Dzisiaj jest 28 marca 2024, 10:49

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Jakie klocki hamulcowe

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Re: Jakie klocki hamulcowe

Post » 24 września 2014, 09:11

Pekro pisze:. co do klocków na przód również jak kolega wyżej polecam Nissiny które miałem od nowości,


Ale się uśmiałem :mrgreen: To co Nissin i muszą być ok ?? To nie wiedziałem ,że nissin ma tylko 1 spiek który jest ok rotfl2:
Jak coś już piszesz i chcesz pomóc to zapodaj pełny model klocków a nie tylko Markę. Bo Nissin jak i Brembo i 99% firm ma różne modele.
A każda firma nie ważne czy to Nissin czy Trw czy te Brembo standard niebieskie HO4507 najtańsze ma bardzo słabe i nie należy się po nich spodziewać Bóg wie czego. 10ZŁ różnicy i już się ma Brembo Sinter metalic 0HO45SA i są dużo lepsze od std a nie odbiegają dużo podobnych marek tego samego spieku.

Awatar użytkownika
 
Posty: 103
Rejestracja: 22 września 2014, 11:39
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki/Warszawa
Pochwały: 1
Motocykl: Kiedyś: Hornet 900, Aktualnie: 1000rr
Rok produkcji: 2005

Re: Jakie klocki hamulcowe

Post » 24 września 2014, 09:49

Martin.B.M. pisze:
Pekro pisze:. co do klocków na przód również jak kolega wyżej polecam Nissiny które miałem od nowości,


Ale się uśmiałem :mrgreen: To co Nissin i muszą być ok ?? To nie wiedziałem ,że nissin ma tylko 1 spiek który jest ok rotfl2:
Jak coś już piszesz i chcesz pomóc to zapodaj pełny model klocków a nie tylko Markę. Bo Nissin jak i Brembo i 99% firm ma różne modele.
A każda firma nie ważne czy to Nissin czy Trw czy te Brembo standard niebieskie HO4507 najtańsze ma bardzo słabe i nie należy się po nich spodziewać Bóg wie czego. 10ZŁ różnicy i już się ma Brembo Sinter metalic 0HO45SA i są dużo lepsze od std a nie odbiegają dużo podobnych marek tego samego spieku.


Panie drogi co tam takiego smiesznego? Obstawiam tylko tyle ze byly to spieki, dobrze wiem ze wychodzą rozne nissiny, jak i rozne brembo. nie wiem jakie mialem nissiny dokladnie, bo juz byly od nowosci jak napisalem później - ale tego nie doczytales ;). co do brembo to byly to niebieskie, standardy których nie polecam.

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Re: Jakie klocki hamulcowe

Post » 24 września 2014, 11:59

Pekro pisze:Panie drogi co tam takiego smiesznego? Obstawiam tylko tyle ze byly to spieki.....


Spieki ?? Spieków jest masa , węglowe,ceramiczne,carbonowo -ceramoczne, itp a różnica jest kosmiczna w hamowaniu.
Równie dobrze mógłbym powiedzieć kupujcie tylko łańcuchy did i ktoś sobie zakupi did vx do 954 i się rozciągnie jak szmata i będzie jechał po did. Dla tego jak i klocki tak i oleje opony itp są firmy i modele i dobrze by było jak by się podawało dokładny model a nie tylko info Sbs itp jest do dupy bo miałem :D

Awatar użytkownika
 
Posty: 103
Rejestracja: 22 września 2014, 11:39
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki/Warszawa
Pochwały: 1
Motocykl: Kiedyś: Hornet 900, Aktualnie: 1000rr
Rok produkcji: 2005

Re: Jakie klocki hamulcowe

Post » 25 września 2014, 19:06

Martin.B.M. pisze:
Pekro pisze:Panie drogi co tam takiego smiesznego? Obstawiam tylko tyle ze byly to spieki.....


Spieki ?? Spieków jest masa , węglowe,ceramiczne,carbonowo -ceramoczne, itp a różnica jest kosmiczna w hamowaniu.
Równie dobrze mógłbym powiedzieć kupujcie tylko łańcuchy did i ktoś sobie zakupi did vx do 954 i się rozciągnie jak szmata i będzie jechał po did. Dla tego jak i klocki tak i oleje opony itp są firmy i modele i dobrze by było jak by się podawało dokładny model a nie tylko info Sbs itp jest do dupy bo miałem :D



nie znam modelu nissinów i masz racje, jest ich wiele. ale nie znam dokladnie to sie nie wypowiadam. :D
brembo byly standardy moge podac symbol jak komuś to życie uratuje :)

 
Posty: 37
Rejestracja: 29 sierpnia 2008, 20:52
Lokalizacja: Jastrzębi
Motocykl: Cbr 954 sc50
Rok produkcji: 2002

Re: Jakie klocki hamulcowe

Post » 30 września 2014, 17:27

Ja jeżdżę na brembo zrobiłem jakiś 4 tys i super ale są drogie dałem 280 zł

Poprzednia

Wróć do Ogólne (CBR954RR SC50)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości