Dzisiaj jest 29 marca 2024, 07:43

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Mandat za psa!Ogarnijcie to. Dzisiaj koło południa pod dom p

Jeśli chcesz coś napisać nie koniecznie związanego z motocyklami napisz to tutaj !

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 30
Rejestracja: 09 stycznia 2010, 13:12
Lokalizacja: Międzyrze
Motocykl: Honda 929RR
Rok produkcji: 2001

Mandat za psa!Ogarnijcie to. Dzisiaj koło południa pod dom p

Post » 26 lutego 2011, 00:31

Ogarnijcie to. Dzisiaj koło południa pod dom podjechał radiowóz, miałem gorączkę a mój ojciec siedział przy kompie i sprawdzał sobie ile zapłaci za OC. Wbijają pałkarze na chatę i gadają z moim ojcem. Podchodzę do sieni pod zamknięte drzwi i słyszę 5 przez 10 że chyba mu wlepiają mandat. Otwieram drzwi i mówię za co ten mandat mojemu ojcu wlepiacie a pies do mnie że nasz pies biega po ulicy i straszy ludzi. Dodam, że ten piesek to 3 letnia suczka i bardzo lubi się bawić, owszem szczeka na nieznajomych ale zawsze skacze i liże, chce się bawić, wszystkie dzieciaki z osiedla zawsze się z nią bawią jak wracają ze szkoły. Więc mówię do gościa chyba sobie pan jaja robisz to daj pouczenie a nie wlepiacie mandat, typo szpera w swoim CENZURA taryfikatorze i CENZURA mi opcje że za psa nieuczepionego na łańcuchu 200zł, powiedziałem mu że chyba sobie jaja robi -13 na dworze a ja mam trzymać psa na łańcuchu. Powiedziałem ojcu żeby nie przyjmował mandatu ale ten się zesrał jak usłyszał "wydział karny", CENZURA się i nawyzywałem psa od służbistów -wciągnął dupę i nawet nie piknął. Powiedziałem też, że wczoraj wieczorem jak wracałem do domu musiałem przegonić włóka sięgającego mi do pasa i też miałem dzwonić? On do mnie że tak a ja na to i co byście z tym zrobili? Spróbowali znaleźć właściciela a jak by się nie znalazł to nic. CENZURA aż się nóż w kieszeni otwiera. Co się okazało 8 letni CENZURA z osiedla zadzwonił po psy i naściemniał, że boi się isć ulicą do domu. Ile razy nie wracał do domu ze szkoły tyle razy bawił się z moim psem. Całą akcję widziała moja sąsiadka i pytała gnoja czy ma go podrpowadzić a on na to że nie że na kogoś czeka a czekał na psy. Odwołanie od mandatu nieuniknione, CENZURA też trochę poszło przy policjantach bo mnie CENZURA, drugi to zauważył i zaczynał się motać i strzelać z dupy że były wezwania, więc spytałem go czy na nasz adres ale nie uzyskałem odpowiedzi. Prawda jest taka że ten mały skurwol zrobił to specjalnie i zadzwonił na psy żeby zrobić na złość. Wiem że jego stary to też kawał CENZURA. Do tego ten duży pies którego przegoniłem wieczorem latał w dzień po ulicy. Idę CENZURA zasrańców w poniedziałek! sory za wulgaryzmy ale mnie rzuca!

 
Posty: 87
Rejestracja: 18 lutego 2011, 21:10
Lokalizacja: Pilszcz
Motocykl: Honda 954
Rok produkcji: 2003

Post » 26 lutego 2011, 00:44

Niezła peta. Takie krzywe akcje to tylko u nas
Jedna myśl,jeden cel-latać hondą CBR

 
Posty: 102
Rejestracja: 19 stycznia 2011, 19:48
Lokalizacja: Praszka
Motocykl: honda 954
Rok produkcji: 2003

Post » 26 lutego 2011, 08:14

trafiłeś na CENZURA..... służbistów tacy są najgorsi :wnerwiony:

Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Rejestracja: 07 marca 2010, 10:10
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 5
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 0

Post » 26 lutego 2011, 11:17

A pamiętasz jak w zeszłym tygodniu psy zagryzły dzieciaka :wnerwiony: więc nie dziw się że ludzie dzwonią w takich sprawach duże psy mimo wszystko nie powinny od tak beiegać po ulicy ;)

Awatar użytkownika
 
Posty: 367
Rejestracja: 25 lipca 2010, 22:22
Lokalizacja: Staszów
Pochwały: 1
Motocykl: Honda 929
Rok produkcji: 2000

Post » 26 lutego 2011, 11:54

Ale z tego co kolega mówi to mały psiak :)

Kocham ten kraj... Jenda wielka porażka

Awatar użytkownika
 
Posty: 159
Rejestracja: 10 maja 2009, 11:46
Lokalizacja: polska
Pochwały: 1
Motocykl: CBR1000rr SC57B + XL600V
Rok produkcji: 2006

Post » 26 lutego 2011, 11:54

heko55 pisze:A pamiętasz jak w zeszłym tygodniu psy zagryzły dzieciaka :wnerwiony: więc nie dziw się że ludzie dzwonią w takich sprawach duże psy mimo wszystko nie powinny od tak beiegać po ulicy ;)


Też mi się wydaje że dla tego to zrobili.

 
Posty: 1036
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 21:04
Lokalizacja: Łódź
Pochwały: 43
Motocykl: SC33
Rok produkcji: 99

Post » 26 lutego 2011, 13:10

Kufa co za temat.
Nie wiem po co sie kolego spluwasz, jak masz psa to go pilnuja a nie puszczas samopas na ulice - nie mieszkamy w Afryce. Jak dla mnie nie ma zanczenia czy duzy, czy też maly piesek bo tak samo powinienies o niego dbac, a jak nie masz na niego miejsca na podworku, czy w domu to uspij albo oddaj komus bardziej odpowiedzialnemu. Pies, nawet super spokojny może mieć nagłą banie , spłoszy sie i kogoś dziabnie i co wtedy.. no bo on taki spokojny był , aniołeczek słodki.... ??

Awatar użytkownika
 
Posty: 240
Rejestracja: 07 marca 2010, 10:10
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 5
Motocykl: 1000rr
Rok produkcji: 0

Post » 26 lutego 2011, 13:31

toper-utl pisze:Kufa co za temat.
Nie wiem po co sie kolego spluwasz, jak masz psa to go pilnuja a nie puszczas samopas na ulice - nie mieszkamy w Afryce. Jak dla mnie nie ma zanczenia czy duzy, czy też maly piesek bo tak samo powinienies o niego dbac, a jak nie masz na niego miejsca na podworku, czy w domu to uspij albo oddaj komus bardziej odpowiedzialnemu. Pies, nawet super spokojny może mieć nagłą banie , spłoszy sie i kogoś dziabnie i co wtedy.. no bo on taki spokojny był , aniołeczek słodki.... ??

Wszystko w temacie

Awatar użytkownika
 
Posty: 695
Rejestracja: 23 czerwca 2009, 10:54
Lokalizacja: Połaniec
Motocykl: CBR 1000RR SC59 white :)
Rok produkcji: 2014

Post » 26 lutego 2011, 14:42

mój york zawsze łazi po ulicy i mimo ze szczeka nikt sie go nie boi :D

a odnosnie tematu to kurr.... jesli by ten pies kogos ugryzl albo był to jakis pitbull to tak .. ale za małą suczke no to bez przesady

Awatar użytkownika
 
Posty: 938
Rejestracja: 31 grudnia 2008, 16:05
Lokalizacja: W-wa
Pochwały: 11
Motocykl: SC57a
Rok produkcji: 2004

Post » 26 lutego 2011, 15:38

Nie ważne czy mały pies czy duży. Jak by mi ugryzł dziecko to łeb bym urwał psu i najchętniej właścicielowi też. Ma psa to nich pilnuje. Qwa jak przez wioskę lecę to pełno tego badziewia rzuca się za autem lub pod moto, bo właścicielowi dupy nie chce się ruszyć.

Awatar użytkownika
 
Posty: 30
Rejestracja: 09 stycznia 2010, 13:12
Lokalizacja: Międzyrze
Motocykl: Honda 929RR
Rok produkcji: 2001

Post » 26 lutego 2011, 15:40

toper-utl nie wiem gdzie mieszkasz ale ja na małym osiedlu i wszyscy znają mojego psa. Nie mieszkam w Warszawie. Gratulacje oleju w bani stary, gadasz jak ten pies służbista hihi:. Ciekawe jakbyś śpiewał jak za damski CENZURA dostałbyś mandat?Btw pies nie biega po ulicy gdzie jezdżą samochody biega na podwórku i obok niego. Żeby załatwić sprawę jak trzeba, to trzeba też mieć trochę oleju we łbie a nie wypisywać mandat za małego psiaka podczas gdy po ulicy biega jakiś ogr i zwala ludzi z roweru, ostatnio taka akcja była. CENZURA i bezmózgowie policyjne nie zna granic, taryfikator to nie wszystko istnieje też coś takiego jak zdrowy rozsądek.
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2011, 15:45 przez Frozen, łącznie zmieniany 1 raz

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 26 lutego 2011, 15:42

male suczki sa bardziej CENZURA jak normalne psy :dance: sam piszesz ze na nieznajomcyh chodzi i szczeka, to co w tym dziwnego ze policja ma pretensje? Policja jest spoko, w sumie glos powinnien zabrac forumowy SISI :)
sisi to jest gość

Następna

Wróć do Off-Topic

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości