Dzisiaj jest 21 maja 2024, 16:09

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

UWAGA !! MINA !! Ku przestrodze chcącym kupić ten motocykl

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Rejestracja: 11 marca 2012, 21:54
Lokalizacja: Centrum
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 14 marca 2012, 17:22

kolego mówisz o tej czerwonej z mojej wycieczki?? jak tak to czy widziałeś ją ostatnio??

Awatar użytkownika
 
Posty: 458
Rejestracja: 27 września 2008, 22:59
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 1
Motocykl: Była SC57,SC44,SC50 i obecnie SC57
Rok produkcji: 2004

Post » 14 marca 2012, 20:13

Tak mówie o tej czerwonej , no to ten z W-awy musiał ją zakatować bo od kolegi wyszła lala bo ja widziałem bardzo często. No to już mi jej szkoda, fakt zdjęcia koleś wstawił nasze jego jest tylko ostatnie z tym przytartym zadupkiem :533: . Myślałem że dalej tak wygląda ale z tego co piszesz to pewnie już tak ładnie nie wygląda.

Awatar użytkownika
 
Posty: 41
Rejestracja: 11 marca 2012, 21:54
Lokalizacja: Centrum
Pochwały: 2
Motocykl:

Post » 17 marca 2012, 01:14

AlbertRiders ja byłem dziś oglądać ją i kupiłem;) ale padnięty jestem jutro coś więcej napisze;)

[ Dodano: Sob Mar 17, 2012 11:12 pm ]
witam
druga odsłona moich wypraw- pierwszy post chyba 7 wiadomości wyżej;)
a więc przyszedł piątek 16.03.2012, cel->rzeszów jakieś 500km od domu, no i oferty;) żadna przez telefon nie miała wad poza jedną ale to już niżej;)(oczywiście KAŻDEMU sprzedawcy tłumaczyłem że mam 500km i przyjeżdżam z mechanikiem motocyklowym, kumplem co też ma komara i wie o co biega;) z domu wypad o 2 w nocy i:

jako czwarta honda oglądana na wyjazdach padła sztuka z szydłowa:
http://moto.allegro.pl/honda-cbr-1000-r ... 93518.html
screen:

Obrazek
przez tel lalka, bez usterek, gość zachwalał sprzęt ;)

piąta trafiła w śedziszowie małopolskim :
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000rr-cbr- ... 89086.html
screen:
[Obrazek
przez tel idealna, jak to z angli trochę pośniedziała GOTOWA do jazdy, pan swoją wiarygodność tłumaczył dobrymi opiniami na forach;)

szósta rzeszów od tego sprzedawcy obejrzałem 4 komary które kolejno wstawie:
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000-rr-rok ... 38042.html
screen:
Obrazek

siódma:
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000-rr-pie ... 14918.html
screen:
Obrazek

jako ósmy poszedł gsxr1000:
http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-1000-k6- ... 49224.html
screen

Obrazek

no i u tego gościa jeszcze obejrzałem gsxr750 cały czarny ale nie mogę go znaleźć:(
a więc gość chwalił motocykle i mówił że sprzedaje pewne moto, stan b.dobry

no i ostatnia królowa wyprawy też z rzeszowa od pana z ul.boya-żeleńskiego 14 motodar
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000-rr-M3040965.html
screen

Obrazek
gość przez tel stwierdził że silnik pracuje dobrze, stan motocykla b.dobry ale dodał ze posiada normalne ślady użytkowania i ma kilka zarysowań oraz sam powiedział przez tel za ile jest do oddania-poprostu udzielił najwięcej info ze wszystkich

na miejscu:) :
czwarta-motocykl rozgrzany...CAŁY w plaku(świetnie zamaskował nim wszystko-od opon po rysy i inne) z zewnątrz cały malowany, owiewki klejone z każdej strony łącznie z uchwytami przy czaszy, chociaż zrobienie było średnie ale nie najgorsze. Silnik po odpaleniu pracował bez szału jak na ten przebieg no i rozrząd do wymiany, z lewej strony dekiel był ściągany, wentylator od 50* co jakiś czas się załączał. Stan średni ale to nie to czego szukam no i sprzedawca oczywiście wiedział o wszystkim:(.

piąta-anglik- stan z zewnątrz taki na dwa razy owiewki niby nie klejone, jakieś rysy od normalnego użytkowania, pęknięcia przy niektórych subach od owiewek-ale to chyba wada fabryczna bo każda tak miała którą oglądałem, silnik miał wysoko ssanie ustawione i ogólnie do regulacji trochę bo nie chodził jak się należy, było słychać rozrząd, dekiel z lewej strony był ściągany ale największą wadą która wykluczyła go z mojej listy to pęknięte na długości ok 3-5 cm z 2stron te mocowania w które wchodzą lagi tu przy samym przednim kole-masakra jakis rzeźnik na imadle chyba coś kręcił albo po jakimś dzwonie, pan nawet nie zdziwił się jak mu to pokazałem a z ceny tylko na obiad urywał...

szósta- oględziny do 2 minut trwały- ogólnie wywalona na dwie strony nawet niechce mi się opisywać bo szkoda czasu, wizualnie już nas zraził...

siódma- po wyprowadzeniu na swiatło dzienne okazało się że przywitała się honda z asfaltem, dużo jakiś tam zewnętrznych mankamentów, ale oględziny skończylismy jak pod prawą crashpadą zauważyliśmy dziurę w prawym deklu silnika zaklejoną klejem o tym sprzedawca nie wspomniał kolejny odwalony...

ósmy gix hmm jak poprzednie motocykle u tego sprzedawcy taki i gsxr 1000, i ten czarny gsxr750 którego nie mam linku były wywalone i malowane także nawet nie chciałem już ich wyprowadzać z garażu....

no i ostatnia:
jak gość wspomniał ma normalne ślady użytkowania, gość wyprowadził moto powiedział że możemy sobie wsio oglądać i poszedł;) z lewej strony dekiel zdejmowany jak i przy poprzednich, jedyną chyba wadą jaką znaleźliśmy to pocące się lagi, pozdejmowalismy owiewki wszystkie orginalne nieklejone, jazda próbna też nic nie wykazała cena przystępna moto najlepszy ze wszystkich które widziałem a więc z panem dobiłem targu;) na koniec strzał z arrowa i z CENZURA na pozostałych sprzedawców i mega zadowoleniem z zakupu oraz faktu że skończyły się moje poszukiwania wróciłem do domu;)
mam nadzieje że chociaż komuś zaoszczędziłem wku... się i kasy którą można wydać na nasze sprzęty;)

 
Posty: 113
Rejestracja: 08 czerwca 2011, 07:54
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 1
Motocykl: brak
Rok produkcji: 0

Post » 18 marca 2012, 21:42

dałeś komuś w pysia za takie ściemnianie? z tymi handlarzynami właśnie tak jest , sprowadzają kupę gruzu a nierzadko ludzie jadą sami po moto i kupują takie klopsy. Szacun dla Ciebie za te posty :brawo:

Awatar użytkownika
 
Posty: 963
Rejestracja: 18 marca 2008, 21:58
Lokalizacja: Varsovia
Pochwały: 32
Motocykl: 954,929 pora na 1000RR
Rok produkcji: 2001

Post » 18 marca 2012, 22:09

o kurde... Paczcie jak qr wy nie doceniaja czyjegos czasu i pieniedzy na wahe za 5,98 :clap: za opisanie
ZAPRASZAM na> www.zespoloxide.pl Podaj dalej

 
Posty: 25
Rejestracja: 21 marca 2012, 11:44
Lokalizacja: wwa
Motocykl:

czy ktoś widział tą sztuke i coś pomoże?

Post » 21 marca 2012, 12:09

Witam

http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr ... 04376.html

ktoś ten sprzęt widział oglądał albo może jest z tamtej okolicy - mam tam 300 km , kawał spory ( a jeszcze nigdy podróż na dobre mi nie wyszła )

szukałem w poprzednich postach ale nie widać jej... a podoba mi sie.

przez telefon (wczoraj dzwoniłem ) - "super.... choć koleś przyznaje ( policjant) miała malowaną prawą strone ale jest oryginalna - porysowany był boczek i kawałek czahy - ok nie przeszkadza mi to , ale zeby sie nie okazało ze prócz tego lagi półki i reszte przeczesał asfalt :(

przysłał wiecej zdjęć choc mało na nich widać.

opony wporzo napęd niby też (choć luźno wisi) tarcze klocki - wszystko niedawno robione - koleś sprowadził ją rok temu ze szwajcarii... cena niska ale nie do negocjacji ( -300 -400 i za mniej nie odda i zeby nie jechac nawet)

jak ktoś coś wie na temet tej sztuki - będe wdzieczny za info.





***********************

dziś oglądałem tą sztuke - bo to prawie pod domem - http://motoallegro.pl/honda-cbr-1000-rr ... 32114.html

technicznie - nie jest źle... ale malowana była tu i tam oponki sie powoli konczą , napęd - prawie nowy ( did ale chyba z tych słabszych tanszych VM) , pare fajnych dodatków , zniechęciły mnie małe bo małe ale zadrapanie na górnym mocowaniu lagi z prawej strony (jakby posiedziec 5 minut nie było by ich widać - ale są napewno nie od pędu powietrza i nie sądza aby ktoś przy rozbieraniu upuścił ją i sie porysowała ), jest to do sprawdzenia po rozebraniu owiewek - koleś ma ją rok raczej wporządku, jezdził pare razy na torze tak jak jest i mowi ze wszystko gra.
no ale motorynka miała przejscia sam dokładnie w 20 minut nie sprawdze jakie, no i przebieg.... x2 albo 3. plastiki brakujące prawie wszystkie są, tłumik oryginalny wybebeszony, dolna owiewka w macie wiec malowana na baku wyglada na oryginał gorne boczki - ciezko powiedziec ale mozliwe ze oryginalne (tyle ze nie koniecznie na nich były te gleby). cena niezła ale jeszcze nie taka zeby czynić cuda ;)


Pozdr
Pozdrawiam
Maciek

Awatar użytkownika
 
Posty: 85
Rejestracja: 04 grudnia 2010, 19:38
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: byl SC59 ale niedlugo znowu bedzie:)
Rok produkcji: 0

sc59 zmeczone i po dzwonie

Post » 16 kwietnia 2012, 12:02

http://otomoto.pl/honda-cbr-100-rr-sc-5 ... 17203.html

ogladalem to moto cena moze nie najgorsza ale dzwon byl i to chyba centralny plus dwie strony rozbierana czasza sruba na glowce ramy nie wiem czym odkrecana bo tak zmeczonej to dawno nie widzialem inne sruby/ki w podobnym stanie jakis meczennik to robil przebieg jak sie to teraz ladnie mowi skorygowany widac po tarczach poza tym kto u licha zmianialby nowy naped na inny ciezarki kierownicy zmieniane dekle niestarannie na silikonie zalozone kolo odbite na kolektorach aku przykrecone srubami na wylot bo wystaja na zewnatrz zdejmowalem siedzenie i musze przyznac ze wystarczylo gume zalozyc a nie meczyc tak od razu, wiekszosc moto u tego goscia z przeszloscia widzialem wyzej opis jednego z kolegow ktory ogladal sc57 ktore tez po przejsciach ogolnie w garazu wiecej takich ''rodzynkow'' z przeszloscia niewiadoma. Jesli ktos by sie wybieral to proponuje dac sobie na wstrzymanie

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 16 kwietnia 2012, 17:08

Też ją widziałem - Biceps dobrze prawi , niewiele mogę dodać do tej wypowiedzi...no może jeszcze to, że z lagi leje olej i zaciski oraz tarcze były usyfione nim - zwróciłem im uwagę to może powycierali. Generalnie śmietnik jak dla mnie.

Awatar użytkownika
 
Posty: 85
Rejestracja: 04 grudnia 2010, 19:38
Lokalizacja: Łańcut
Motocykl: byl SC59 ale niedlugo znowu bedzie:)
Rok produkcji: 0

Post » 16 kwietnia 2012, 17:40

to jak ja bylem byly suche lagi najlepszy numer byl z 600RR mowi gosciowi ze ogon ucieka w prawa strone a on mi mowi ze to przez stopke ja mu tlumacze na litosc nie patrz na stopke patrz na opone a on dalej swoje musialem swoja laske posadzic zeby moto stalo i jakos dal sie przekonac do mojej teori. Szerze ch.u.j z tym ja mam 15km przejade sie obejrze pojade do domu najwyzej po bluzgam sobie po drodze ale jakbym mial jechac przez pol Polski a tu taka lipa to bym chyba wzial chlopa spokojnie za ten garaz na lince za noge powiesil i pala w leb ladowal dopoki by nie odpadla. Marcinie na lwowskiej jest Ninja 2010 rok to jest dopiero rodzynek bezprzejsc nie wiem albo ja jestem glupi ale sprzedajacy jak sie wymienia cos po dzwonie to w moim mniemaniu lepiej zmienic wszystko a nie czesc to moze ktos sie nie zetnie a tu w zywe oczy koles mi mowi ze nie lezal a sruba od tylnego kola na szlifierce chyba dotarta :D oczywiscie bylo wiecej szczegolow ale pisac mi sie nie chce. niestety nie ma chwilowo ogloszenia z tym moto ale napewno dodam jak zobacze

Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 22:14
Lokalizacja: Rzeszów
Motocykl:

Post » 16 kwietnia 2012, 22:15

Witam,
czy ktoś widział ten sprzęt?
http://otomoto.pl/honda-cbr-1000-rr-cbr ... 82313.html ?

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 20 maja 2008, 23:24
Lokalizacja: Leżajsk/Wiedeń
Pochwały: 4
Motocykl: SC28,SC33,SC57b,CR250, SC59/08, SC59/2012
Rok produkcji: 2012
Samochód: A5

Post » 17 kwietnia 2012, 07:55

podnóżki ma zmienione na "owalne". Ze zdjęć ładna.
Tak przy okazji, normalnie mnie gotuje jak słysze od handlarzy szrotów że nie bite, nie robione itd. A moto zostawia 2 ślady. Powinno się za to karać, przecież to zwykłe oszustwo i jeszcze narażenie życia przyszłego użytkownika! K.u.r.w.a. za przebiegnięcie przez pasy w.je.bi.ą ci mandat, a takich sk.u.r.wie.li nikt nie dosięga...
ehh uruchomiłem się. sory za off top.

Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 22:14
Lokalizacja: Rzeszów
Motocykl:

Post » 18 kwietnia 2012, 09:41

Jedynym ratunkiem jest zapuścić wici wśród znajomych komisów motocyklowych i spróbować wyhaczyć coś poza głównym obiegiem allegro ;) Miałem wczoraj opcje ściągnięcia z Włoch fajera z 2007 roku, pierwszy właściciel makaroniarz. Czacha do malowania, reszta ok, ale... ktoś mi zgarną ją z przed nosa :wnerwiony:

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości