Dzisiaj jest 02 maja 2024, 17:22

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

spadajace obroty

Tematy dotyczące usterek lub awarii Hondy Fireblade CBR1000RR SC57 2004-2007

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 37
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 18:28
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: sc57b
Rok produkcji: 2006

spadajace obroty

Post » 02 czerwca 2009, 12:33

Witam
Sadze ze tak czy siak musze sie z tym udac do hondy , ale moze ktos mial podobny problem to zapytam i na forum.
tak wiec podczas wczorajszej jazdy na 1szym biegu ruszajac ze skrzyzowania i dochodząc do ok 7tys obrotów padło wszystko , ale silnik sie nie wylaczyl , prawie katapultowalem przez przednie kolo gdy spadly obroty do zera i mrugnela kontrolka silnika po czym obroty znow sie pojawily po ok 3sekundach i potem przez caly dzien juz nie mialem zadnego prolemu. troche mnie to martwi bo gdyby nie szybkie wcisniecie sprzegla moglo nie byc ciekawie. :wnerwiony: ostatio pare dni jezdzilem w strasznym deszczu a moto kiedy odpalalem bylo strasznie brudne i usyfione, moze jakis syf dostal sie tam. nie mam pojecia co to moglo byc jeszcze dzisiaj polatam i sprawdze ale martwi mnie to bo nie chce powtroki z rozrywki.

pozdro

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 2:58 pm ]
znajomy mowi ze mozliwe ze chodzi o HISS bo tam kostka w kluczyku nie zawsze lapie i dlatego moze zaplon padac.. spotkaliscie sie z takim czyms?

Awatar użytkownika
 
Posty: 143
Rejestracja: 20 października 2009, 09:02
Lokalizacja: zewsząd
Pochwały: 1
Motocykl: Sandały Ojca Gaudentego
Rok produkcji: 0

Post » 05 listopada 2009, 23:47

witam.

kolego hiss raczej zostawilbym w spokoju.
troszke zagmatwane: padlo wszystko, silnik sie nie wylaczyl, a obroty spadly i prawie przelecialbys przez kiere :okulary2: :/ skoro prawie przelecialbys to musial zgasnąć w trakcie jazdy po czym w ostatnim momencie przed tym kiedy łapłeś sprzeglo silnik zaskoczyl i zapalil na takzwany pych. moj strzal- czujnik na stopce bocznej. przegladniecie instalacji z wd40 tez nie zaszkodzi :P

heh oczywiscie moje slowa moga byc mylne i prosze mnie za to nie karcić :mrgreen:

pzdr

[ Dodano: Czw Lis 05, 2009 11:21 pm ]
ło boze ale odkopalem posta. sorki wszystkim troszke jestem dzisiaj rozkojarzony :wnerwiony:

Awatar użytkownika
 
Posty: 560
Rejestracja: 19 czerwca 2008, 19:49
Lokalizacja: KALETY /
Pochwały: 15
Motocykl: Komar
Rok produkcji: 0

Post » 06 listopada 2009, 11:45

Jeśli to by był HISS to moto by całkiem zgasło,sprawdź czy komp nie ma jakiś błędów możliwe,że w deszczu dostało się trochę wilgoci,wody do kostki (kostek).Polecam też przeczyścić kostki z kompa Map /Iat sensor itp sprajem do połączeń elektrycznych


Wróć do Usterki/awarie (CBR1000RR SC57)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 2 gości