Podróże / wyprawy motocyklowe
Tytus na torze w Brnie 2008
(nakręcono: sierpień 2008)
|
Filmik z ostatniego wypadu na tor do Czech w Brnie 25/26.08.2008 Było niezłe
śmiganko ;) Występuje: TYTUS - CBR 1000RR (tankcam), BULI - GSX-R1000 K5 czas: 11 minut muzyka: Clint Mansell - Requiem For A Dream Remix (720x544) 200MB (640x480) 150MB (512x384) 110MB |
Motowyprawa - wakacje 2008
(nakręcono: czerwiec 2008)
|
Film autorstwa Luker_zet z moto wyprawy do Włoszech i Chorwacji w czerwcu
2008roku. Występują: Tytus, Luker_zet, Tazzman, Wariot, Mundek, Enzo, Wokibart i Mycior czas: 13 minut (640x368) 200MB motowyprawa2008_v1_low.avi Galeria zdjęć dostępna jest pod tym linkiem |