Strona 1 z 2

Brak mocy?

Post: 09 czerwca 2011, 22:57
autor: strzala185
Dzisiaj jezdzielem z kumplem, tez ma sc33, moja 99r, on ma 97 z silnikiem od 99, oboje mamy standardowe przelozenia, tylko on nie ma plastikow, scigalismy sie z 2, 3, za kazdym razem byl wyraznie szybszy, a do tego jego maszna lepiej wchodzi na gume. Moja wstaje z 1 i 2 biegu z gazu, na 3 nie ma takiej mozliwosci, a jego sprzet idzie i na 3.

Pytania:
Jak powinna sie zbierac seryjna sc33, jak sprawdzic czy nie jest zdlawiona (pomijajac hamownie), co moze byc nie tak, ze nie ma kopyta? Nie wiem, albo w mojej brakuje mocy, albo jego sprzet jest jakis mocniejsz niz w serii, albo moze brak plastikow, lapie wiecej powietrza i przodu nie dociska, moze to kwestia zlego doboru skladu mieszanki w moim bladym, jak to sprawdzic?

Dodam, ze robilem niedawno regulacje gaznikow, sprawdzalem zawory i czyscilem filtr powietrza.

Post: 10 czerwca 2011, 09:11
autor: ble2u
a rozmiary zebatek porownales ? :027:

Post: 10 czerwca 2011, 09:17
autor: Lukki
Przecież napisał, że przełożenia mają te same... :okulary:

Re: Brak mocy?

Post: 10 czerwca 2011, 09:19
autor: trauma
strzala185 pisze: oboje mamy standardowe przelozenia,


Może kolega ma bogatszą mieszankę ustawioną? Ja odczułem zdecydowaną różnicę po regulacjach i wzbogaceniu mieszanki. Z dołu motocykl zdecydowanie lepiej się zbiera.

Post: 10 czerwca 2011, 09:32
autor: ble2u
o strzala jestes ze stegny :D .........szkoda ze te zakrety do krynicy morskiej juz takie dziurawe sa :/

Jak juz chesz szukac przyczyny to na poczatku zmierz sobie cisnienie w cylindrach a potem zabawa z mieszanka.

Post: 10 czerwca 2011, 10:38
autor: pekal1
chyba Ci kit sprzedaje ^^ sc33 co idzie z 3ki na gumę... może zaraz powiecie że z gazu ;P Chyba że mu się piec podmienił na ten z sc59 ^^

[ Dodano: Pią Cze 10, 2011 10:40 am ]
aaa przeczytałem ... z 3ki z gazu bladzioch na gumę nie pójdzie na serii xD z 2ki już jest wyczyn...

Post: 11 czerwca 2011, 12:59
autor: strzala185
Sprawa rozwiazana, moj idzie normalnie, okazalo sie, ze kumpel prawdopodobnie ma dyno jeta, o czym nawet nie wiedzial, wiec jego sprzet jest po prostu mocniejszy. A co do gumowania, to nie jestem w tym dobry, a bladego z 2 z gazu poderwe, ciezko, ale jednak, wiec nie uwazam tego za jakis wyczyn, a sc33 bez plastika i z dyno sama wstaje na 2, kumpel upieral sie, ze z 3 tez, z tym ze nie wiem czy z gazu, czy ze sprzegla, osobiscie nie widzialem, ale wierze mu bo znam go nie od dzisiaj, a zreszta nie wazne... sprawa jest jasna, temat zamkniety. Dzieki i pozdrawiam.

Post: 11 czerwca 2011, 13:01
autor: pekal1
i z DJ na gumę z gazu na 3 nie poleci.
Pzdr

Post: 11 czerwca 2011, 13:08
autor: strzala185
Moze byc, ze nie pojdzie z gazu, pewnie ze sprzegla stawial, nie kluce sie bo nie wiem jak to robil, ale miedzy sprzetem w serii jest spora roznica.

Post: 11 czerwca 2011, 13:48
autor: pekal1
Ja wkładam 1100... to dopiero będzie różnica ]:->

Post: 11 czerwca 2011, 16:10
autor: spsx
"Różnica"
Hehe na przyspieszeniu się zgodzę, co do gumy nie.

Post: 11 czerwca 2011, 20:46
autor: crazyduck
brak plastikow robi swoje pamietam jak moja sc33 bezplatikow pieknie szla na gume z 2 ki z gazu nie bylo problemu