Dzisiaj jest 12 maja 2024, 17:59

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Agresywne zatrzymanie motocyklisty przez policję.

Ciekawe filmy i inne

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 279
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 19:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 929 RR
Rok produkcji: 2000

Agresywne zatrzymanie motocyklisty przez policję.

Post » 06 sierpnia 2010, 15:28

http://www.youtube.com/watch?v=RK5bMSyJCsg

Oglądajcie do końca. Jestem ciekawy kiedy u nas będą tak zatrzymywać..

Awatar użytkownika
 
Posty: 430
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:23
Lokalizacja: Kobyłka
Pochwały: 5
Motocykl: 954 RR
Rok produkcji: 2003

Post » 06 sierpnia 2010, 17:19

już tak zatrzymuja a nawet gorzej. słyszałme że kolesiowi wywalili na bok r1 jak sie zatrzymał na swiatłach tylko że jechali za nim kilkanaście czy kilkadziesiąt km ( a on o tym nie wiedział). mnie też kiedyś zatrzymali ( ja sie grzecznie zatrzymałem, a oni wyskoczyli z radiowozu jak bym był jakims bandytą i pierwsze co to kluczyki mi wyciagneli ze stacyjki.

Awatar użytkownika
 
Posty: 279
Rejestracja: 15 kwietnia 2009, 19:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 929 RR
Rok produkcji: 2000

Post » 06 sierpnia 2010, 17:31

o wyrywaniu kluczyków to i ja słyszałem. Ale jakby mi moto przewrócili to bym ich tam na miejscu za jaja powiesił. A co do tego filmu to tak żeby z klamką od razu milicja wyskakiwała to jednak chyba przesada. Tym bardziej ,ze koleś spokojnie zatrzymał się itp..

Awatar użytkownika
 
Posty: 442
Rejestracja: 22 stycznia 2008, 22:14
Lokalizacja: Królestwo słoja
Pochwały: 5
Motocykl: cbr 929 sc 44 CENZURA wi co z tego bedzie
Rok produkcji: 2000

Post » 06 sierpnia 2010, 17:34

No niektórzy używają klamki jako przedłużenia swoje pały żeby poczuć się męsko nie jak EUROPRIDE.(zwłaszcza in USA) .U nas też powoli to się przejawia .Ale moim zdaniem wole mieć jaja i odwagę lub źle pookładane pod czapka i jeździć na takich sprzętach (oni ich nie mają :diabel: )

Ludzka zazdrość :mrgreen:

P.S. a tu filmik z serii ze jest człowiek i jest policjant http://www.youtube.com/watch?v=NGeEEZIfZz4&NR=1

 
Posty: 129
Rejestracja: 23 marca 2009, 22:04
Lokalizacja: Bieniewic
Motocykl: 954RR
Rok produkcji: 2002

Post » 06 sierpnia 2010, 18:06

ja miałem kiedyś taką sytuacje że po nie zatrzymaniu sie do kontroli wyjechali za mną i na pierwszym skrzyzowaniu którym chciałem skręcić w lewo przyj...ali mi w tył motoru niestety jeszcze w tedy latałem mz 250 :) a oni za mną paskiem, ale rozkminiłem ze jak nie na moto to z buta im uciekłem hahaha
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2010, 19:38 przez szczurek83, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
 
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 01:28
Lokalizacja: WLKP
Pochwały: 1
Motocykl: CBR 929
Rok produkcji: 2001

Post » 06 sierpnia 2010, 20:10

:ooo: Temu pierwszemu to chyba zona nie daje.... brak słów, drugi koles sympatyczny :) oby wiecej takich, ale nadal nie rozumiem, dlaczego w oczach policji jestesmy tak spostrzegani...
Pozdro i lewa w góre:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 18
Rejestracja: 20 lipca 2010, 10:42
Lokalizacja: znienacka
Motocykl: SC59
Rok produkcji: 2012

Re: Agresywne zatrzymanie motocyklisty przez policję.

Post » 06 sierpnia 2010, 21:59

trauma pisze:http://www.youtube.com/watch?v=RK5bMSyJCsg

Oglądajcie do końca. Jestem ciekawy kiedy u nas będą tak zatrzymywać..


Nie pytaj kiedy u nas będą tak zatrzymywać, tylko gdzie u nas tak zatrzymują :mrgreen:

W kwietniu tego roku pod Chojnicami złapali mnie na radar - siedzieli w nieoznakowanym radiowozie zaparkowanym na poboczu i mierzyli przez szybę. Jak mnie zobaczyli to jeden złapał za suszarę i mierzył, a drugi nie czekając na wynik wyleciał na środek drogi z lizakiem w jednej ręce, a w drugiej podniesionej do góry trzymał i pokazywał mi wyciągniętego z kabury gnata.
Nadmieniam, że nic nie wskazywało na to, że mam zamiar uciekać - wyhamowałem z zapasem przed nim i zjechałem na pobocze...

Fajnie, nie? hihi: hihi: hihi:

Awatar użytkownika
 
Posty: 80
Rejestracja: 27 czerwca 2008, 14:13
Lokalizacja: małopol/ś
Motocykl: cbr 954
Rok produkcji: 2003

Post » 06 sierpnia 2010, 22:17

Panowie ostatnim razem jak wracałem z moim plecaczkiem z zakopca z daleka zauważyłem milicjanta z lornetką-skierowaną oczywiście w moją stronę,jak już udało mi się wyhamować przed nim do 50 km/h pokazywał dyskretnie co by na koło moto postawić.Wg mnie nie taki straszny milicjant jak go malują :diabel: oczywiście zdarzają się przypadki panów,którzy uważają że mają władzę w ręku :fuckyou: ps.winkle na miodowej -naprawdę kozak z moją michelin z nitkami :ooo:

Awatar użytkownika
 
Posty: 592
Rejestracja: 06 sierpnia 2009, 21:15
Lokalizacja: Ziemia
Pochwały: 3
Motocykl: był zawsze moim marzeniem
Rok produkcji: 2018

Post » 06 sierpnia 2010, 23:00

Ja, jak do tej pory to mam dobre zdanie o policji jeżdżąc na moto. Dwa razy już jadąc za nimi poza miastem dawali mi znać prawym kierunkiem żeby ich wyprzedzić. Dwa razy wyprzedziłem nieznacznie przekraczając dozwoloną prędkość i gdy tylko się oddaliłem dalej dawałem dopiero w palnik mocniej :) Także jak na razie mam dobre zdanie o Policji.

Gorsze zdanie mam jako kierowca samochodu i rowerzysta - tutaj podpadli mi niemiłosiernie. :)

 
Posty: 82
Rejestracja: 03 sierpnia 2010, 01:16
Lokalizacja: Wilamowic
Pochwały: 1
Motocykl: HONDA CBR 900RR FIREBLADE
Rok produkcji: 1997

Post » 07 sierpnia 2010, 00:09

ja niestety nie mam dobrego zdania o policji... zawsze traktuja mnie jak gnoja i bandyte ... wiem o tym ze policjant chocby nie miał racji to i tak trzeba mu ja przyznać ;P no ale co my na to poradzimy ...

Awatar użytkownika
 
Posty: 327
Rejestracja: 18 października 2008, 23:40
Lokalizacja: Wroclaw
Pochwały: 1
Motocykl: CBR929
Rok produkcji: 2001

Re: Agresywne zatrzymanie motocyklisty przez policję.

Post » 07 sierpnia 2010, 00:58

krzychu pisze:
trauma pisze:http://www.youtube.com/watch?v=RK5bMSyJCsg

Oglądajcie do końca. Jestem ciekawy kiedy u nas będą tak zatrzymywać..


Nie pytaj kiedy u nas będą tak zatrzymywać, tylko gdzie u nas tak zatrzymują :mrgreen:

W kwietniu tego roku pod Chojnicami złapali mnie na radar - siedzieli w nieoznakowanym radiowozie zaparkowanym na poboczu i mierzyli przez szybę. Jak mnie zobaczyli to jeden złapał za suszarę i mierzył, a drugi nie czekając na wynik wyleciał na środek drogi z lizakiem w jednej ręce, a w drugiej podniesionej do góry trzymał i pokazywał mi wyciągniętego z kabury gnata.
Nadmieniam, że nic nie wskazywało na to, że mam zamiar uciekać - wyhamowałem z zapasem przed nim i zjechałem na pobocze...

Fajnie, nie? hihi: hihi: hihi:




WLASNIE DLA TEGO TRZEBA KAMERKI MIEC I NAGRYWAC.

ja sie zbieram juz od zimy i sie ku..a zebrac nie moge.

a pare ciekawych akcji bym juz nagral :/



jakby mi tak wyskoczyl typ z pistoletem od razu na ulice, to od razu do prawnika bym sie udal i sprawe w sadzie bo wydaje mi sie ze mozna ich za to przygnoic.


policjanci sa rozni, niestety 70-80 % to totalne dno - niechce sie rozpisywac i wk..wiac ALEe jak wszedzie zdarzaja sie tez spoko ludzie. Niestety tylko od wielkiego dzwonu :/
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2010, 19:40 przez kubahsb, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
 
Posty: 430
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:23
Lokalizacja: Kobyłka
Pochwały: 5
Motocykl: 954 RR
Rok produkcji: 2003

Post » 07 sierpnia 2010, 09:57

kubahsb pisze:niestety 70-80 % to totalne dno


Myśle że mocno przesadzasz. ja bym powiedziął że 20-30%.

Następna

Wróć do Filmy, Humor i Media

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości