Dzisiaj jest 17 maja 2024, 14:40

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

Oceniamy ogłoszenia z internetu - sc57

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR1000RR SC57 2004-2007

Moderatorzy: maciekx, Tytus

Awatar użytkownika
 
Posty: 349
Rejestracja: 22 września 2009, 18:05
Lokalizacja: Nysa
Pochwały: 3
Motocykl: 1000 RR sc57B. Nareszcie :)
Rok produkcji: 2006

Post » 23 lipca 2013, 20:41

Od Madmax'a
Byle do Wiosny :)

 
Posty: 14
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 20:19
Lokalizacja: Oświęcim
Motocykl:

Post » 23 lipca 2013, 20:56

A wiesz coś o nim kolego??

Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Rejestracja: 29 października 2008, 12:01
Lokalizacja: małopolsk
Motocykl: honda cbr 1000rr fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 23 lipca 2013, 21:04

Ja wiem bo nawet od dawna jestem zarejestrowany na tym forum.
m.a.m w.y.j.e.b.a.n.e.

 
Posty: 14
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 20:19
Lokalizacja: Oświęcim
Motocykl:

Post » 24 lipca 2013, 17:00

Odnośnie 1000 rr od Madmax-a to chciałem powiedzieć że gość całkowicie nie poważny. Umówiłem się z nim na 17.00 wczoraj, kumpel wolne wziął, ja wcześniej z roboty uciekłem a gość o 12 pisze że się rozmyślił i że żonie zostawia. Po prostu śmiech na sali, nie wiem czy nie ma to związku z numerem vin, bo na przesłanym zdjęciu został zamazany, a gdy poprosiłem o podanie to nagle nieaktualne. Myślałem że forumowicz z takim stażem okaże się w porządku.

Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Rejestracja: 29 października 2008, 12:01
Lokalizacja: małopolsk
Motocykl: honda cbr 1000rr fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 24 lipca 2013, 18:51

po pierwsze co kogo obchodza moje numery po drugie zona mi wazniejsza niz kto inny na swiecie po trzecie masz farta ze nie przyjechales i ci nie powiedzialem ze nie sprzedaje wtedy to było by nie powazne jak to nazwałes po czwarte poinformowalem cie wczesniej po piate jak masz problem wal na priwa a nie smaruj na forum jak gowniarz bo kazdy ma prawo odstapic od sprzedazy i nic nie zrobisz.
m.a.m w.y.j.e.b.a.n.e.

 
Posty: 14
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 20:19
Lokalizacja: Oświęcim
Motocykl:

Post » 24 lipca 2013, 19:51

Po pierwsze po to aby sprawdzić czy motocykl jest na przykład nie kradziony.
Po drugie wiem że kobieta zmienna jest ale wczoraj przez telefon mówiłeś że żona nie chce na nim jeździć, a na zdjęciach wyglądał na zakurzonego.
Po trzecie ,,Nie komentuje tego" chyba każdy kto to przeczyta zrozumie że jesteś nie poważny.
Po czwarte jeżeli 2 godziny przed to jest wcześnie zważywszy na to że mam 160 km w jedną stronę to przepraszam cie za to najmocniej :) po za tym pracuje na KWK i komórki nie zwiozę na dół żeby odczytać SMS
Po piąte napisałem ci SMS i nawet nie odpisałeś, a uważam że co najmniej nalezą mi się przeprosiny
Dodam od siebie Po szóste kumplowi wiszę dobrą flachę i jestem w plecy, tylko dlatego że ,,dorosły" i ,,poważny" facet nie ,,gówniarz" wystawia aukcje i ugaduje się z kupującym tylko po to żeby po 12 godzinach się rozmyślić. I strzelać focha że to wszystko moja wina.

Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Rejestracja: 29 października 2008, 12:01
Lokalizacja: małopolsk
Motocykl: honda cbr 1000rr fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 24 lipca 2013, 20:16

mam w głebokim twoje rozwazania na temat tego jakim jestem i mam CENZURA na to czy komus cos wisisz czy nie . jak sie napaliłes to trudno ale pamietaj jest jedna zasada Nie napalać sie ale widocznie jestes jeszcze młody i całe zycie przed toba.Co do stanu moto fakt zakurzone ale jezdzone codziennie.Co do vin ze niby kradziony to chyba sie z czyms na głowy pozamieniałes po kiego ci buca czyjes numery vin rejestracyjne i moze jeszcze ksero dowodu rejestracyjnego . Jak twierdzisz ze kradziony przyslij Policje i niech biora a mnie zamkna i nie bedzie nie powaznego człowieka.Zaraz wstawie na allegro ze mam dziubany sprzet przez 5 lat sie ukrywałem i nagle oficjalnie go wystawiam.A i jeszcze jedno jak masz czas pisac sms to miej czas czytac a nie pisac bzdury ze nie bedziesz schodzic po telefon.Nie bede cie przepraszac bo sie do tego nie poczuwam.I pamiętaj ze kobiety sa zmienne zalezy od pogody i kierunku wiatru a jesli ma ślubna zadecydowała ze chce ja miec to tak sie stanie chcbym miał do konca swoich dni sie uzerac z napalonymi kupcami ze im nie sprzedałem.Fakt faktem jest tam CENZURA na maxa i nie dziwie ci sie ze masz na mnie piane bo za ta kase to kupisz tylko dodatki ktore tam CENZURA.Na forum tezz jest koles ktory mnie CENZURA na 200 zl za klocki i nakładke z mojej cebry i co mam zrobic zalic sie ....wali mnie to 200 zeta kazdemu sie wroci. A hooj tam niech wie kazdy ze to MIKE.Znajdziesz jeszcze taki sprzet moze bedzie dane nam sie spotkac to ci oddam za flaszke ale co to za kolega ze jeszcze bedzie sie upominał za spalony temat.Pozdro
m.a.m w.y.j.e.b.a.n.e.

 
Posty: 14
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 20:19
Lokalizacja: Oświęcim
Motocykl:

Post » 24 lipca 2013, 21:33

Nie będę się z tobą kłócić, skoro to ja jestem nie fair to przepraszam. Zaraz będą wieszać po mnie psy że młody gówniaz co ma 5 postów cwaniakuje na forum. Niech każdy kto to przeczyta sam oceni. Na moto się napaliłem bo szukam czegoś ciekawego już od 2 miesięcy a wydawało mi sie ze sprzedający w porządku i wszystko o moto na forum pisze.

Wyjaśnij mi tylko to zdanie czego ono tyczy ,,A i jeszcze jedno jak masz czas pisac sms to miej czas czytac a nie pisac bzdury ze nie bedziesz schodzic po telefon"

Awatar użytkownika
 
Posty: 129
Rejestracja: 29 października 2008, 12:01
Lokalizacja: małopolsk
Motocykl: honda cbr 1000rr fireblade
Rok produkcji: 2004

Post » 25 lipca 2013, 09:13

Ja szukam już od pół roku i jestem bardzo cierpliwy i nadal nie mogę znaleźć takiego jak mi pasuje . Musi być w podobnych kolorach Hajka ale nie mogę trafić i nikogo nie obwiniam a zjeździłem już dość sporo kolesiów i za każdym razem trafiałem na minę albo kolesie nie odbierali telefonów na miejscu! Pamiętaj jedno nie napalaj się!!! Nie warto ja się w 2006 roku napaliłem i trafiłem na oszusta i dostałem szota ale jakoś go doprowadziłem do stanu użyteczności i sprzedałem ale plecy nie wąski a kolo lata do dziś na nim czasami nawet zadzwoni i zapyta co tam jak tam.Jak cie interesuje jest piękna cebra czarno srebrna od maniaka takiego jak ja tylko daleko bo prawie nad morzem sam mu ja załatwiałem będziesz chciał dam ci namiary i się dogadasz! Co do wyjaśnienia zdania to źle go złożyłem ale może temu ze miałem delikatnego nerwa ale mi szybko przechodzi i jest GIT! Wybacz za kłopoty których ci narobiłem ale to już siła wyższa. Będziesz w moich okolicach daj znać flachę ci wrócę i jeszcze jedna wypijemy! Pozdro!
m.a.m w.y.j.e.b.a.n.e.

Awatar użytkownika
 
Posty: 76
Rejestracja: 07 maja 2012, 17:38
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 1
Motocykl:

Post » 25 lipca 2013, 23:48

madmax pisze: Będziesz w moich okolicach daj znać flachę ci wrócę i jeszcze jedna wypijemy! Pozdro!



No i gitarka :gitara:

 
Posty: 3
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 22:35
Lokalizacja: Podkarpacie
Motocykl:

Post » 05 sierpnia 2013, 18:33

szybkie pytanie ! znajomy szuka moto nie ja wiec ja daje tylko ogloszenie
http://allegro.pl/honda-cbr-1000-rr-fir ... 98405.html
ktos cos powie? kolega ma teścia lakiernika wie ogarnie wszystko estetycznie jakby ktos byl z okolic mógl podjechac i zobaczyc czy nic z silnikiem i rama nie kombinowane
500km w jedna strone wiec troche boli jesli okazałoby sie miną a na wygladzie mu nie zalezy bo ogarnie to przez zime
pozdrawiam

 
Posty: 14
Rejestracja: 16 czerwca 2013, 20:19
Lokalizacja: Oświęcim
Motocykl:

Post » 09 sierpnia 2013, 20:16

http://allegro.pl/honda-1000rr-repsol-o ... 67971.html

Panowie oglądał ja ktoś albo ewentualnie oglądną by mi ją za $$$ jestem z drugiego końca polski. a może widzicie coś niepokojącego po zdjęciach???

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólne (CBR1000RR SC57)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości