Tyle z przestawienia się, teraz konkretnie
![n :]](./images/smilies/582.gif)
Siedzę już kolejny dzień na necie i szukam jakiejś pomocy do tego.
Jest bardzo wiele zawartych informacji na temat skrzyni:
1. trzeba rozpołowić silnik i zobaczyć co jest uszkodzone
2. na kanał, odkręcić miskę olejową i sprawdzić wodziki i "pamiętnik" - do teraz nie wiem co to jest.
Łódzę się, że 2 alternatywa załatwi sprawę. Różnica jest taka, że nie trzeba rozbierać silnika i raczej dużo mniejsze koszta.
Sam nie wiem jak to robić : jedyny mechanik godny polecenia woła za naprawę 1000zł + ok. 500zł części (masakryczne koszty) Może jest ktoś wart uwagi, aby oddać te moto do napawy w miarę za rozsądną cenę (dolnyśląsk). Do tego, czy może ktoś wysłać zdjęcie tego pamiętnika? I czy ma ktoś do sprzedania sprawną skrzynię to tej Hani?
![n :]](./images/smilies/582.gif)
Teraz 2 defekt: nie wyświetla mi się spalanie. Są ciągle te 3 kreski i nic. Naciskam prawy przyvcisk (2sek.) to porostu znikają te minusy. Zauważyłem też, że mam rozwalony czujnik sprzęgła (do czego to jest i jest możliwość, że to on jest powodem)?
Naprawdę jestem osobą, która zawsze próbuje sama rozwiązać problem i nie zawracąc innym głowy. Jest to mój pierwszy temat jaki kiedykolwiek założyłem no i pierwsze poważne moto)
Pytań tak wiele, odpowiedzi tak mało...
Z góry WIELKIE dzięki za zainteresowanie i pomoc!