Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024, 09:20

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Czolowka gsxr i r1 w Wisle!

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 433
Rejestracja: 10 grudnia 2008, 21:53
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K9
Rok produkcji: 2009

Post » 19 czerwca 2010, 11:54

szczescie w nieszczesciu :(

 
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:28
Lokalizacja: ask
Motocykl: cbr 954rr
Rok produkcji: 2003

Post » 19 czerwca 2010, 22:31

jak sie nazywa ten kumpel co lezy w cieszynie ? ja tu leze 3 tydzien, jeszcze 5 zostalo, pozniej wozek, rehabilitacja 1 nogi, bo na drugiej nie moge przez pol roku stawac, polamana miednica w paru miescach, biodro, panewka, kosc udowa na wyciagu, a druga noga wiezadla w kolanie i kosc strzalkowa peknieta, nie wyrobilem na winklu i owinalem sie wokol drzewa przy b. duzej predkosci, jednoczesnie klinujac sie w sztachetach w plocie obok, ale ludzie z pilami pomogli mnie wyciagnac i tak tez wyladowalem w cieszynie, tez zjezdzalem z bialego krzyza do centrum wisly i za skocznia niestety... moge juz zapomniec o motocyklach

Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Rejestracja: 07 marca 2010, 10:10
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 5
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 0

Post » 19 czerwca 2010, 22:49

o kur.. no to nie ciekawie masz ale musisz być dobrej myśli zdrowia życzę :(

Awatar użytkownika
 
Posty: 900
Rejestracja: 07 września 2007, 23:16
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 15
Motocykl: RN19 (Były SC:33,57a,59)
Rok produkcji: 2007

Post » 19 czerwca 2010, 23:16

Fuli bądz dobrej myśli!!! Przykra sprawa ale jeszcze wszystko przed Tobą! Mój sąsiad też miał bardzo poważny wypadek ok2 lata temu dziś już jezdzi a przez tydzień był w śpiączce i szans na przeżycie dużych nie dawali! Teraz niestety na jedno oko nie widzi ale jezdzi nadal więc musisz w to wierzyć , że wrócisz na 2 koła. Pozdro

Awatar użytkownika
 
Posty: 549
Rejestracja: 19 marca 2009, 22:10
Lokalizacja: Lublin /
Pochwały: 6
Motocykl: była sc50, jest sc57b
Rok produkcji: 2007

Post » 19 czerwca 2010, 23:58

Fuli bardzo mi przykro. Mam nadzieję że jak najszybciej wrócisz do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej. Oby wszystkie rany się zagoiły. Motocyle to nasza pasja ale to nie wszystko są rzeczy znacznie ważniejsze. A teksty typu: "Zabija nas to co kochamy" pozostawmy małolatom którzy chcą się dowartościować w towarzystwie. Jeszcze raz: Szybkiego powrotu do zdrowia.

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 20 czerwca 2010, 19:43

fuli, wyslalem pw

Awatar użytkownika
 
Posty: 197
Rejestracja: 09 sierpnia 2008, 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 1
Motocykl: Honda CBR 1000RR SC59
Rok produkcji: 0

Post » 21 czerwca 2010, 08:54

Guliver pisze:
Mike RR pisze:(...)
Ostanie 2 tygodnie to jakaś masakra w lublinie. Na ulicach tyle wymuszeń było że w ostatnia niedzielę 4 znajomych miało wypadki. Nie wiem co się normalnie dzieje.

A to fakt. My w zeszła niedzielę byliśmy w Jeseniku. Kumpla 954 do naprawy, moje sc59 się ostało.

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 21 czerwca 2010, 13:03

Fuli wspolczuje Ci chlopie tez mialem wypadek 13 maja tego roku ALE ja mialem tylko udo polamane w 4 miejscach i wiem co to za ból te wyciagi itp!! domyslam sie co Ty przezywasz.. Czeka Cie napewno lezenie... no idluuuga rehabilitacja.. ale dojdziesz z czasem do siebie.. mi zostalo 5,5tyg gipsu potem rehabilitacja.. mam tez nadzieje ze wszystko bedzie ok. A tychwypadkow to jest teraz cała masa jakis pechowy rok czy cos.... nie wiem ale niech to bedzie przestroga dla reszty.. uwazajcie na osobówki i na to z jaka sila odkrecacie manete:) pozdroo

Awatar użytkownika
 
Posty: 938
Rejestracja: 31 grudnia 2008, 16:05
Lokalizacja: W-wa
Pochwały: 11
Motocykl: SC57a
Rok produkcji: 2004

Post » 21 czerwca 2010, 14:12

Duuużo zdrowia Fuli

 
Posty: 71
Rejestracja: 26 lutego 2008, 13:42
Lokalizacja: bielsko/k
Pochwały: 1
Motocykl: speed`11,exc400,sxf250 i CBR100RR SPRZEDAM
Rok produkcji: 0

Post » 21 czerwca 2010, 19:09

Jechalem jako pierwszy w ekipie z dolu, za mna jechal gosc na k7, potem fazer, r1 i f4. 4 czy 5 zakretow zrobione, wyjazd z zakretu prawo lewo pod gore i tak slonce dalo po oczach na 200 m prostej na ktorej się to stalo że nawet nie widzialem kolegi ktory jechal z gory na k7.
Minalem go i w tym momencie dojezdzaja do patelni w prawo uslyszalem strzal. Odworcilem się i widzialem 2 moto na ziemi. R1 rozwalona na pasie przeciwnym, kolega na k7 ktory jechal z gory na poboczu.
Po prostu koles ktory lecial na r1 chcial na krotkim odcinku wyprzedzic przekraczajac podwojna ciagla i pokazac jaki jest dobry na winklach :/ szkoda że godzine wczesniej jadac do wisly na prostj nie moglem go dogonic (jechalem z plecakiem) a na szybkich lukach robilem go po zewnetrznej lub wewnetrznej. Jak dla mnie do wypadku doszlo z lekkomyslnosci, brawury i nieumiejetnego obchodzenia się że sprzetem. Jadac pod gore naprawdę slonce mocno walilo po oczach i wyjezdzajac z winkla z lasu ciezko było cos zauwazyc na drodzem. Poza tym sory, ale jeżeli już zapier.... To robmy to z glowa a nie na huraaa i z brakiem podstawowych zasad przewidywania.
Anyway koles na r1 pdodobno obecnie się wypiera jak gowniarz tego że cos zrobil źle..niestety na swoja niekorzysc ma zeznania naocznych swiadkow i zdjecia jego lezacego swojego moto na srodku pasa dla jadacego z gory, wiec troche sobie robi sam pod siebie.

Naprawdę jeżeli jezdzimy zbyt szybko niż przepisy pozwalaja to uwazajmy za siebie i za innych bo to nie zabawa

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 21 czerwca 2010, 19:56

a co to wogole za koles ta r1 jechał? Wasz jakiś znajomy? Bo ja sie dziwie że jeździcie z kimś kogo nie znacie. Ja to zawsze jak się ustawiam to w kilka osob, ale zawsze są to moi znajomi, z którymi wiem jak się jeździ tzn. nie ma żadnego przypadkowego, nagłego wyprzedzania się, brak indywidualnych popisówek, siedzenia na d*pie itp. Ja takim nieprzewidywalnym dzikusom zawsze mówie NIE!.

No i też dziwnie to wykombinowaliście, że jeden został na górze i potem jak zjeżdżał do was to wy podjeżdżaliście. Wiadomo że to nie ma nic do rzeczy ale są też takie zasady że jak są ciasne winkle to wszyscy jadą w jedną stronę żeby ograniczyć ryzyko (tak jak np było to na winklach przed chudowem kiedys). Wiadomo było że jak jedzie kilka moto to będzie rzeźnia i ja osobiście wolałbym nie ryzykować zjazdu w czasie podjazdu sportów na winklach;). Za dobrze znam te środowisko żeby wierzyć że mijanie się motocykli na winkach publicznych jest bezpieczne.

 
Posty: 71
Rejestracja: 26 lutego 2008, 13:42
Lokalizacja: bielsko/k
Pochwały: 1
Motocykl: speed`11,exc400,sxf250 i CBR100RR SPRZEDAM
Rok produkcji: 0

Post » 21 czerwca 2010, 22:45

w sumie z calej tamtej ekipy znalem od tygodnia jednego kolesia, ktory lecial za mna na 1000k7. Ten na R1 to byl powiedzmy koles, ktory lecial nami na wisle i na prostej byl problem go dogonic, na lukach za zorami i w skoczowie hm.... raczej na odwrot..

Kolega, ktory zostal na gorze mial chyba telefon czy cos i po prostu zostal... a co do jezdzenia w grupie, to zawsze jak z jakas ekipa latamy to wszyscy trzymali sie w kupie, jechali rownym tempem i nie bylo kozaczenia..

Ten na R1 niestety przekozaczyl bo chyba po drodze do wisly chcial pokazac ze na winklach "zajebiscie mu idzie". Szkoda tylko ze polaczyl to z brakiem wyobrazni, brakiem umiejetnosci, brakiem rozwagi i brakiem widocznosci (slonce walilo po oczach na maxa, tak ze jak wyjechalem z zakretu i jechalem na prostej pod gorke to zahamowalem bo przez 1-2 sekundy nic nie widzialem).

Kolega jadacy z gory obecnie ma sruby i blache w kosci przedramienia, okazalo sie rowniez ze ma uszkodzony lokiec, kosc sie regeneruje i na dodatek cos z nerwami barku lewego (nie moze podniesc reki). Wszysytko na szczescie do wyleczenia.
Zamiast zlamania (5 tyg) i rehabilitacji (4tyg) i wsiadka na crossa w pazdzierniku listopadzie, czeka go 2 tyg czekanie, potem w razie braku poprawy operacja, 6 tyg leczenia i 6 tyg rehabilitacji wiec sezon ma skonczony i pierwsza przejazda dopiero luty/marzec za rok..

WAzne ze tak naprawde przy tym jak motocykl wyglada, stało się tylko tyle!

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość