Dzisiaj jest 13 maja 2024, 12:28

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Oceniamy ogłoszenia z internetu - 954 SC50

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR954RR SC50 2002-2003

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 56
Rejestracja: 16 marca 2007, 18:14
Pochwały: 1
Motocykl:

Post » 07 listopada 2008, 21:18

witaj

widze ze jestes z katowic wiec do mnie masz kamieniem zucić moje moto garazuje w ledzinach nigdzie go jeszcze nie wystawiałem, wszystko w oryginale przyjedz nie stracisz czasu

pozdrawiam

jak by co daj znac na pw.



http://galeria.fireblade.pl/zoom_image. ... za=&album=

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 07 listopada 2008, 21:59

Heniek wszystko w oryginale? To czego czacha i boczna owiewka roznia sie kolorem na laczeniu niebieskego ?

Ogolnie z tych linkow co dales to z malopolskiego tylko ta zolta mozna by obejrzec ew zadzwonic, reszta nie warto.
Jesli chodzi o slaskie to od razu odpusc ta biala, szara i czerwona podpisana jako ideal jedyny na allegro. Moglbys obejrzec te dwie odpicowane z komisu bo wygladaja ladnie ale sa totalnym stockiem i troche szkoda kasy jak nie masz nic w tym moto a chociazby tlumik przydalby sie spotrowy i przewody w oplocie.

 
Posty: 56
Rejestracja: 16 marca 2007, 18:14
Pochwały: 1
Motocykl:

Post » 07 listopada 2008, 22:08

przyjedz jesli to nie oryginal oddam Ci ja za darmo

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 07 listopada 2008, 22:17

Panowie nie rozumiem waszego podejścia. Jak macie się czepiać to po co się udzielacie w tym temacie. Ale w sumie masz racje warto zacieśnić krąg poszukiwań.
A więc szukam 954 w fabrycznym stanie w orginalnym malowaniu:
-czerwono czarna z roku 2002
-bądź czarno czerwona z roku 2003
Na allegro niestety nie da się precyzyjnie zacieśnić motocykli pod względem koloru dlatego tak dużo ich wyskoczyło.
Nie interesuje mnie żadna próba wzorowania się na fabrycznym malowaniu. Stan bez wkładu finansowego. Przebieg do 30 000km. Akcesoria niekonieczne ale nie miałbym nic przeciwko jeśli by były. Może być sprowadzony do rejestracji ale wówczas niższa cena.

Niech niektórzy nie myślą że siedzę na necie i tylko oglądam. Tam gdzie mam blisko i nic mnie to nie kosztuje to jeżdzę na oględziny jak mam niedaleko ale dotychczas 2 motocykle ogladałem i jeden był w porzadku ale cena wygórowana a drugi nie bardzo. Wierzcie lub nie ale nie znam nikogo takiego żeby znał się doskonale na tym modelu i na telefon pojechał ze mną oglądać i to do tego kilka sztuk. Jeśli już chociaż wizualnie będzie wyglądał w porządku ( i tu własnie przydałaby mi się wasza pomoc) to wówczas bedę kombinował z kim jechać i gdzie są serwisy najbliżej lokalizacji motocykla.

POZDRAWIAM i jeśli nie chcecie mi pomóc to po prostu się nie wypowiadajcie.

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Post » 07 listopada 2008, 23:39

[glow=red]JASNE ZE DALEJ NIE ROZUMIEM


juz Cie tu koledzy wyzej troszke wykpili
Jak chcesz kolego kupic motor nie dzwoniac ANI NIE OGLADAJAC ? [/glow]

ZEBY NIE TRACIC KASY NA ZBEDNE JEZDZENIE. Jak Cie stac na motor klasy 954 rr, to powinienes miec tez chyba na telefon - sorry tak przypuszczalem.
I tak od razu dodam ze motor Ci nie spali 5 litrow LPG , motor pali przy nieco milszej jezdzie 10 litrow/100km


a reszte juz napisali wyzej, musisz kminic zdjecia i od razu odrzucac te po dzwonach , bo prawdą jest ze mozna odjebac motor po wypadku tak zeby nie bylo po nim widac, ale u nas to jeszcze jest rzadkie.

Nie licz na wiedze forumowiczow, sam poczytaj, obejrz dziesiatki/setki zdjec [no i jak najwiecej motorow] to sie sam tego wyuczysz. kazdy z nas tak robi

Awatar użytkownika
 
Posty: 211
Rejestracja: 01 kwietnia 2007, 22:25
Lokalizacja: Czarnków
Motocykl: GIXER 1000 K7
Rok produkcji: 2007

Post » 07 listopada 2008, 23:51

Rozumiem twoje podejście jesli chodzi o koszty. Tylko jak my mamy ku....a stwierdzić ze zdjęć czy moto jest w fabrycznym malowaniu czy całe było lepione z 1001 kawałkow i pomalowane ?

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 08 listopada 2008, 00:14

kubahsb pisze:[glow=red]JASNE ZE DALEJ NIE ROZUMIEM
ZEBY NIE TRACIC KASY NA ZBEDNE JEZDZENIE. Jak Cie stac na motor klasy 954 rr, to powinienes miec tez chyba na telefon - sorry tak przypuszczalem.
I tak od razu dodam ze motor Ci nie spali 5 litrow LPG , motor pali przy nieco milszej jezdzie 10 litrow/100km
i


To musisz mieć niezłą padline skoro przy milszej jeździe bierze Ci 10l/100km
Jesteś człowiekiem niewiele młodszym ode mnie i powinieneś rozumieć jak jest z kasą w tym wieku kiedy jeszcze się studiuje. Czasem jest czasem nie ma a na moto się dosłownie wszystko odkłada.
Ty z kolei sprawiasz wrażenie rozpieszczonego bachora który dostaje od rodziców co chce i innych potrafi krytykować. Już od pierwszego postu w moim temacie nie wniosłeś żadnej rady a tylko swoje szczeniackie pyskowanie.

Ogólnie temat uważam za zamknięty, dzięki niektórym za rady. POZDRO

Awatar użytkownika
 
Posty: 458
Rejestracja: 27 września 2008, 22:59
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 1
Motocykl: Była SC57,SC44,SC50 i obecnie SC57
Rok produkcji: 2004

Post » 08 listopada 2008, 00:42

diobol, dobrze że zamkłes temat bo faktycznie nie chce sie czytać, dosłownie masakra nie spotkałem się na żadnym z Forów z takim podejściem do sprawy.

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 09 listopada 2008, 22:50

Diobol to tylko takie jedno pytanie, zaoferowalem Ci moja sztuke ktora odp twojemu opisowi a nawet nie zapytales o szczegoly ? Wiec troche Ci sie dziwie bo niby szukasz moto a potencjalnych opcji nie rozwazasz. I ja tez jestem zdania ze moto nie spali Ci 5LPG jak liczysz na spalanie ponizej 7 to nie kupuj moto bo litr jest do CENZURA i 8-9 trzeba brac zeby w miare ok sobie polatac.

 
Posty: 319
Rejestracja: 06 listopada 2008, 14:02
Lokalizacja: katowice
Pochwały: 1
Motocykl: sc57
Rok produkcji: 0

Post » 10 listopada 2008, 01:32

RadiuszRR nie napisałem do Ciebie bo masz po pierwsze wersje usa czyli przebiegi w milach, i niektore części głównie elektryczne też są inne niż europejskie. A po drugie miałeś widzę jakiegoś szlifa. Może moto technicznie ok ale jednak konstrukcja 954 ma to do siebie że nie znosi zbyt dobrze jakichkolwiek przewrotek. Owiewki i zaczepy lampy pękaja nawet przy glebie parkingowej a konstrukcja silnika jako łącznik ramy z zawieszeniem tylnym dostaje nieźle w dupe. Często ponoć pęka przy deklu podczas gleby. Już nie mowie o gumowaniu. Dlatego zależy mi na totalnie bezwypadowym moto. No chyba że może dozbieram i szarpnę się na 1000rr i będzie spokój.

Wspomniałem że szkoda mi kasy na oględziny moto które już ze zdjęć widać że są powypadkowe a już ktoś mi zarzucił że chce jeździć na LPG czy oczekuje spalania 5l. Dobrze wiem ile co może spalić. Więcej profesionalizmu na przyszłość. POZDRAWIAM. Temat zamyknięty

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 10 listopada 2008, 10:25

oddam Ci ja za darmo
i ja juz bym takiemu Panu uwierzył i pojechał obejrzec:D

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 10 listopada 2008, 18:08

Diobol NORMALNIE MNIE ROZDUPIŁEŚ TĄ WYPOWIEDZIĄ DO Rudiusza RR ;) Jak z Ciebie taki super fachowiec ,że ze zdjęć umiesz moto poznac czy malowany czy nie i tak dobrze wiesz co sie psuje w 954 po gumowaniu a co po slizgu to po CENZURA dupe zawracasz na forum,..?? A jak chcesz moto bezwypadkowe to licz się z wydatkiem ok 16 -18 k Dostałem jednego linka z niebieską !! A nawet jak kupisz 1000RR myślisz ,że bedzie lepsza?? ;D Pochwal się jak coś kupisz to podjade i pokaże Ci co pominąłeś w oględzinach..;)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne (CBR954RR SC50)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość