albo na najlemiej odpowiadajacego na pytania. ALE HAMSTWÓ STANOWCZE NIE!!!
albo na najlemiej odpowiadajacego na pytania. ALE HAMSTWÓ STANOWCZE NIE!!!
-wkoncu -HONDA TO HONDA
fiacik69 pisze:dawno mnie nie bylo i widze ze forum schodzi na psy wchodze tu wchodze tam i niema co czytac same kwasy. Proponuje bardziej przyjazna atmoswere na forum. moze glosowanie na najsympatyczniejszego forumowiczaalbo na najlemiej odpowiadajacego na pytania. ALE HAMSTWÓ STANOWCZE NIE!!!
.. w porównaniu do nich to u nas spokój jak w dobrej parafii :wink: hah
Tylik pisze:fiacik69 pisze:dawno mnie nie bylo i widze ze forum schodzi na psy wchodze tu wchodze tam i niema co czytac same kwasy. Proponuje bardziej przyjazna atmoswere na forum. moze glosowanie na najsympatyczniejszego forumowiczaalbo na najlemiej odpowiadajacego na pytania. ALE HAMSTWÓ STANOWCZE NIE!!!
chyba nie byłeś nigdy na stuntpoland.. w porównaniu do nich to u nas spokój jak w dobrej parafii :wink: hah
potwierdzam wypowiedź tylika
misiopajur pisze:rozrzady
-łozyska
-uszczelniacze
-itp
misiopajur pisze:JA MYJE MOTOR I SMIGAM NAD MORZE
... no wlasnie kiedy jedziemy? hihihi
tylko kawa nie zielona a zolta


i zobaczcie jeszcze starcik tej maszyny http://www.dailymotion.com/video/x49srl ... skas_sport no to pozdrawiam wszystkich milych forumowiczów
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości