Dzisiaj jest 05 maja 2024, 15:28

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Nastolatek rozwalił mnie oraz motocykl moich marzeń..

Druga strona jazdy na motocyklu...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 368
Rejestracja: 14 listopada 2011, 12:49
Lokalizacja: Zamość
Pochwały: 1
Motocykl: --------------
Rok produkcji: 0

Post » 28 stycznia 2012, 00:35

DAVID87,
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).

taki cyctat źródło Fireblade.pl
Pozdrawiam:))

Awatar użytkownika
 
Posty: 492
Rejestracja: 12 listopada 2011, 21:22
Lokalizacja: Utr
Pochwały: 9
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Post » 28 stycznia 2012, 01:12

> To jest pasja na cale życie...
Respect kolego , szybkiego powrotu do zdrowia życzę

 
Posty: 571
Rejestracja: 29 lutego 2008, 20:06
Lokalizacja: Warszawa/
Pochwały: 5
Motocykl: Junak M10/Maxster/KXF450->SM/TE450+SM
Rok produkcji: 0

Post » 28 stycznia 2012, 03:48

Czarny pisze:> To jest pasja na cale życie...
Respect kolego , szybkiego powrotu do zdrowia życzę


Dwa cytaty to prawie jak 3 słowa do ojca prowadzącego

"panta rhei"

"A ja się zastanawiam,czy świat bardzo się zmieni wtedy, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, CENZURA?"

Awatar użytkownika
 
Posty: 87
Rejestracja: 04 maja 2010, 17:02
Lokalizacja: Rybnik
Motocykl: zx10r
Rok produkcji: 2004

Post » 28 stycznia 2012, 10:21

DAVID87 pisze:
Luks pisze:witam słyszałem o tym jesteś facetem od Klaudii jeśli sie nie myle ? pół biedy z moto ale obrażeń ciała to dostałeś konkretnych .. wracaj do zdrowia bo to najważniejsze i walcz w tej sprawie bo jeśli wygrasz to dostaniesz takie odszkodowanie że kupisz se kilka moto i to nówki :) także powodzenia ;)



Tak Łuki, dokładnie, Claudia to moja Narzeczona :) No niestety było bardzo źle a nawet dramatycznie,ale wszystko minelo i na dzień dzisiejszy czuje sie rewelacyjnie tyle,ze musze leżeć,miejmy nadzieje,ze tylko do konca marca.Nieźle bym Claudii narobił, za rok Nasze Wesele,poza tym ma obiecana podróż poślubną na moto do Chorwacji -tak,ze nie moge zawieźć .Mam nadzieje,że bede mógł liczyć na Waszą obecnosć w naszym wielkim dniu :)


hehe tak myślałem :D ja jestem ten co przyp******** w radiowóz w rybniku :D pewnie Klaudia Ci opowiadała hehe
no także jak już obiecałeś to już wyjścia nie ma wyzdrowieć trzeba ;)

 
Posty: 74
Rejestracja: 18 lutego 2009, 16:39
Lokalizacja: sjz
Motocykl: 919mono, zx10r,b12R
Rok produkcji: 0

Post » 28 stycznia 2012, 11:44

zdrówka życze,
kiedy to weselicho? o obecnosc sie nie martw zorganizujemy sie;d

 
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2010, 23:38
Lokalizacja: RYBNIK
Motocykl: HONDA CBR 954 SC50
Rok produkcji: 2003

Post » 28 stycznia 2012, 11:52

Luks pisze:
DAVID87 pisze:
Luks pisze:witam słyszałem o tym jesteś facetem od Klaudii jeśli sie nie myle ? pół biedy z moto ale obrażeń ciała to dostałeś konkretnych .. wracaj do zdrowia bo to najważniejsze i walcz w tej sprawie bo jeśli wygrasz to dostaniesz takie odszkodowanie że kupisz se kilka moto i to nówki :) także powodzenia ;)



Tak Łuki, dokładnie, Claudia to moja Narzeczona :) No niestety było bardzo źle a nawet dramatycznie,ale wszystko minelo i na dzień dzisiejszy czuje sie rewelacyjnie tyle,ze musze leżeć,miejmy nadzieje,ze tylko do konca marca.Nieźle bym Claudii narobił, za rok Nasze Wesele,poza tym ma obiecana podróż poślubną na moto do Chorwacji -tak,ze nie moge zawieźć .Mam nadzieje,że bede mógł liczyć na Waszą obecnosć w naszym wielkim dniu :)


hehe tak myślałem :D ja jestem ten co przyp******** w radiowóz w rybniku :D pewnie Klaudia Ci opowiadała hehe
no także jak już obiecałeś to już wyjścia nie ma wyzdrowieć trzeba ;)




Tak tak, mówiła mi jak Cie polic majstry załatwili.Ale chyba wszystko zakonczone pomyślnie? Mam nadzieje,że bedzie dobrze i znowu bede nie długo fikał i śmigał na moto :)

[ Dodano: Sob Sty 28, 2012 10:56 am ]
ra.vi pisze:zdrówka życze,
kiedy to weselicho? o obecnosc sie nie martw zorganizujemy sie;d



Dzięki CI bardzo :) Wesele 13-14.07.2013r :D
Niby jeszcze czas, ale wiem,ze przeleci w momencie :)

[ Dodano: Sob Sty 28, 2012 9:03 pm ]
wewir pisze:DAVID87,
Jak najbardziej możesz wstawiać obrazki do swoich postów. Jednakże obecnie nie istnieje możliwość przesyłania obrazków bezpośrednio na forum. Musisz więc wstawiać obrazki, które znajdują się na innym, ogólnodostępnym serwerze, np. http://www.moj-serwer.pl/moj-obraz.gif. Nie możesz wstawiać obrazków znajdujących się na twoim komputerze (chyba że jest on publicznie dostępnym serwerem) ani obrazków przechowywanych na stronach wymagających autoryzacji, np. skrzynki pocztowe, strony chronione hasłem itp. Aby wstawić obrazek użyj znacznika BBCode [img] lub odpowiedniego znacznika HTML (jeśli jest to dozwolone).

taki cyctat źródło Fireblade.pl
Pozdrawiam:))




Dziękuje Ci za info. Uznalem,ze najlepiej i najszybciej bedzię jak wrzuce linka ze zdjęciami:

http://www.bikepics.com/members/gammama ... 000rrsc59/

Łza sie w oku kręci..Hondzinke zdążyłem nazwać ŻARÓWA :(

Awatar użytkownika
 
Posty: 679
Rejestracja: 09 lipca 2011, 18:40
Lokalizacja: Gubin
Motocykl: Honda cbr 929 rr
Rok produkcji: 2000

Post » 29 stycznia 2012, 13:56

DAVID87,

Witam

Rowniez przeczytalem twoja przygode od deski do deski :)

smutna przygoda ale oczywiscie zycze Tobie szbkiego powrotu do zdrowia, wiadomo ze to troche trwa ale napewno dasz rade, zapewne wszyscy tu na forum 3mamy za ciebie kciuki

jezeli chodzi o te puszki czyli auta na drodze to tak jak ktos tu napisal my motocyklisci tez jezdzimy autami, lecz, raz to jest to ze na motocyklistow niikt tak nie zrwaca uwagi dlatego my musimy o wszstkim myslec o calym otoczeniu. a druga sprawa to jest takie cos jak jezdzie autem osoba juz duzo starsa ktora nie powinna jezdzic autem ledwo widzi okulary na czybku nosa ledwo chodzi i on nie ma juz pojecia o ruchu drogowym...

byl tez taki wypadek rok temu miedz Gubinem a Zielona Gora(moje okolice) to taki dziadek wymysil pierszenstwo i motocyklista zginol ale to dramatyczny wypadek

ogolnie dopiero zacznam zabawe z moto w sumie jestem tu nowy od jakigos czasu wiec nie mam za duzo do powiedzenia jezeli chodzi o jazde motoyklem i takie sprawy :)

WRACAJ DO ZDROWIA !!!

pozdrawiam
Pale Gume, a nie dusze

Awatar użytkownika
 
Posty: 220
Rejestracja: 11 października 2007, 19:06
Lokalizacja: Rybnik
Pochwały: 6
Motocykl: było SC33, SC50, SC57A teraz SC33FL
Rok produkcji: 0

Post » 29 stycznia 2012, 18:33

David szybkiego powrotu do zdrowia !!! Chodź jestem z okolic rybnika (gaszowice) to nie kojarzę Twojej osoby, zwłaszcza 1000RR sc57, a szkoda :/. Mam nadzieje ze na jakimś rybnickim zlocie będziesz i pogadamy :). A jak moto przeżyło wypadek? Pozdrawiam

 
Posty: 102
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 19:48
Lokalizacja: Praszka
Motocykl: honda 954
Rok produkcji: 2003

Post » 29 stycznia 2012, 18:52

masakra :ooo: życzę szybkiego powrotu na moto!

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 29 stycznia 2012, 19:32

tez sie sadzilem (lewoskęt zajechanie drogi) biegli mieli mi wyliczyc predkość wyliczyli.. na 56,7kmh a sedzia na koniec powiedziała ze z jaka predkoscia motocyklista by sie nie poruszal nawet 120kmh to pan widzac tak jadacy mtoocykl z taką predkoscia tymbardziej niep powinien wjezdzac na skrzyzowanie.. takze duuuuzo zalezy od sadu :) a gosc mial adwokata.. moj koelga mial wypadek i biegli wyliczyli 102kmh z kamer bodajze (miał ponad 120) i tez wygrał sprawe.

 
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2010, 23:38
Lokalizacja: RYBNIK
Motocykl: HONDA CBR 954 SC50
Rok produkcji: 2003

Post » 30 stycznia 2012, 00:06

Cris83cbr900 pisze:David szybkiego powrotu do zdrowia !!! Chodź jestem z okolic rybnika (gaszowice) to nie kojarzę Twojej osoby, zwłaszcza 1000RR sc57, a szkoda :/. Mam nadzieje ze na jakimś rybnickim zlocie będziesz i pogadamy :). A jak moto przeżyło wypadek? Pozdrawiam



Dziekuje Wam za to,że trzymacie za mnie kciuki i życzycie jak najlepiej :)
Ja mam ogromna nadzieję,ze też tak będzie.Przede mną 5 miesiąc w łóżku.Miejmy nadzieje,że jeszcze tylko 6 szybko tez przeleci i koniec leżenia..Co sie okaże z sądem to zobaczymy, trzeba czekac na wezwanie a potem prawnik bedzie działał, bo ja niestety nie dam rady,a z ogromna przyjemnoscią bym tam stanąl przed sądem i walczyl o śwoje.
Moto niestety wypadku nie przeżylo :(poniżej masz linka do fotek.Silnik powinien być sprawny i kilka elementów tez bedzie dobre.Ale to sie dopiero okaże jak wstane na nogi i zie wezme za rozbieranie motoru.Mialem go cale cztery czy pięc dni.Tak sie cieszylem, wrecz oszalałem ze szczescia, bo udalo sie spełnić moje tak wielkie marzenie.. i masz babo plecak ;/

No ale trzeba to jakos przeboleć, najwazniejsze,ze bede jeszcze miał szanse sobie zarobić na te moto i kupic jak najszybciej po tym jak wyzdrowieje :)
link do fotek -> http://www.bikepics.com/members/gammama ... 000rrsc59/
Ostatnio zmieniony 30 stycznia 2012, 02:22 przez DAVID87, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
 
Posty: 368
Rejestracja: 14 listopada 2011, 12:49
Lokalizacja: Zamość
Pochwały: 1
Motocykl: --------------
Rok produkcji: 0

Post » 30 stycznia 2012, 00:28

DAVID87, link nie działa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ku przestrodze, wypadki, oszuści

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości