Dzisiaj jest 30 kwietnia 2024, 19:20

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Małe spotaknie na ŚLĄSKU ???

Gdzie warto pojechać, spotkania, zloty, targi i inne imprezy motocyklowe które watro zwiedzić...

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Małe spotaknie na ŚLĄSKU ???

Post » 14 maja 2009, 00:41

Witam!!
Jak tak patrze po podpisach to MASA fajerów śmiga na śląsku z resztą to widać też na drogach ..
DLATEGO PROPONUJE MAŁE SPOTKANIE w KALETACH ( większość powinna wiedzieć co się tam odbywa i kiedy :-) ) ....
I teraz ... jak wolicie i czy w ogóle ma ktoś chęć ??
1. SOBOTA KOŁO 14.00 ?? - spotkamy się we własnym gronie ??
2. Czy Niedziela kiedy jest tam "imprezka" jak co tydzień ok. 12.00 ????

Nie dajcie się prosić :-) .. EKIPA ŚLĄSK RULEZZZ !!!!

Nie najlepsze filmy ale rysują o co kaman co niedziela :-)

http://www.youtube.com/watch?v=v3CNBv7K ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=yIazYuZW ... re=related

Awatar użytkownika
 
Posty: 628
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 18:55
Lokalizacja: Gliwice
Pochwały: 3
Motocykl: cbr 929
Rok produkcji: 2000

Post » 15 maja 2009, 19:56

Żeby nie było, że ze śląskiej strony nie ma odzewu !! Ja się pisze na spotkanie - tylko niestety ten tydzień mam ostro napięty ale w przyszłym jak najbardziej :diabel2: Myślę, że więcej osób pisałoby się na wspólne spotkanie/polatanie. Ale wg mnie lepiej by było spotkać się we własnym gronie - poznać się, pogadać bo jak wpadniemy na taki ogólny spęd to nikt nikogo nie poza i wszyscy się rozjadą do domów :P
No śląska ekipa !! do dzieła Warszawa się mobilizuje to czemu mamy być gorsi :D

 
Posty: 8
Rejestracja: 04 maja 2008, 13:58
Lokalizacja: Świętochł
Motocykl: SC57
Rok produkcji: 0

Post » 15 maja 2009, 22:46

Popieram takie spotkanie ale z mojej strony dopiero w przyszłym tygodniu bedzie realne. Moze do nastepnego weekendu cos sie wiecej ten temat rozkreci i wymyslimy jakies miejsce spotkan.

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 16 maja 2009, 11:35

Witam!!
No też właśnie tak miałem napisać tylko nie wiedziałem jak zacząć :-) ..... hehhe
Pogoda pod psem :-( ... a za tydzień ma być od czwartku PATELNIA ...
TAK WIĘC ...
W sobotę może być nawet wcześniej piszcie jak wam pasuje ... we własnym gronie :-) ...
Ja bym BARDZO chętnie zaprosił TYTUSA bo osoba to nie byle jaka :-) wiem że szykuje się do grubszej wyprawy no ale może ;-) ??..
A tak przy okazji mógłby zabrać jeśli by miał ochotę trochę naklejek itp .. Kto nie ma to se "obklei" ;-) itd ....
ZAPRASZAM i mam nadzieję że dopiszecie :-) .. na razie tu w okolicy .. potem może gdzies dalej :-) ??

Awatar użytkownika
 
Posty: 628
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 18:55
Lokalizacja: Gliwice
Pochwały: 3
Motocykl: cbr 929
Rok produkcji: 2000

Śląsk gdzie latacie ?!?

Post » 19 maja 2009, 11:47

Nie zakładam nowego tematu bo te w sumie są ze sobą powiązane :D
Ostatnio odkryłem (dzięki kumplowi) fajny kawałek do poćwiczenia składania się w zakręty :028: Mianowicie tuż przed Katosami, w Chorzowie wzdłuż A4 jest taka droga dojazdowa i na niej jest kilka ciekawych zjazdów. Można tak obrać sobie trasę, że da się jeździć w kółko do woli:D Odcinek bardzo fajny i można poćwiczyć. Mimo, że jestem lamą i jakoś specjalnie nie potrafię CENZURA to oponę pozamykałem :jupi: Załączam mapkę:)

LEGENDA
1 - pierwsza sekcja zakrętów: łagodny w prawo następnie dwa ostrzejsze lewo, prawo
2 - dwa ostrzejsze w prawo
3 - średnie prawo, lewo w zasadzie najmniej ciekawe ale też da się fajnie złożyć
P - parking pod przekaźnikiem sieci komórkowej można sobie odpocząć i pogadać
jedno okrążenie około 4,7km
Załączniki
chorzow_batory.png

Awatar użytkownika
 
Posty: 309
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 19:33
Lokalizacja: Bytom
Pochwały: 2
Motocykl: FRANEK
Rok produkcji: 0

Post » 19 maja 2009, 13:44

piszę się na spota w kaletach! miło będzie poznać wreszcie kogoś z forum oprócz Prezesa Prezesów hihi: czyli weekend 23-24 maja ... sobota czy niedziela ??
Franek mój to jest to, kocham go!

Awatar użytkownika
 
Posty: 468
Rejestracja: 05 marca 2009, 19:59
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Pochwały: 1
Motocykl: było cbr954rr & sc59 jest sc57b i K4
Rok produkcji: 2007

Post » 19 maja 2009, 19:07

ja to bym chętnie Beti spotkał/poznał hihi:) może wsiądę w autko i podjadę hihi,,pozdrawiam

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 20 maja 2009, 00:03

Witam!!
I ja się BARDZO cieszę że jednak uda mi się doprowadzić do spotkania :-) ...
Sprawa wygląda tak że rano w SOBOTĘ MA LAĆ :-( .. w sumie to w piątek najbardziej ... może w sobotę obeschnie do tej 14.00 więc proponuje zrobić tak :
1. Jak pogoda będzie fajna i ktoś uzna że drogi są do jazdy to na 14 w SOBOTĘ w KALETACH ROBIMY SPOTA ....
2. Jak chwile posiedzimy i pogadamy to może skoczymy razem paczką w to ekstra miejsce jakie nakreślił kolega ORZECH !!!

3. No a jeśli w sobotę nadal drogi będą dość mokre ..to na MUR-BETON .... spotykamy się w NIEDZIELĘ o godzinie 12.00 na tym NOWO ZBUDOWANYM ORLENIE W SIEWIERZU i z CPN-u polecimy razem na KALETY :-) .... !!!

Jak ktoś ma ochotę spędzić Niedzielę w siodle ... to możemy razem skoczyć gdzieś koło godziny 8.00 - 8.30 do KRAKOWA ... ja wyjeżdżam po kolegę ( być może będzie więcej niż jedno moto) z Nowego Targu .. w Kraku się spotykamy i lecimy do Kalet .. więc po drodze zahaczymy ORLENA w Siewierzu ok. 12.00 i "bandą" do KALET ... a po kaletach albo tor w Wyrazowie albo jak mi się widzi w 100% lepszy odcinek który wyczaił kolega ORZECH .... no oczywiście po drodze jakieś knajpki z jedzonkiem ..
KOMU PASI to dawać cynk na GG : 9541122 :-)

A tak już całkiem nawiasem mówiąc to stała ekipa OWNERÓW CBR 1000 RR odwiedza Kalety co niedziela jakieś 6 - 7 moto .. ostatnio był SC59 w barwach jak BETI .... ale stanowczo nie była to "Pani Prezes" :-) ...

Awatar użytkownika
 
Posty: 628
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 18:55
Lokalizacja: Gliwice
Pochwały: 3
Motocykl: cbr 929
Rok produkcji: 2000

Post » 20 maja 2009, 11:26

No to kroi się nam spotkano :D Git ja się stawie na 99%, jednak nie wiem na jak długo z racji że ten weekend mam dość pracowity :/. Ale mam nadzieje, że to dopiero początek śląskiego spotowania :diabel:
Mam tylko mały kłeszczyn odnośnie miejsca spotkania :D gdzie to do diabła jest hihi: ?, Kalety to ta wiocha za Siewierzem ? czy o coś innego chodzi ? A i ja bym wolał spotkać się na miejscu, gdyż będę leciał (o ile to ta wiocha) od Tarnowskich.

Jeszcze kilka słów komentarza odnośnie treningowej miejscówki którą zapodałem, otóż wiadomo jest to droga publiczna i trzeba tak kombinować żeby, albo puścić furacza kawałek przed sobą, albo go wyprzedzić przed zakrętem. Najmniejszy ruch koło godziny 19-20 (przynajmniej ja zawsze tak celuje). Niewątpliwą zaletą jest równy, przyczepny asfalt oraz nieźle wyprofilowane zakręty. Lecz jak na 5km to zdecydowanie jest ich za mało. Ale jak mawiają lepszy rydz niż nic :P Nie mogę porównać z Wyrazowem gdyż jeszcze tam nie śmigałem, z tego co słyszałem podobno nawierzchnia pozostawia wiele do życzenia.

EEE znów się rozpisałem, to tyle z mojej strony:) Czekam na dalsze info odnośnie spotkania:D

Awatar użytkownika
 
Posty: 245
Rejestracja: 05 marca 2009, 00:33
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 3
Motocykl: ZX-10R
Rok produkcji: 2007

Post » 20 maja 2009, 12:55

Witam!!
TAK ... to jest ta prosta przez las w kierunku KALET .. od Tarnowskich Gór jak jedziesz przez Miasteczko Śląskie drogą o nazwie Tarnogórska to przed skrzyżowaniem gdzie w prawo jedziesz na Woźniki i Koziegłowy (czy do DK-1) .. skręcasz w LEWO na 789 czyli Koszęcińską .. Jest tam tablica i przed tablicą droga :-) ...
Tak na oko .... to jak skręcisz i dasz w palnik na każdym biegu do odcięcia to po przekroczeniu ok. 200km/h możesz odpuścić gaz i powoli hamując dojedziesz do takiego dużego leśnego parkingu po prawej ;-) ....
CO do WYRAZOWA to masz rację tam jest KUPA :-( .. asfalt dziurawy jak ser .. coś tam łatają ale dość nieudolnie .. pełno młotków w 20 letnich seriach 3 albo poldkach co to pseudo driftując po trawie poza torem wala kupy piachu na asfalt ... ale czasem trafić można na ludzi którzy dosłownie śmigają tam bokiem ;-) na moto ... i czasem na prawdę jest GIT ;-) ...

http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=s ... &z=11&pw=2

Awatar użytkownika
 
Posty: 1896
Rejestracja: 19 lutego 2007, 14:56
Lokalizacja: Katowice
Pochwały: 10
Motocykl: CBR1000RR SC59 REPSOL C-ABS
Rok produkcji: 2009
Samochód: TYPE-R

Post » 22 maja 2009, 21:28

dopiero teraz przeczytalem o planowanym spotkaniu...

Chetnie bym podskoczyl ale nie wiem jak z czasem w tym tygodniu bedzie... jutro na 100% odpada bo musze do pracy isc :/ (dlatego nie jede na zaplanowany extrememoto do 100licy) ale w niedziele jak nie bede nababiony po sobotniej imprezce to podjade ;)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2009, 22:02 przez Tytus, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika
 
Posty: 628
Rejestracja: 18 stycznia 2009, 18:55
Lokalizacja: Gliwice
Pochwały: 3
Motocykl: cbr 929
Rok produkcji: 2000

Post » 22 maja 2009, 21:51

Mi z kolei ciężej będzie się wyrwać w niedziele ale postaram się stawić choć na chwile :D Tak czy siak czekam na info o spotkaniu :)

Następna

Wróć do Podróże, wypady, zloty, ustawki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości