomoto i Allegro powinny mieć możliwość wystawiania komentarzy do aukcji przed kupnem, aby ostrzec innych.

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 15 kwietnia 2010, 11:59

Nie kumam zdziwienia przy 1 moto bo jak osobiście widzę 929 /954 czy f4i w malowaniu Repsol to chyba normalne ,że moto musiał miec ślizga mocnego lub dzwona bo chyba ktoś nie jest tak głupi lub bogaty aby sobie za 2k taki zestaw gównianych owiewek kupic dla zabawy.. :piwo:

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 15 kwietnia 2010, 12:56

breaker pisze:Panowie wołam o pomstę do nieba!
Zrobiłem wczoraj 800km aby obejżeć 3 siepy! Ale po kolei:

http://www.allegro.pl/item999193679_hon ... epsol.html

rozmawiałem łącznie porzez telefon około 40 minut - 'oh ah szał pał', mówię że przyjeżdżam z mechanikiem, czy nie ma ramy spawanej bo szkoda czasu nerwów kasy na paliwo, koleś zapewnie że nie nie nie że on jest pewien że nic nie spawane, wspomniał coś o draśniętym ograniczniku, ale "motocykl prowadzi się super, nie ściąga, składa się elegancko na obie strony itp itd, można ściągnąć owiewki, jechać do serwisu hondy" itp itd no dobra to pojechałem obejżeć i co?
Rama spawana, stelaż spawany, czacha klejona, ogranicznik to można palca włożyć, chłodnica ma odciśnięte amory od góry, półka wymieniana, przy skręcie maxa kierą w lewo jest ok, w prawo rączka zapiera się o bak, motocykl leżał chyba na wszelkie możliwe sposoby, koleś nie dość że idiota to i hu.owy aktor. dosłownie h.. mnie strzelił! aaa i malowanie lipa farba odchodzi z każdej strony, a malowana podobno bo była bo taki miał kaprys ;] aaa i opona spalona środkiem praktycznie do drutów a koleś upiera sie że nie palił gumy hahaha

no ale nic jedziemy dalej:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1840500

"Jeśli natomiast szukasz motocykla 100 % pewnego
bezwypadkowego, zarejestrowanego , przygotowanego w pełni do sezonu
i dobrze doposażonego
zapraszam do zapoznania się z opisem i do oględzin motocykla."

H.. mnie strzelił po raz drugi!! sprzedajacy mechanik samochodowy, upiera sie ze w 929 tylko olej wymieniał w warsztacie. Oryginalnie malowany tylko bak, a i to wypłowiały. W szczelinach i pod owiewkami pozostałości pasty polerskiej, czacha szpachlowana i na uchwytach klejona, stelaż tył spawany, lampa diodowa to śmiech na sali jakaś samoróbka w której kierunkowskazy nie dziają(sprzedający jeb.ął reka w zadupek i zaczał mrygac i mowi "ooo pan to sobie w domu przeczysci i beda działać). crash pady to jakiś śmiech na sali, z pompy oleju cieknie, w silniku coś rzęzi zarówno na górze jak i na dole.
nowy akumulator? klocki? GDZIE się pytam chyba w sklepie na półce leżą, koleś musiał przynieść samochodowy aku bo bateria w moto padła przy 1 zakręceniu..

aaaa i najlepsze że sprzedajacy sie upierał że latał nim turystycznie ha ha

Panowie i Panie mówię Wam masakra! Zrobiłem 800km, 17 godzin jazdy, do domu wróciłem ledwie żywy i wk.. na maxa. czlowiek wydaje 15 koła na moto i jeszcze można sie na taka mine wpier... Piszę ku przestrodze, a jeśli już jedziecie b daleko po moto to każcie robić zdjęcia spawów, i umawiajcie sie ze jesli beda ukryte wady to zwrot kasy za paliwo.

PS. Nie wspomniałem jeszcze o 3 cebrze ale widze ze juz jej nie ma na allegro


Żadnym nie jeździłem bo nie było sensu ale kto wie co przyniosła by jazda próbna(a może by to była ostatnia jazda w moim życiu..)





najpierw trzebabyło sie rozejrzec na forum.

Moj jest cały czas wystawiony na sprzedaż choc sam nie wiem czy chce go sprzedać.

Sprawa wyglada tak że narazie ze wzgl. na moj stan zdrowia mam zakaz lekarza jazdy nawet rowerem.


Nie wiem kiedy bede mogl jezdzic. moze za 3 tygodnie a moze dopiero w przyszlym sezonie. A na jesien i tak i tak bede mial hajs na nastepne moto wiec predzej czy pozniej i tak bede musial sie z blejdem rozstac.



Do tego moja starsza ktora naciska zeby sprzedac bo '' po co ma stać i tracic na wartosci ''

Jak jestes zainteresowany fajnym 929 i znasz sie na rzeczy to zapraszam, mozesz obejrzec w czestochowie mojego. Na pewno nie bedziesz wyklinal tak jak tamte ogloszenia.

Awatar użytkownika
 
Posty: 1040
Rejestracja: 12 lipca 2009, 11:36
Lokalizacja: Oberschlesien
Pochwały: 5
Motocykl: CBR 900 RR, CBR 1100 RR
Rok produkcji: 1997

Post » 15 kwietnia 2010, 14:33

Powiem tak sproawdziłem juz nie jeden motor z Niemiec i auto i nigdy nie narzekałem,a patrząc na stan naszych ofert i niby okazji to co jest u nas to nieraz nie ma porownania sam sie ostatnio przekonałem.U nas nieraz są moto ktore sie nadaja do jazdy,dlatego trzeba uwazać.


Dobrze mówisz :brawo:

 
Posty: 6
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 11:15
Lokalizacja: z drzewa
Motocykl: bedzie 929
Rok produkcji: 0

Post » 15 kwietnia 2010, 18:14

Nie kumasz? Pęknięta owiewka czy przytarty plastik i później pomalowany to jak dla mnie nic strasznego, ciężko znaleźć 10letni motocykl który nie leżał, ale to co tam zobaczyłem przekracza ludzkie pojęcie.
Koleś chciał od razu odpalać(myślał że zaraz się podjaram jak dziecko i położe kase na stół), a my zaczelismy latać dookoła motocykla i z każdą sekundą głos sprzedawcy stawał się cieńszy i cieńszy ;]

allegro i otomoto nie wezmą się za to bo stracą 90% sprzedawców ;]

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 15 kwietnia 2010, 18:24

Banshee co to za A4 szukasz bo moze bede mial cos dla Ciebie?
Breaker trzeba bylo poprosic ludzi z forum zeby Ci chociaz wstepnie obejrzeli.

Awatar użytkownika
 
Posty: 313
Rejestracja: 29 grudnia 2009, 23:02
Lokalizacja: KCH
Pochwały: 1
Motocykl: gixx k7
Rok produkcji: 0

Post » 16 kwietnia 2010, 21:58

breaker, Jak rozmawiasz ze sprzedajacym to powiedz ze jesli cos znajdziesz ze cos jest nie tak z moto to od razu walisz w pysk - w wiekszosci przypadkow powinno dzialac :P

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość