Strona 1 z 1

Może ktoś się orientuje od czego może być ten błotnik

Post: 27 grudnia 2015, 18:20
autor: michals51
Witam mam problem gdyż zauważyłem, że pęka mi błotnik przedni przy goleni, ale wymiana nie jest taka prosta jak by się wydawało, gdyż mam wymieniony zawias z przodu przez jakiegoś angola, zawias jest firmy KAIS jednak tutaj pojawia się problem bo w necie nigdzie nie mogę znaleźć nic o tym zawieszeniu, nawet klocki hamulcowe musiałem kupić inne bo standardowe do moich zacisków brembo nie pasowały, ale problem jest z błotnikiem próbowałem ustalić czy jest on z jakiegoś innego moto lub czy jest jakiś akcesoryjny, ale nic nie znalazłem może ktoś się orientuje w temacie wszelkie podpowiedzi mile widziane. Miejsce pęknięcia zaznaczyłem czerwonym okręgiem.

Re: Może ktoś się orientuje od czego może być ten błotnik

Post: 27 grudnia 2015, 20:12
autor: szymekzx7rr
Jak na moje oko to lagi są z VTR SP.
Zaciski i adaptery zacisków już nie .
Błotnik podobny do Suzuki GSXR SRAD 750 96-99 ,ale pewnie to jakiś laminat i pęka też dla tego że jest tylko przykręcony z przodu lag, tył nie.
Ja bym kupił błotnik od VTR i dorobił mocowania od adapterów zacisków do tylnych mocowań błotnika (tak jak jest oryginalnie mocowany w VTR)

Re: Może ktoś się orientuje od czego może być ten błotnik

Post: 27 grudnia 2015, 20:40
autor: nihu ya
Ja bym się bał w ciemno kupować błotnik i adapter do vtr sp. Ogólnie to samo mocowanie dolne amora jest podobne do vtr sp, ale może nie być takie samo. Co do błotnika to prawdopodobnie jest to jakiś torowy badziew z laminatu. Może masz jakiegoś kolegę co ma 929 lub 954? I przez zimę udostępnił by CI błotnik. Ja bym zobaczył czy podejdzie do tych lag i przedniego mocowania. Bo do tylnego możesz dorobić po prostu po kawałku blaszki i dać pod śrubkę mocującą zacisk.

Re: Może ktoś się orientuje od czego może być ten błotnik

Post: 28 grudnia 2015, 18:42
autor: michals51
No właśnie nie mam nikogo znajomego który ma taką CBR chyba, że jest tu ktoś z okolic Torunia Bydgoszczy?

Re: Może ktoś się orientuje od czego może być ten błotnik

Post: 31 grudnia 2015, 19:12
autor: kubad1990
Zapraszam na wycieczkę do Pakości :)