Dzisiaj jest 05 maja 2024, 14:44

FORUM.FIREBLADE.PL

Forum miłośników Hondy FireBlade CBR1000RR-R | CBR1000RR | CBR954RR | CBR929RR | CBR900RR | SC82 | SC77 | SC59 | SC57 | SC50 | SC44 | SC33 | SC28

dosc zabawna historia

Tematy dotyczące ogólnych zagadnień Hondy Fireblade CBR929RR SC44 2000-2001

Moderatorzy: maciekx, Tytus

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

dosc zabawna historia

Post » 16 lutego 2008, 18:30

:) j.w sytuacja dotyczy kolegi , chlopak 19 jezdzi matizem :) napalił sie na motor w sumie 1 w zyciu (nie liczac komara i kilka przejazdzek mz 250 kolegi) no i ogladal moj nabytek i on tez sprobuje sił na motorze :) swoje zainteresowania skupił glownie na hondzie 954 :D ma kase na kupno z tego co wiem, w wielu rozmowach tlumacze mu ze to za mocne moto itd i zeby zaczoł od jakies mz ;) ale on stwierdza ze nie lubi zmieniac motocykli:D hehehe nie jeden motocyklista co juz nie jeden sezon ma za soba bałby sie tym jezdzic :) ale nie on jedyne jego usprawiedliwienie to ze bedzie jezdzil ostroznie :D no i co mu po tym jak nie ma pojecia jak sie moze zachowac moto w danej sytuacji ostre hamowanie pies kot auto itd :) ale to jego sprawa ale nie wiedzialem ze mam kolege takiego debila:D co o tym sadzicie?:D no i dla niego nie ma zbytnio roznicy miedzy 600 a 954 no ,, kilka koni wiecej rozmiar taki sam" no bo 600 to tez za mało dla niego;) odwazny jest co? hehehe:) debile sa i beda:D

Awatar użytkownika
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 3
Motocykl: Bmw S1000 RR
Rok produkcji: 2010

Post » 16 lutego 2008, 23:01

Bywają tacy napaleńcy :D

..nie ukrywając też się do nich częściowo zaliczam bo ze 125'tki przesiadłem się na 919'tke :twisted: - też nie lubie zmieniać sprzęta co sezon lub dwa.. (ale chociaż małe usprawiedliwienie mam, w postaci 3 letniego stażu na 125 :wink: )

Awatar użytkownika
 
Posty: 221
Rejestracja: 20 stycznia 2008, 15:35
Lokalizacja: LUBAWA
Motocykl: HONDA FIREBLADE SC33-98R
Rok produkcji: 0

Post » 17 lutego 2008, 19:26

to ja tez jestem debilem.po skoterku osa zapodalem sobie FIREBLADE SC 33
od listopada jezdze i po mokrym i po suchym.pewnie mi sie udaje bo sie jeszcze nie wywalilem
a ty czasem mu nie zazdroscisz?????
pozdro z Londynu
pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 17 lutego 2008, 19:54

Powiedz mu zeby kupowal chetnie sobie kupie druga 954 po glebie na streeta. TO ze niektorzy z was sie przesiedli ze skutera czy nsr nie znaczy wcale ze jestescie prze asy to tez zalezy jak jezdzicie bo wiele osob moze sie przesiasc tak jak moj kumpel ze skutera na duzy sprzet i on tez sie moze pochwalic ze drugi sezon i gleby nie mial ale chlopak jeszcze w zyciu nie jechal wiecej jak 150 na fsporcie. Ogolnie dla mnie to twoj kumpel to typowy chlop ze wsi (bez urazy) ale posmigal na mz i mysli ze jest panem tym bardziej ze nie widzi roznicy miedzy 600 a litrem bo to w sumie tylko pare koni. Krzyz na droge chlopakowi i oby bardzo sie nie porozwalal.

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 17 lutego 2008, 23:11

a ty czasem mu nie zazdroscisz?????
pozdro z Londynu
tomgot chyba tobie moge zazdrosci ze jezdzisz po suchym i morkrmy ten swoj zalosny tekst ze mu zadroszcze zatrzymaj dla siebie bo troche tu nie pasuje i nie wiem gdzie to wyczytałes, szkoda ze w polsce sie nie dorobiles fajery:) tylko osy;)
sisi to jest gość

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 13:03

Myślę że nazywając własnego ziomka "debilem" uraziłeś nie tylko jego ale i kilku innych chlopaków... Rownież w życiu nie maiałem 600ki a mam 954 i jest to mój pierwszy poważny motocykl. Pojeździłem trochę pod koniec sezonu i wcale nie jest on taki straszny na jakiego wygląda... Myśle że najważniejsze co się ma pod kopułą i odrobina wyobraźni.
Przyznaję że również uważałem że 954 to za potęrzna maszyna jak na początek prawdziwej przygody i chcialem 600tkę! Jednak przy zakupie sugerowałem się radą kumpla który nie z jednego pieca chleb jadł i stwierdził że i tak za rok bedę chciał coś mocniejszego, wiec może 954.... Tak się stało! Mam Bladego i jestem zadowolony z zakupu! Nie kozacze, mam sporo pytań i wątpliwości, które rozwiewam dzięki pomocy doświadczonych kolegów na naszym forum (za co bardzo dziękuję)! Ale uwierz mi że za debila się nie uważam....

 
Posty: 20
Rejestracja: 01 lutego 2008, 22:58
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Motocykl: CBR 900RR 1998
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 14:18

Podzielam zdanie kolegi zabić to sie można i na komarze jak ktoś ma w głowie to bedzie jeżdił i ltrem ja np miałem motorynke ,2 komary ,charta ,Jawe 350 ,5 lat przerwy potem sc 33 i kolene sc 33 wszystko jest dla ludzi aby z głową , koleś któremu sprzreałem fajera jeżdił 600-setką leżał na niej 4 razy podczas sezonu spzredał ją kupił moto odemnie w poniedziałek w niedziele totalnie go rozwalił więc ja mam na to troche iiny pogląd

 
Posty: 812
Rejestracja: 07 grudnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Opole Lub
Pochwały: 1
Motocykl: r1, drz 400
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 14:46

tak dla jasnosci to nikogo tu nie obrazam z uzytkownikow itd, wiadomo ze mozna sie zabic bna wszystkim ale czy ktos z was kupujac jakas cbr z 900 rr przy kupnie zastanawiał sie gdzie jest hamulec sprzeglo biegi? bo on wlasnie tego nie wiedzial i o to glownie chodzi;/ pozdrooo
sisi to jest gość

Awatar użytkownika
 
Posty: 686
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 18:23
Lokalizacja: Rzeszów
Pochwały: 6
Motocykl: 1000 RR HRC
Rok produkcji: 2007

Post » 18 lutego 2008, 15:12

DAniello ale mala roznica jest miedzy toba a nim bo jak sam mowisz wiesz jak moto smiga i nie cwaniakujesz a on widac ze wie cale gowno i dla mnie jest debilem. Fakt ze sa tacy co siadaja nieraz od razu na litry jezdza latami bez gleby i CENZURA sto razy lepiej niz inni co latami przechodzili z kazdej pojemnosci na wieksza ale tacy to maja cos w glowie i maja talent. A inni to jesli od razu siadaja na litra to albo pare gleb w sezonie albo jezdza spokojnie ale nie wyrobia sobie wielu tech nawykow ktore mogliby zalapac na mniejszym sprzecie.

 
Posty: 20
Rejestracja: 01 lutego 2008, 22:58
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Motocykl: CBR 900RR 1998
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 15:15

goOly19 pisze: 900 rr przy kupnie zastanawiał sie gdzie jest hamulec sprzeglo biegi? bo on wlasnie tego nie wiedzial i o to glownie chodzi;/ pozdrooo


To już jest róznica

Awatar użytkownika
 
Posty: 265
Rejestracja: 02 listopada 2007, 06:17
Lokalizacja: Darłowo ;
Motocykl: ******
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 17:07

No to fakt....:)

Awatar użytkownika
 
Posty: 81
Rejestracja: 07 października 2007, 13:39
Lokalizacja: Sulejówek
Motocykl: sold:954RR current: VTR :)
Rok produkcji: 0

Post » 18 lutego 2008, 18:15

RudiszRR pisze: Fakt ze sa tacy co siadaja nieraz od razu na litry jezdza latami bez gleby i CENZURA sto razy lepiej niz inni ....


Niby tak ale powiem wam że spora część tych tych supermenów dosiadających sportowe 600 i litry bez przygotowania juz nic nigdy nie powie i nie napisze bo padli ofiarami naturalnej selekcji.
Taka niestety jest prawda, dużo widziałem i dużo słyszałem i nie takich herosów widziałem w rowach reanimowanych.
Moim skromnym zdaniem powinno sie jednak zaczac od 600tki. Nawet wiedzac odrazu że jest to moto na "chwilę" warto podjąć wyzwanie i zdobyć jako taką ogładę i respekt dla maszyny.
Może być również tak że będziesz miał parę sytuacji podbramkowych nie z twojej winy i litrówkę sobie sam szybko z głowy wybijesz ;)
Fajny kiedyś artykuł latał na grupie p.r.m. warto podrzucić koledze od Matiza:
http://www.riders.pl/wacko/wakka.php?wa ... zyMotocykl

Pozdr.

Następna

Wróć do Ogólne (CBR929RR SC44)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości